Viktor не рекомендує цей магазин
21 листопада 2021

Хотів купити: Зимові шини Hankook Winter I Cept IZ W606 (165/70R14 81T), Замовлення №74717

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність умов оплати

З товаром все ок, але у панів та панянок з магазину дуже великі проблеми з дотриманням домовленостей. Дотримання строків - мінус, форма оплати - теж. Навіть вчасно між своїми ж точками видачі товар перемістити не можуть.
Відповідь представника «Shinadiski.com.ua»
Просимо вибачення за створені незручності. Ваші зауваження передані менеджеру та будуть розглянуті найближчим часом. Дякуємо за те, що допомагаєте нам стати кращими
Валерия Таран рекомендує цей магазин
19 листопада 2021

Купив: Шины Premiorri ViaMaggiore Z Plus, Замовлення №74248

Магазин очень понравился, а именно оперативность в оформлении заказа, и подсказали, что необходимо и помогли с выбором. Цены очень приятные. Товар соответствовал указанному описанию на сайте. Покупку делаю первый раз, но и дальше планирую приобретать товары в указанном магазине. РЕКОМЕНДУЮ
Відповідь представника «Shinadiski.com.ua»
Очень благодарны Вам за доверие и сотрудничество! Будем стараться и дальше держать наш высокий уровень обслуживания.
Дмитрий Коринченко рекомендує цей магазин
15 листопада 2021

Купив: Зимові шини Toyo Snowprox S943 (195/65R15 91T)

Набрали быстро, помогли подобрать шины посвежее по моим параметрам. Всем остался доволен! Забрал на второй день! Удобно)
moriero рекомендує цей магазин
13 листопада 2021

Купив: Диски ZW 3206 / Шины Nokian Nordman 8 SUV, Замовлення №73551

Первый раз делал покупку в магазине, цена как на сайте, товар доставили в озвученные менеджером сроки, оплатил / получил быстро, всем доволен. Рекомендую.
Відповідь представника «Shinadiski.com.ua»
Victor Clime не рекомендує цей магазин
9 листопада 2021

Хотів купити: Зимові шини Bridgestone BLIZZAK LM 005 (225/55R18 102V), Замовлення №73750

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Цена товару на сайті і на hotline була 4391 грн, а продавець передзвонив і сказав, що актуальна ціна вже приблизно 4800 грн за одну покришку. За комплект ця різниця застановить більш ніж 1600 грн. Серьозно? Тількі час змарнував. Зайшов зараз на їх сайт, ціна змінилася на 4700 грн., що теж не відповідає тому, що сказав консультант телефонуючи мені.
Відповідь представника «Shinadiski.com.ua»
Доброго дня. Все вірно, шини які були дешевше закінчилися, таке буває, і менеджер все правильно Вам відповів - назвав ціну вже з урахуванням доставки до Вашого міста
Kenny Maccormik рекомендує цей магазин
30 вересня 2021

Купив: Bridgestone BLIZZAK DM-V2 (235/55R20 102T), Замовлення №71063

Списался в чате на сайте, быстро ответили и уточнили информацию о товаре, сделал заказ, на второй день забрал с точки выдачи, парни на точке выдачи даже помогли загрузить шины что тоже ++. Рекомендую!
Николай Анисимов рекомендує цей магазин
24 вересня 2021

Купив: toyo observe gsi-6 (225/55R18 98H), Замовлення №70741

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, сервісна підтримка

Не сподобалося: асортимент, відвантаження товару

Цена соответствовала заявленной. По наличию уточняли, видимо шины находились на другом складе. В итоге все озвученное, страна и дата производства сошлось, и при получении подтвердилось. То что Новая почта "катала" шины по отдельности, это уже недостаток перевозчика. Из рекомендаций: добавить еще одного перевозчика для выбора способа доставки.
Відповідь представника «Shinadiski.com.ua»
Николай , спасибо за отзыв! Наши консультанты всегда рады Вам помочь! Выбор перевозчика есть , это Деливери и Нова Почта. но лучше выбирать Нову Почту , так как деливери немного дешевле , но намного дольше едет груз.
Erzaix рекомендує цей магазин
5 травня 2021

Купив: INZI AONE XR-050 (SFT) 18x8,0 PCD5x114,3 ET38- подробнее: https://shinadiski.com.ua/diski/16846/inzi

Monchulyak Sergey рекомендує цей магазин
20 квітня 2021

Купив: Шины 255 45 19

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, видача товару на складі

Вже довгий час купляю шини або диски у цьому магазині. Цей раз брав не комплект - 2 колеса, можливо тому попередили що буде дорожче на вартість пересилки з їх складу до їх магазину. При видачі потрібно було обходити навколо магазину до їх складу і самому забирати замовлення...Але все інше влаштовує - гарні ціни і дуже гарні консультанти.
Представник магазину «Shinadiski.com.ua»
Дякуємо за відгук! На жаль в магазині немає місця для складування шин, а пройти до складу 20 метрів, я думаю це не велика відстань. Гарного дня!
20 квітня 2021 Відповісти
Попередні рази шини вносили в магазин, а після перевірки і оплати, допомогали завантажувати у авто. Тепер довелося спочатку йти ці "20" метрів до складу, шукати хто відкриє, потім йти оплачувати, потім знову на склад, потім самому несті їх до авто...Розумію, що ціна гарна, і не варто очікувати сервісу, алеж булоб приємно їхати далі не з брудними руками після шин...
Digit68 рекомендує цей магазин
13 квітня 2021

Купив: Літні шини Gislaved Ultra speed2, Замовлення №66522

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Ціна , характеристики та наявність на сайті відповідала дійсності. Замовлення та підтвердження онлайн, ніхто не передзвонював. Забрав самостійно, всі форми оплати є. На наступний день подорожчали, ціна на шиномонтаж на місці завищена, зробив в іншому майже в два рази дешевше. Тиждень експлуатації , поки все добре.
Відповідь представника «Shinadiski.com.ua»
Дякуємо за відгук! Будемо раді бачити Вас знову.