Свегер рекомендує цей магазин
7 квітня 2024

Купив: Відеокарта ASUS ROG-STRIX-RX560-4G-V2-GAMING, Замовлення №1923756463

Купував, цю бюджетну відео карту, дитині в комп'ютер, для простеньких ігор (Minecraft, Roblox). В користуванні, близько 5-ти місяців, від себе можу рекомендувати до придбання... На самому сайті - EXE.UA, вже неодноразово купував товари, в основному, комп'ютерні комплектуючі, все чудово працює... Ну якось так!
Alena Vladimirovna рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Купив: Гравер Dremel 4250-3/45 (F0134250JJ), Замовлення №1924202101

Купувала інструмент на подарунок, менеджер зателефонував для підтвердження, товар надіслали вчасно.
Oleksii Pasevych рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Купив: Акустична система GENIUS SW-HF5.1 6000 II (31730018400), Замовлення №1924204784

Замовленням задоволений. Звучать класно. Рекомендую
Алексей Бабийчук рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Модуль памяти KINGSTON FURY Renegade Black/Silver DDR5 7200MHz 32GB Kit 2x16GB (KF572C38RSK2-32), Замовлення № #1924208357

Нема чого писати, поки все добре. Бо нема проблем з товаром. Треба читати відгуки, якщо є проблеми і як співробітники реагують. А так все добре
Oleh18 рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Наушники Anker SoundСore Sleep A10 White (A6610G21), Замовлення №1924192902

Замовляв специфічні навушники, тут знайшов їх із значною знижкою. Товар прийшов новий, якісно запакований, чек в наявності. Перед покупкою орієнтувався на магазин із позитивними відгуками, залишу і свой рлюс exe.ua, буду обов'язково дивитись його асортимент в майбутньому за потреби.
Анжела рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Картридж FREE Label CANON 737 (для MF211/ 212/ 216/ 217/ 226/ 229 Series) (FL-737) Картридж, Замовлення №1924170045

хороший магазин, роблю покупки в ньому не вперше.
a.v.melnik рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: Canyon WS- 304 Foldable 3in1 Wireless charger (CNS-WCS304B), Замовлення №1924196645

Все пройшло добре. Рекомендую продавця.
Юрий Ставров рекомендує цей магазин
30 березня 2024

Купив: Мобільний телефон Sigma mobile Comfort 50 Shell Duo Type-C Black-Red, Замовлення №1924192368

Доброго дня. Придбав цей телефон для мами (80+). Апарат супер. Дякую магазину
Виталий Лихицкий рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Клавіатура A4Tech FBK11 Wireless Grey (FBK11 (Grey)), Замовлення №№ #1924190830.

Станіслав Кулик рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Дорожня сумка THULE Chasm Duffel 40L Olivine (3204990), Замовлення №1924189660