Yurii Kucheriavyi рекомендує цей магазин
4 липня 2022

Купив: CH-S12FTXA-GD

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Хотів таку модель CH-S12FTXAL-WP (білий). Сказали що є тільки CH-S12FTXAL-GD (золотий). Все інше - ок. Ціна - приємна. Відправили наложкою швиденько.
sudokarlav не рекомендує цей магазин
7 квітня 2022

Хотів купити: CH-S09FTXR-NG

Пытался сделать заказ в этой компании. Попробовал даже дважды создать заказ. Никакой реакции от магазина. Такое впечатление что он прекратил свою деятельность.
Михаил Банный рекомендує цей магазин
3 вересня 2021

Купив: Спліт-система Cooper&Hunter Vital CH-S12FTXF-NG

Нормалёк! Товар приехал вовремя, установили, всё работает.
Дмитрий Левчук не рекомендує цей магазин
8 липня 2020

Хотів купити: Спліт-система Cooper&Hunter Inverter Consol CH-S09FVX

на сайте размещают не правдивую информацию о товаре, пишут товар в наличии, а по факту просто приводят посетителей на сайт. Это повезло, что платить согласился после выставления счета.
Васька рекомендує цей магазин
27 серпня 2019

Купив: Cooper and Hunter

Олексій не рекомендує цей магазин
25 червня 2019

Хотів купити: Спліт-система Cooper&Hunter Air-Master Plus CH-S07XP7

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

1.Двох дешевших моделей в наявності не має, а на сайті вони в наявності. 2.Вартість монтажу 2000 грн. На сайті зазначено, що монтаж безкоштовний, а сплачуються тільки матеріали 600-800 грн.
vvovin не рекомендує цей магазин
9 червня 2019

Хотів купити: Спліт-система Cooper&Hunter CH-M10K7S

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Ни "Здравствуйте" ни "Добрый день". После вопроса об оплате картой оборвали связь.
Золотой не рекомендує цей магазин
8 жовтня 2018

Купив: Cooper&Hunter CH-S18RX4

Не сподобалося: видача товару на складі, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

ts2105 не рекомендує цей магазин
21 вересня 2018

Хотів купити: Cooper&Hunter CH-S12XN7

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, видача товару на складі, відвантаження товару

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Alexey Sokolov не рекомендує цей магазин
23 червня 2018

Хотів купити: Кондиционер Cooper&Hunter CH-S09FTXN-E

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, видача товару на складі, відвантаження товару

Заявленного товара в наличии не оказалось. Предложили "более новый" товар существенно бОльшей цены. На поверку альтернативный товар оказался старше и с худшими характеристиками.