vigor05 рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Блок живлення для ноутбука Samsung PowerPlant 12V 40W 3.3A 2.5x0.7mm (SA40A2507), Замовлення №2450327

Чудове обслуговування та приємні ціни - рекомендую.
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за покупку, відгук та рекомендацію. Приємних покупок в elmir.ua!
Вадим Соловей не рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Електром\'ясорубка Rotex RMG130-W, Замовлення №2447601

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Магазин ELMIR не рекомендую, купив Електром'ясорубку Rotex RMG130-W, комплектація була неповна. Після 5 днів переписок з сервісним центром, всеж таки вирішили повернути кошти. Обравши покукпу в даному магазині, товар повернув, але за пересилку товару втратив 400грн.
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня, Вадим. Заява на компенсацію вже оформлена, проте це займає трохи більше часу через внутрішні процеси компанії ніж просто повернення коштів за товар. Вибачте за незручності. Очікуйте, будь ласка, на кошти протягом тижня.
Віталій Шемет рекомендує цей магазин
21 січня 2024

Купив: комп\'ютерна збірка, Замовлення №2442490

Зробив заказ збірки комп'ютера. завдяки конфігуратору зручно обирати компоненти, ціни приємні, сервісом задоволений.
Татьяна Бурцева рекомендує цей магазин
21 січня 2024

Купив: Пауербанк Xiaomi 20000mAh, Замовлення №2447383

Все пройшло чітко і швидко. Купую в цьому магазині не вперше. Роботою магазину задоволена. Рекомендую.
aleks12 рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Ліхтарик ручний Philips SFL4003T, Замовлення №E-02453203

Вікторія Родіна рекомендує цей магазин
18 січня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Sandberg Powerbank 10000 PD20W Wireless 10000mAh (420-61), Смартфон Infinix Note 30 Pro 8/256GB Variable Gold, Чохол для смартфона BeCover Силіконовий чохол для Infinix Note 30 Pro NFC (X678B) Transparancy (709796), Замовлення №Заказ E-02398212

1.Телефон чудовий. 2.Зарядний пристрій працює відмінно. 3.Чохол з іншої моделі телефона, нажаль( Магазин рекомендую.
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук. Приємних покупок в elmir.ua!
Дмитро рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Аккумуляторы Videx Li-ion 18650 без защиты 2200mAh, Замовлення №2451118

Крутий магазин, шукав акумуляторну батарею для ліхтарика, але потрібна була доставка укр поштою бо так дешевше, майже всі магазини працюють тільки з новою, а тут магазин працює з новою та укр поштою, зручна оплата, швидка обробка і відправка.
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо за покупку, відгук та добрі слова. Звертайтесь до нас ще!
Yaroslav Gumeniuk не рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Аерогриль VIMAR VCO-519W, Замовлення №2449321

Вітаю.. Купував аерогриль Vimar VCO-519W. Вказана ціна 1250? була значно нижчою на прилад в білому кольорі аніж в інших. Менеджер запевнив що товар новий. Аерогриль виявився пошкодженим ( розбитий тен). Магазин відмовляється компенсувати прикриваючись законодавством. Сьогодні ціна на цей прилад вже близько 2000?, що є ринковозваженою.
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня. Дякуємо за відгук. За фактом доставки ви маєте можливість перевірити товар на цілісність та працездатність. У разі виявлення пошкоджень, невідповідності товару або його комплектації, необхідно у присутності оператора відділення Укрпошти, скласти відповідний акт і відмовитися від отримання посилки. Після отримання товару претензії до зовнішнього вигляду і комплектації не приймаються. Докладніше: https://elmir.ua/ua/dostavka.html
Претензія не до зовнішнього виду чи комплектації, вони прекрасні. А як перевірити працездатність такої техніки на пошті- хіба що страву почати готувати... Претензія до того, що продавець наперед знав про проблемний товар, про що свідчить цінова політика, яка миттєво змінилася після його продажу
18 січня 2024 Відповісти
Zlod100 рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Модуль пам\'яті Kingston Fury DDR4 32GB 2x16GB 2666MHz Beast Black (KF426C16BB1K2/32), Замовлення №2448548

Всё отлично. Менеджер подсказал что будет работать именно для моего компьютера. Всем доволен. Спасибо
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук. Приємних покупок в elmir.ua!
Vladislav рекомендує цей магазин
14 січня 2024

Купив: Навушники TWS JBL Tour Pro 2 Black (JBLTOURPRO2BLK), Замовлення №EM-000702892

Благодарю персонал магазина и оператора за максимальное внимание к моему заказу. Заказ получил на 2 дня раньше обещанного срока.