Merlin Kill рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Зоотовари, Замовлення №2462195

Дуже сподобалась платформа Elmir.ua, товари дешевші ніж в інших магазинах, дуже компактно і міцно запакували, все прийшло ціле, вчасно, приємні оператори. Задоволена, рекомендую!
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за покупку, відгук та рекомендацію. Звертайтесь до нас ще!
Комс Газ рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Відеокарта AFOX GeForce GT 730 1GB (AF730-1024D3L7-V1), Замовлення №2463963

Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук. Приємних покупок в elmir.ua!
diesel_power не рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Хотів купити: Планшет Blackview Oscal Pad 18 12/256GB Blue

под заказ, в наличии нет бесплатная доставка? опять обман, по тарифам перевозчика
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня. Дякуємо за відгук. На сайті hotline.ua, як і в нас, вказано, що товар під замовлення. Доставка безплатна у рамках двох акцій. Докладніше за наступними посиланнями: https://elmir.ua/ua/?promo=ukrposhta-delivery_free https://elmir.ua/ua/?promo=np-delivery_free
Сергій Качін не рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) REMAX Noah Series 20W+22.5W PD+QC Fast Charging Power Bank 30000mAh Blue (RPP-506), Замовлення №2367228

Доброго дня, напишу пару слів, купував павербанк на 30 000 a а він після тесту виявився на 20000, все б нічого, от тільки упаковка була відкрита, пломба заводська уже відклеювалась, тому не раджу тут купувати
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня. Дякуємо за відгук. Більшість виробників вказують номінальну місткість виробу, а не реальну. Реальна місткість завжди менша через конвертацію напруги. За необхідності цю інформацію можливо знайти в інтернеті у вільному доступі. Товар іноді може бути відкритим. Товар може оглядатися клієнтом при виборі з декількох різних товарів, або оглядатися менеджером перед пакуванням на цілісність. Крім того, при отриманні Ви завжди маєте можливість оглянути товар та відмовитись якщо у вас є зауваження до товару.
Varkello рекомендує цей магазин
4 лютого 2024

Купив: Ножовий блок Новий Харків НХ-852, Замовлення №2462044

Респект магазину!Люди на своєму місті!
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук. Звертайтесь до нас ще!
Денис4891 не рекомендує цей магазин
4 лютого 2024

Купив: Адаптер питания для ноутбука Asus 19V 2.37A 45W 5.5x2.5mm Cube (AD103001), Замовлення №2462067

Магазин не рекомендую, возврат товара в течении 14 дней сделать нельзя.
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня. Дякуємо за відгук. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром, або відтворений на дисплеї програмного реєстратора розрахункових операцій (дисплеї пристрою, на якому встановлений програмний реєстратор розрахункових операцій) QR-код, що дає змогу споживачеві здійснювати його зчитування та ідентифікацію з розрахунковим документом за структурою даних, що в ньому містяться, або надісланий електронний розрахунковий документ на наданий споживачем абонентський номер чи адресу електронної пошти. З приводу обміну або повернення зверніться, будь ласка, до сервісного центру Elmir.ua. контакти за наступним посиланням: https://service.elmir.ua/uk/contacts-ua
111 222 рекомендує цей магазин
3 лютого 2024

Купив: кабель HDMI -> HDMI v2.1 ATcom Premium 10 м, Замовлення №2459816

Придбав кабель HDMI -> HDMI v2.1 ATcom Premium 10 м. Нарікань нема. Працює. На вигляд - якісний. Придбанням задоволений. Це не перший товар придбаний в магазині. Консультанти - молодці. Рекомендую даний магазин.
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за покупку, відгук та рекомендацію. Приємних покупок в elmir.ua!
Vsevolod рекомендує цей магазин
3 лютого 2024

Купив: Рюкзак RivaCase 8461 Black, Замовлення №2461551

Нормальна робота. Зателефонували швидко, відвантажили в той самий день (товар був на складі, як і написано), товар запакований навіть занадто ретельно (можна було ще три рюкзаки засунути)), відповідає заявленим характеристикам. Все добре.
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо за покупку, відгук та добрі слова. Звертайтесь до нас ще!
Артём Дубовой не рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Геймпад Gembird JPD-UDV2-01 USB, Замовлення №2447774

нікому не раджу цей магазин якщо купити товар вийшло добре, але якщо він не працює будьте готові його залишити собі або чекати пів року поки його відремонтують бо повернути в цей магазин його не можливо
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня. Дякуємо за відгук. Згідно з законом України про захист прав споживачів, обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. Оскільки Ваш товар має несправності - поверненню він не підлягає. Тому його було прийнято на гарантійне обслуговування та відправлено до авторизованого сервісного центру виробника. Як тільки ми отримаємо інформацію щодо вашого товару - наш менеджер з Вами зв'яжеться. Сподіваємось на розуміння.
А відповідно до закону про захист прав споживачів ви надаєте підмінний товар і робите ремонт протягом 14 днів? Чи закон тільки коли Вам вигідно?
12 лютого 2024 Відповісти
Саша не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
31 січня 2024

Купив: Посудомийна машина Bosch SMV24AX00K, Замовлення №2450521

Не було в комплекті кріплень взагалі, написав у чат, відправили в сервісний центр, там сказали що їх не комплектують, хоча монтажники кажуть що такого бути не може, тому що кріплення фасаду знизу кріпляться не на саморізи, в інструкції теж видно що повинні бути кріплення
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня. Дякуємо за відгук. Ми завжди намагаємося розвиватися та відповідати високому рівню обслуговування, але іноді щось йде не так. Вибачте за незручності. Ваші зауваження будуть враховані та допоможуть зробити нашу роботу кращою. Сподіваємось на подальшу співпрацю.