Маша_Саввон не рекомендує цей магазин
9 липня 2020

Купив: Фотоальбоми

При оплаті на картку Приватбанку виставили рахунок на 0,5% більший, включивши комісію банку, яку власник повинен по суті оплачувати сам (бо таку картку він оформив). Тому, при оплаті замовлення потрібно оплатити вартість товару+комісію за переказ своєму банку+комісію Привату за власника картки. Сума дріб’язкова, але ситуація не приємна. Більше не прийду і не рекомендую.
Відповідь представника «Chako.ua»
Доброго дня, Маша. Дякуємо Вам за відгук про наш магазин. Так, дійсно, при оплаті на картку Приватбанку ми змушені докидати 0,5% комісії. Але ці гроші отримуємо не ми, а банківська установа. При тому, яку б картку ми не оформили, комісія чи то на вхід, чи то на вивід коштів все одно буде. Нам дуже прикро за таку ситуацію, але вплинути на неї ми ніяк не можемо. Вибачте.
Ігор не рекомендує цей магазин
22 лютого 2020

Хотів купити: Універсальний об'єктив Canon EF 24-70mm f/2,8L II USM (5175B005), Універсальний об'єктив Sigma AF 35mm f/1,4 DG HSM Art (11356), Універсальний об'єктив Canon EF 35mm f/1,4L II USM (9523B005)

Відповідь представника «Chako.ua»
Доброго дня, Ігорю. Дякуємо за відгук! Наскільки ми пам'ятаємо, то Ви не знали будете купувати об"єктив, чи не будете. Ви хотіли, щоб ми принесли Вам техніку зі складу (декілька одиниць), щоб Ви подивилися (потестили) її і тоді Ви мали прийняти рішення про покупку лише одного товару. Нагадаємо Вам, що ми працюємо у форматі інтернет-магазину. Такий формат передбачає, що спочатку покупець визначається з потрібною технікою, потім робить замовлення через сайт, а тоді вже може отримати товар у нас в офісі і перевірити його перед покупкою. Якщо Вам потрібно було просто спробувати об"єктив, то для цього існують спеціальні шоу-руми, де є можливість протестувати продукцію і прийняти зважене рішення. Такого шоу-рума в нашому магазині наразі немає. Наш менеджер намагався Вам це пояснити, але, мабуть, Ви неправильно його зрозуміли. Нам дуже прикро через таке непорозуміння, але ми не можемо міняти деякі принципи і алгоритми роботи нашого магазину. Вдалого Вам дня!
Странный комментарий, а вы бы сами купили технику со следами использования? Ведь первая мысль, его юзали и вернули, почему? Ну и по законодательству, магазин все правильно сделал. Вы ведь хотите купить в интернет магазине дешевле, но сервис получить как в дорогущем салоне.
30 березня 2020 Відповісти
Alexandr Boychenko рекомендує цей магазин
25 лютого 2019

Купив: Laowa 95mm Adapter Ring - for 12mm f/2.8, Замовлення №11523

Отличный магазин. Единственный в Украине, где был нужный мне переходник. Заказ, оплата, доставка - всё без проблем. Большое вам спасибо.
Саша Фітель рекомендує цей магазин
20 серпня 2018

Купив: Мікрофон петличний BOYA BY-M1

Спасибо роботнику магазина Павлу за ответственность и профессионализм. Помогал мне с покупкой и без проблем оформили возраст товара.
Сергій Харченко не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
19 січня 2018

Купив: Boya BY-WM5

Купляв багато в цьому магазині. Вцілому все влаштовувало. Але навіщо видаляти відгуки про товар? Я купив набор мікрофонів Boya BY-WM5, користувався ними і написав свій відгук, в якому не рекомендую купляти цей товар(погана якість звуку, високий рівень шумів та короткий час роботи від батареї). Відгук не з‘явився))))
Відповідь представника «Chako.ua»
Сергій, доброго дня. Ми повністю підтримуємо Вашу позицію в цьому питанні. Відгуки на нашому сайті модеруються на протязі трьох днів і сьогодні коментар, якій Ви залишили з"явився на сайті. Що до якості мікрофона Boya BY-WM5, то варто розуміти, що це дуже доступне, бюджетне рішення для любительського використання і звичайно його не можна порівнювати з професійними мікрофонними системами як за якістю запису, так і за ціною. Крім того на якість звуку, та стабільність сигналу можуть суттєво впливати умови в яких проводиться запис - армовані, або дуже товсті стіни, концентрація електричних мереж.
gveniar рекомендує цей магазин
7 червня 2017

Купив: Універсальний об'єктив Nikon AF-S Nikkor 50mm f/1,4G (JAA014DA)

Доброго ранку,замовляли Nikon AF-S Nikkor 50mm f/1.4G перед святами,ціна відповідала,товар був на місці,забирали його самі,хотілось би подякувати працівникам магазину за гарну роботу.
Freedom Star рекомендує цей магазин
7 березня 2017

Купив: Акумулятор ExtraDigital Аккумулятор для Pentax D-Li109, Li-ion, 1050 mAh (BDP2598), Замовлення №3576

Не сподобалося: замовлення через корзину

Сделал заказ, доовльно оперативно перезвонил менеджер , все уточнил и отправили. Быстро получил, проверил пока нареканий нет. Единственный минус - ужасно работает корзина, без обновления страницы никакие изменения и добавления не работают поэтмоу пока не заказал делал 3 изменения в заказе, потому ,что вместо 1-го заказалось 4, потом нормально не удалить.
Sgr A рекомендує цей магазин
5 березня 2017

Купив: Sel70300g

Купив в цьому магазині доволі дорогий об'єктив, відповіли і доставили швидко. Але виявилось, що я погано прочитав специфікацію і об'єктив виявився не повністю сумісний із моїм старим обладнанням. Вирішив повернути. Подзвонив в магазин, узгодив повернення. Відправив товар, через пару днів, після експертизи, мені повернули гроші в повному обсязі на картку. Хороший магазин, приємні менеджери. Шкода, зо немає поедтавників у Києві.
6 лютого 2017

Купив: Dji mavic pro combo, Замовлення №Dji mavic p

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

28 листопада 2016

Купив: Chako 8mm f/3.5 Aspherical IF MC Fish-eye

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, видача товару на складі, відвантаження товару, сервісна підтримка

Заказал товар по хорошей скидке в черную пятницу, в тот же вечер товар был отправлен, сегодня забрал с почты, все в порядке, проблем не было.