MCS рекомендує цей магазин
13 серпня 2022

Купив: Радіоприймач Panasonic RF-2400DEE-K, Замовлення №1001745

Даним магазином скористався вперше. Перед купівлею зателефонував в магазин (мав запитання по товару). По телефону отримав відповіді на всі свої запитання. Після того зробив замовлення через інтернет (на сайті). Товар відправили одразу в день замовлення післяоплатою (не вимагали ніякої попередньої оплати). Наступного дня забрав на Новій пошті (все було ОК). Все вийшло швидко і без проблем.
Exefae рекомендує цей магазин
6 серпня 2022

Купив: Logitech c922

ganna melnyk рекомендує цей магазин
4 червня 2022

Купив: радіоприймач аналоговий Panasonic RF-3500E9, Замовлення №1001617

Якісний радіоприймач. З магазином проблем не було; ввічливе спілкування, безкоштовна доставка, післяоплата при отриманні, гарантійний талон у наявності.
Vitaliy рекомендує цей магазин
23 травня 2022

Купив: Tefal Expertise C620057, Замовлення №1001568

Александр Гуров рекомендує цей магазин
16 травня 2022

Купив: Logitech C922 Pro Stream (960-001088, 960-001087), Замовлення №1001550

Обработали и доставили товар быстро, документы в наличии, сама веб-камера отличная :) Рекомендую данный магазин
tolyank рекомендує цей магазин
17 лютого 2022

Купив: Sony ICF-P36 - радіоприймач кишеньковий, Замовлення №1001386

Продавець ввічливо відповів на всі питання, підібрав товар і відправив в той же день. Магазин з великим асортиментом. Рекомендую.
Interim рекомендує цей магазин
18 жовтня 2021

Купив: Sony MDR-EX650AP, Замовлення №100185

Магазин с достаточно интересным ассортиментом, в котором много редких позиций, но по завышенной цене. Так, наушники в эксклюзивном цвете от именитого бренда нашлись только здесь. В общении продавец спокойный, обстоятельный. Посылку отправил мне в день заказа с оплатой при получении. Наушники пришли хорошо упакованные, в невскрытой упаковке, оригинал, как и было оговорено. Ничего другого и не ожидал.
Sergii R рекомендує цей магазин
10 липня 2021

Купив: Panasonic RF-3500E9, Замовлення №100179

Купував радіоприймач, модель вже досить рідко зустрічається - але була в наявності, абсолютно нова. Доставка швидка, пакування надійне. Дякую
moshawin рекомендує цей магазин
13 травня 2021

Купив: Радіоприймач Sharp DR-P350, Замовлення №100121

Замовлення було доставлено без жодних проблем.
H777W рекомендує цей магазин
8 квітня 2021

Купив: JVC BN-R5000, Мінісистема JVC RV-NB300DAB, Замовлення №1002698

Отличный магазин, смело могу рекомендовать. Сделал 2-е покупки и остался очень доволен обслуживанием в этом магазине - качественный сервис, слово держат, есть скидки на товары от предыдущих покупок, можно купить товары, которые не найти днем с огнем в украинском интернете. Но как и каждому покупателю хотелось бы подешевле :)