Makcll рекомендує цей магазин
31 січня 2024

Купив: Корпус Lian Li Lancool 216 RGB White (G99.LAN216RW.00), Замовлення №2458420

Отличный магазин. Почти единственный у кого был белый корпус этой модели и отличная цена.
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за покупку та відгук. Звертайтесь до нас ще!
Старый «BoyAKKa» Лев рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: сухий корм Josera JosiDog Family 15 кг (4032254770749), Замовлення №2457369

Могу сказать что сам магазин молодец что имеет оплату частями даже на корм собачий . обычно беру сразу корм на ... за всю сумму, но был вынужден переплатить проценты но взять в оплату частями так как корм срочно нужен был. только по этой причине обратился а данный магазин . нюанс только в том что почему то, нужно платить процент магазрну , за то что оформляешь оплату частями через приват
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня. Дякуємо за покупку та відгук. Ми, на жаль, не маємо оплати частинами від Приват банку. У нас доступна лише «Миттєва розстрочка» це іншній вид кредитування, жодних комісій магазин в себе не утримує. Докладніше можна ознайомитись за наступним посиланням: https://elmir.ua/ua/credits.html
Tatiana Vynohradova рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Чохол для стійок Mircopro MP-BSBag, Замовлення № 2450927

Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за покупку та відгук. Звертайтесь до нас ще!
M K рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Корм для котів Club 4 Paws Premium Sensitive Digestion Курка в соусі 80 г (4820215369282), Замовлення №2454995

Все було в наявності,вчасно відправили. Покупкою задоволена. Дякую!!! Рекомендую даний магазин!)
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за покупку, відгук та рекомендацію. Звертайтесь до нас ще!
Таня Вербицкая рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Крісло мішок Прімтекс Плюс Simba H-2200/D-5 S, Крісло мішок Примтекс Плюс Simba H-2200/D-5 s, Крісло-мішок Примтекс Плюс Simba H-2200/D-5 S, Замовлення №2452965

Все супер .
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за покупку та відгук. Приємних покупок в elmir.ua!
KPKanimator7 рекомендує цей магазин
25 січня 2024

Купив: SSD-накопичувач 2.5, Замовлення №2454015

Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук. Звертайтесь до нас ще!
Anonymous рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Модуль пам\'яті Exceleram DDR4 8GB 2666MHz Black Kudos (EKBLACK4082619A), Замовлення №2450530

Все чітко, гарна робота!
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за покупку та відгук. Приємних покупок в elmir.ua!
Владимир Пехарев рекомендує цей магазин

Купив: Мембрана KeenSen RO-1812-75, Замовлення №2453924

Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук. Звертайтесь до нас ще!
Олександр Горбунов рекомендує цей магазин

Купив: Замовлення , Збірка ПК, Замовлення №E-02440409

Найкращий магазин з комп'ютерними комплектуючими. Якісне обслуговування. Якість. Рекомендую всім.
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за покупку, відгук та рекомендацію. Приємних покупок в elmir.ua!
Леонид Ладоня рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Transend ssd230s, SSD накопичувач Samsung 870 EVO 500 GB (MZ-77E500BW), Замовлення №2453247

И товар и обслуживание всё на высоте! Рекомендую!
Відповідь представника «ELMIR.UA»
Доброго дня! Дякуємо за покупку, відгук та добрі слова. Звертайтесь до нас ще!
Да конечно, думаю ещё будем сотрудничать
5 лютого 2024 Відповісти