Олексій Крепко рекомендує цей магазин
14 липня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G 8/256GB Star Blue, Замовлення №58340

kdy рекомендує цей магазин
14 липня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro 8/256GB Glacier Blue, Замовлення №58345

Майже всі телефони xiomi в моїй родині купувались тут, гарна ціна, гарний сервіс, жодних проблем
Serhii рекомендує цей магазин
17 червня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8/256GB Onyx Gray, Замовлення №б\н

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність умов оплати, фіскальний чек

Забронював телефон через телефон, забирав вже на місці вказаному на сайті, оплачував з карти приват на карту приват взяло комісію 0,5 %.яку сказали сплатити мені (на сайті зазначено картка-картка 0%)Із того, що є: виписана гарантія зі штампом інтернет-магазину, оплата с комісією на картку якоїсь особи, телефон. Телефон новий запакований, дали перевірити без обмежень на перевірки та часу.Все Чудово телефоном користуюсь без проблем.
Андрей С рекомендує цей магазин
10 червня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 4/128GB Graphite Gray, Замовлення №бн

Ми отримали якісний смартфон, товар надійшов швидко, співробітники відповіли на всі запитання, що були у нас щодо якості товару, рекомендуємо цей магазин !
Відповідь представника «China-Gadgets»
Дякуємо вам, за ваш позитивний відгук! Ми дуже раді, що ви задоволені якістю нашого смартфона та швидкою доставкою. Наша команда завжди намагається відповідати на всі ваші запитання і надавати якісний сервіс. Ми дуже вдячні за вашу рекомендацію і сподіваємося на подальшу співпрацю з вами!
Василина Остапенко рекомендує цей магазин
9 червня 2023

Купив: xiaomi mi steack 4k, Дуже вдячна!!!!!! доставка на протязі однієї години. все працює добре. навіть те, що не повинно пра, Smart-stick медіаплеєр Xiaomi Mi TV Stick 4K (MDZ-27-AA), Замовлення №1

Відповідь представника «China-Gadgets»
Дякуємо вам, команда China-Gadgets, за ваш позитивний відгук! Ми дуже раді, що ви задоволені якістю нашого товару та швидкою доставкою. Наша команда завжди намагається відповідати на всі ваші запитання і надавати якісний сервіс. Ми дуже вдячні за вашу рекомендацію і сподіваємося на подальшу співпрацю з вами!
Oleksandr Kondratov рекомендує цей магазин
3 червня 2023

Купив: Акумулятор DJI Intelligent Flight Battery for Mavic 3 (CP.MA.00000423.01), Замовлення №58388

Товар відправили новою поштою після невеликої передплати за умови післяплати (яку вирахували з суми післяплати). Швидко зв?язався з магазином, відправили з Києва у той самий день без проблем і зайвих питань
Григорій Григорович рекомендує цей магазин
15 травня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Poco M5s 6/128GB Grey, Замовлення №57309

Купую тут не вперше. Завжди приємні ціни та якісне обслуговування
Відповідь представника «China-Gadgets»
Дякуємо вам за відгук! Ми раді, що ви обираєте нас знову та що ви задоволені якістю обслуговування та приємними цінами. Ваша лояльність надихає нас продовжувати надавати вам найкращий сервіс. Дякуємо вам за вашу підтримку і ми з нетерпінням очікуємо на ваші майбутні покупки!
Антон Купченко рекомендує цей магазин
14 травня 2023

Купив: Смартфон Google Pixel 7 Pro 12/512GB Snow, Замовлення №55891

Телефон був новий, але на жаль виявився з заводським браком (самостійно рандомно вимикався). Після експертної оцінки сервісу повернули гроші. Менеджер активно працює з клієнтами.
Відповідь представника «China-Gadgets»
Ми вдячні за ваше розуміння та терпіння. Ми завжди відкриті до зворотного зв'язку та прагнемо покращувати наші послуги. Надіємося на вашу подальшу підтримку та можливість надати вам найкращий досвід покупок в майбутньому.
Nadya Sviridova рекомендує цей магазин
11 травня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi 11T Pro 8/256GB Meteorite Gray, Замовлення №???????

Доброго вечора, замовляли у даному магазині телефон, покупкою задоволені, магазин рекомендуємо. У цьому магазині є багатий вибір, у нас в місті лише працює один магазин, тай філіал його було пошкоджено. Тому й обирали саме цей інтернет-магазин.Дякуємо велике.
Відповідь представника «China-Gadgets»
Дякуємо вам, команда China-Gadgets, за ваш позитивний відгук! Ми дуже раді, що ви задоволені якістю нашого смартфона та швидкою доставкою. Наша команда завжди намагається відповідати на всі ваші запитання і надавати якісний сервіс. Ми дуже вдячні за вашу рекомендацію і сподіваємося на подальшу співпрацю з вами!
doto2gamingpro рекомендує цей магазин
9 травня 2023

Купив: Наушники LOGITECH G PRO, Замовлення №57194

отправили заказ день в день, наушники оригинальные, есть дефекты упаковки но за такую цену претензии предъявлять было бы глупо. цена РЕАЛЬНО ниже в почти в 2 раза по сравнению с большими магазинами, не верил что все будет в порядке но остался приятно удивлен сервисом и самим товаром, могу порекомендовать данный магазин!
Відповідь представника «China-Gadgets»
Дякуємо вам за ваш відгук! Ми раді, що ви задоволені швидкою доставкою та оригінальними наушниками. Виправдовуємося за дефекти упаковки, але ціна на товари у нас дійсно нижче в порівнянні з великими магазинами. Ми дуже раді, що ви були приємно здивовані нашим сервісом і самим товаром. Дякуємо вам за рекомендацію нашого магазину!