Дмитрий Столяр не рекомендує цей магазин
5 травня 2022

Хотів купити: Fulda EcoControl HP2 195/65 R15 91H

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Ціни на сайті не актуальні
Відповідь представника «Shinadiski.com.ua»
проверили, цена на сайте и на Хотлайне одинаковая! заказов на такой товар не было, звонков и запросов на данный товар тоже не было, может быть Вы нас с кем то перепутали?
Alexandro Sklyarenko рекомендує цей магазин
4 травня 2022

Купив: Roadmarch Winterxpro 888 175/65/14 82T 4 шт, Замовлення №77109

Відповідь представника «Shinadiski.com.ua»
Дякуємо за позитивний відгук! Будемо раді бачити Вас знову.
Рома Полоцький не рекомендує цей магазин
29 квітня 2022

Купив: Автошина 305/40/20 PIRELLI PZERO PZ4 112 Y XL RunFlat, Замовлення №78762

Відповідь представника «Shinadiski.com.ua»
Дякуємо Вам за зворотній зв'язок! Дуже жаль, що у Вас склалося негативне враження від співпраці з нами. Ми намагатимемося розібратися в описаній Вами ситуації.
Вадим Аскеров не рекомендує цей магазин
26 квітня 2022

Хотів купити: Michelin Pilot Sport 5 245/40 R18 97Y XL, Замовлення №79105

Сподобалося: оформлення замовлення

Цена не актуальна, за перемещение из региона в Киев на их склад нужно платить. Не рекомендую
Vitaliy Slobodzian не рекомендує цей магазин
26 квітня 2022

Купив: GoodYear EfficientGrip Performance 215/60 R16 95V, Замовлення №78774

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Shinadiski.com.ua»
Просимо вибачення за те, що відправили шини з іншими характеристиками. Але ви написали не правду, наші менеджери кілька разів вибачалися, є запис телефонних розмов, ви дзвонили в п'ятницю 22.04 о 17:00 поспілкувалися з менеджером, Вам пообіцяли що Вам передзвонить менеджер, який займався Вашим замовленням, коли він буде на роботі, але ви телефонуєте через 5 хвилин о 17:05, питання навіщо? Вам відповіли те саме, що Вам передзвонить Ваш менеджер, коли він вийде на роботу. Потім Ви зателефонували 23.04. о 12:53, оскільки це була субота, Вам так само сказали щоб очікували дзвінка саме Вашого менеджера, потім були святкові дні. 26.04. о 9:43 від Вас дійсно був пропущений дзвінок, але о 11:17 Вам передзвонили, і попросили, щоб Ви надіслали свою карту для повернення різниці в ціні. Так навіщо Ви написали, що Вам 5 днів ніхто не передзвонює і навіть вже не відповідають на Ваші дзвінки?
Передзвонили, пообіцяли, що повернуть різницю.
26 квітня 2022 Відповісти
velikiy рекомендує цей магазин
22 квітня 2022

Купив: Continental ContiCrossContact LX2 215/60 R17 96H, Замовлення №190918777

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення

В-принципе, всё как обычно. Перезвонили, сказали, что в Одессе на складе шин нет и привезут через пару дней. Через пару дней перезвонили, приехал на склад, расплатился и забрал. Покрышки хорошие. Есть пару нюансов: попросили 400 грн предоплату и, если забирать со склада, то оплата только наличными.
selt selt не рекомендує цей магазин
20 квітня 2022

Хотів купити: шины General Altimax Comfort 185/70 R14 88T, Замовлення №78821

Сподобалося: оформлення замовлення

Виставляють відсутній товар за ціною нижче ринку щоб запропонувати дорожчий
Александр Alex не рекомендує цей магазин
29 грудня 2021

Хотів купити: Dunlop grand trak ice 02 255/50/19, Замовлення №76547

Перебиты даты производства шины
Ruslan Novak рекомендує цей магазин
13 грудня 2021

Купив: Шини zeta zivaro 235/75r15

Все чудово. Рекомендую!
Відповідь представника «Shinadiski.com.ua»
Дякуємо за позитивний відгук! Будемо раді бачити Вас знову.
Александр Мачнев рекомендує цей магазин
3 грудня 2021

Купив: Зимові шини Hankook Winter I Cept X RW10 (215/55R18 95T)

Цена соответствовала сайту, перезвонили в пределах получаса. Менее чем через 4 часа доставили в указанную точку выдачи. При монтаже/балансировке замечаний нет. Рекомендую!
Відповідь представника «Shinadiski.com.ua»
Очень благодарны Вам за доверие и сотрудничество! Будем стараться и дальше держать наш высокий уровень обслуживания.