Vetaliss80 рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) ASUS TUF Gaming AX3000 V2 (TUF-AX3000 V2), Замовлення №1327372

Все добре. Підключив, оновив прошивку, все працює. Рекомендую товар і продавця.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Вдячні Вам за те, що залишили відгук та за те, що рекомендуєте нас! Раді, що змогли потішити Вас якістю товару. Бажаємо Вам тривалого та приємного користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
hotline.ua.linoleum807 рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Миша Logitech G Pro X Superlight 2 Lightspeed Wireless Black (910-006630), Замовлення №1305256

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам, що знайшли час залишити відгук та рекомендуєте нас! Нехай покупка тішить Вас тривалий термін! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Антон Дацько рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Комп\'ютер HEXO Gaming RTX4060 Base (HGB-3600N4060-16S480BKMSH) Black/Mesh, Замовлення №1324842

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам за те, що готові нас рекомендувати! Бажаємо тривалого та приємного користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Александр Ходак рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 4060 Gaming OC 8192MB (GV-N4060GAMING OC-8GD), Замовлення №1326578

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Щиро дякуємо Вам за відгук та за готовність нас рекомендувати! Нехай пристрій слугує Вам довго та якісно! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Artur555 рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: спліттер вентиляторний Arctic Case Fan Hub (ACFAN00175A), Замовлення №№1328084

Обов'язково рекомендую цей магазин також у цьому магазині я збирав цей комп'ютер всі деталі прийшли вчасно із фіскальним чеком. (відеокарта моя у майбутньому планую купити кращу у цьому магазині) А також мені сподобалася проста та дуже зручна конфігурація на якій я збирав пк. Також мені сподобалась система бонусів та розрахунок ними. 0
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Вдячні Вам за відгук з фото, та за те, що рекомендуєте нас! Для нас це дуже важливо! Раді, що змогли потішити Вас термінами доставки, зручністю конфігуратора та бонусною програмою! Бажаємо Вам приємного користування та чекаємо за оновленням відеокарти! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Павло рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Збірка ПК з обраних в магазині комплектуючих, Замовлення №1324793

Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Ваш відгук просто неймовірний! Наші спеціалісти щодня стараються зробити так, щоб Ви виходили з шоуруму саме з такими враженнями. Раді, що Дмитру вдалося врахувати всі Ваші потреби та надати високу якість обслуговування та навіть більше! Нас неймовірно тішить, що ми змогли завоювати Вашу прихильність. Звичайно, що після такого детального відгуку, робота нашого спеціаліста не залишиться без уваги! Щиро дякуємо Вам, за те, що довірилися нам та за те, що залишили відгук. Бажаємо Вам, щоб збірка тішила Вас тривалий термін! З нетерпінням чекаємо Вам знову в нашому шоурумі! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Ruslan Synchyna рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Корпус GameMax Vista AB, Замовлення №1325029

Дуже хороший сервіс, та зручний сайт
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам, що знайшли час залишити відгук, для нас це неймовірно важливо! Раді, що змогли потішити Вас сервісом та зручністю сайту! Бажаємо Вам приємного користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Артем К рекомендує цей магазин
31 березня 2024

Купив: SSD-диск Kingston KC3000 3D NAND TLC 2TB M.2 (2280 PCI-E) NVMe x4 (SKC3000D/2048G), Блок питания CHIEFTEC PowerUp 850W (GPX-850FC), Видеокарта Sapphire Radeon RX 7900 XTX Pulse 24576MB (11322-02-20G), Корпус Lian Li LANCOOL 216 RGB Tempered Glass без БП (G99.LAN216RX.00) Black Корпус Lian Li LANCOOL , Кулер Deepcool AK620 (R-AK620-WHNNMT-G-1) White, Материнская плата MSI B650 GAMING PLUS WIFI (sAM5, AMD B650), ОЗУ Kingston DDR5 32GB (2x16GB) 6000Mhz FURY Beast (KF560C36BBEK2-32), Процессор AMD Ryzen 9 7900 3.7(5.4)GHz 64MB sAM5 Multipack (100-100000590MPK) Процессор AMD Ryzen 9 , Замовлення №№1326436

Дуже все сподобалося, замовленням дуже задоволений. Замовляв 29.03, замовлення прибуло вже 31.03 о 16 вечора, незважаючи на те, що в місті все ще свято. Дуже сподобалося обслуговування підтримки, допомогли трохи зі збіркою. Так як це було друге замовлення збірка та тестування ПК від даного сайту, було дуже добре. Відмінна та швидка збірка, після перевірок все чудово працює і як зазвичай тішить кабель менеджмент. Все добре закріплено і не бовтається. Загалом, знову хлопці себе виправдали.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Щиро вдячні Вам за відгук та опис того як проходило Ваше замовлення! Особливо важливим для нас є те, що Ви відзначили роботу нашої підтримки, якість збірки та швидкість відправки. Наша команда старанно працює для того, щоб Ви отримували найкращий результат! Дякуємо, що обираєте нас! Бажаємо Вам приємного користування! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
Jumperok рекомендує цей магазин
30 березня 2024

Купив: Wi-Fi роутер Tenda AC8, Замовлення №№1305405

Дякую Владиславу за підбір рутера!
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам, відгук та за готовність нас рекомендувати! Особливо важливо для нас, що наш спеціаліст зміг догодити Вам та залишити приємні враження від покупки! Нехай роутер слугує довго та справно! З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA
MAXHO рекомендує цей магазин
30 березня 2024

Купив: Відеокарта Asus ROG GeForce RTX 3080 Ti STRIX OC 12288MB (ROG-STRIX-RTX3080TI-O12G-GAMING FR) Factor, Замовлення №1325809

Сподобався процес та швидкість обробки замовлення, оформлював замовлення ввечері, оплатив онлайн, наступного дня відеокарта вже була у мене, без усіляких зайвих дзівків і т. ін. Широкий вибір способів оплати та доставки.
Відповідь представника «TELEMART.UA»
Доброго дня! Дякуємо Вам, що залишили відгук! Наша команда старанно працює задля того, щоб зробити Ваше замовлення максимально комфортним. Раді, що змогли потішити Вас швидкістю та нашим сервісом. З найкращими побажаннями, Команда TELEMART.UA