Геннадий Скляр рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Зарядний пристрій Samsung 25W Power Adapter (w/o cable) Black (EP-T2510NBEGEU) Источник: https://ex, Замовлення №#1924167779

Замовлення отримав швидко. Товаром повністю задоволений!
Attic рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Жорсткий диск 3.5, Модуль пам\'яті SAMSUNG SO-DIMM DDR4 2666MHz 16GB (M471A2K43CB1-CTD), Система зберігання даних 2BAY NO HDD USB3 DS224+ SYNOLOGY 2BAY NO HDD USB3 DS224+ SYNOLOGY, Замовлення №1924117502:

Все пройшло як домовлялись. Поки що достатньо не користувався покупкою, але виглядае все добре, було все нове та запаковано.
Leila Verdi рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Клавіатура A4Tech Fstyler FX60H GREY / WHITE Black USB (FX60H USB (Grey) White backlit), Замовлення №1924148585

Доставили швидко, клавіатура відповідала моделі і опису. Дякую.
Michael Shvets не рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Хотів купити: ДБЖ для роутера Marsriva DC UPS KP1 Ultra

Ціна на 300 гр вище ніж вказана. Замовлення #1924171034
Відповідь представника «EXE.ua»
Шановні покупці, кожного дня ми відправляємо багато замовлень, так є прикрі випадки, наприклад цей, але, будь ласка, коли Ви наступного разу захочете прочитати чи написати негативний відгук, подумайте: "Чи залишав я хоч раз позитивний відгук?", дякую за прочитання. Якби хоч маленька кількість покупців залишала нам відгуки кожного дня, наш рейтинг був би набагато кращий. Michael, вибачте за цю ситуацію, а також за те що я скористався вашим відгуком для публікації звернення до покупців, та подяка Вам за відгук, хоч і негативний.
Yevhen Tarasov не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
15 березня 2024

Купив: Миша HyperX Pulsefire Haste 2 WL, White, Замовлення №№ 1924122098

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, фіскальний чек

Відповідь представника «EXE.ua»
Yevhen, ми повернули кошти за доставку, вибачте за ситуацію з переплутаним кольором товару. Також вибачте що не компенсували витрати на пересилання, така ситуація абсолютно не стандартна для нас, тому наш менеджер і припустився такої прикрої помилки, коли організовував повернення грошей. Гарного Вам дня.
Через декілька днів після публікації зі мною зв'язався магазин , представник приніс вибачення і повідомив, що мені компенсують витрачені кошти. Магазин працює над помилками, моя ситуація вирішена, дякую!
20 березня 2024 Відповісти
Andy рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: USB хаб TRANSCEND HUB2C 4-Port (TS-HUB2C), Замовлення №1924136412

Замовив хаб, швидко доставили Укрпоштою. Оплата в цілому зручна (Приват24), хоча шкода, що не через еквайринг карткою, зате без комісії. Товар належної якості і відповідно до замовлення (перед тим інший магазин прислав мені іншу модель, ніж замовлялася, повернув). І раніше теж замовляв у EXE.ua, все було добре, рекомендую.
vorobikan рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: Мережеве сховище QNAP TS-464-8G (2.5GbE, HDMI, USB 3.2 Gen2) , Замовлення №#1924116168

Сервис Аспект рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Мультимедійний проектор Acer X138WHP (MR.JR911.00Y), Замовлення №1924130641

Рекомендую цей магазин
Ihor Desiatnykov рекомендує цей магазин
9 березня 2024

Купив: Wi-Fi роутер MERCUSYS MR90X, Замовлення №1924132162

Купив роутер, терміни/якість/ціна все на вискому рівні. Роутер дуже швидкий і гарно працює. Усім задоволений
Maksym Hrushko рекомендує цей магазин
9 березня 2024

Купив: Комплект бездротової A4TECH Fstyler FG1112S White (FG1112S (White)), Замовлення №1924102460

Послугами магазину задоволений, але сам комплект недостатньо гарної якості