Олександр рекомендує цей магазин
18 жовтня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 128GB Blue (MPVN3), Замовлення №374025

Дякую за швидке та приємне обслуговування, все було максимально комфортно
Tekken Leo рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 13,6" M2 Space Gray 2022 (MLXX3), Замовлення №373932

Рекомендую цей магазин Ввічливі продавці Швидке прийняття замовлення Консультації з усіх питань І швидкість доставки зі складу Всім рекомендую саме їх
Татьяна рекомендує цей магазин
3 жовтня 2023

Купив: Smart колонка Apple HomePod 2 Midnight (MQJ73/MQJ93), Замовлення №373741

Пoмірні ціни. Високо професійні продавці, які завжди допоможуть, та пам'ятають своїх постійних покупців.
Prosto Sonyboy рекомендує цей магазин
2 жовтня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 256GB Blue (MPWP3), Замовлення №#373678

Хороший магазин з приємними цінами і обслуговуванням. Також варто сказати, що всі позитивні відгуки тут про цей магазин - це 100% правда.
Илья Ткачук рекомендує цей магазин
29 вересня 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation (MQD83), Смартфон Apple iPhone 14 Pro 1TB Deep Purple (MQ323), Замовлення №373670

Андрій рекомендує цей магазин
25 вересня 2023

Купив: Планшет Apple iPad mini 6 Wi-Fi 64GB Space Gray (MK7M3), Замовлення №373629

Гарне обслуговування. Добре та довго розповіли про товар який нас цікавив.
Valentyn Grylls рекомендує цей магазин
13 вересня 2023

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 16" Space Gray 2023 (MNWA3), Замовлення №не знаю

Чомусь зробили гравіювання української мови Ukrainian Legacy -- яке по дефолту вже давно на маках не використовується.
Валентина рекомендує цей магазин
6 вересня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Starlight (MLPG3), Замовлення №1

Дуже хороші ціни, швидко прийняли і в той же день відправили замовлення, також після замовлення допомогли налаштувати телефон, відмінний сервіс!
Vova Birin рекомендує цей магазин
1 вересня 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation (MQD83), Смартфон Apple iPhone 14 Pro 128GB Space Black (MPXV3), Смартфон Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple (MQ1F3), Смарт-годинник Apple Watch Series 8 GPS 41mm Starlight Aluminum Case with Starlight Sport Band (MNP63), Замовлення №-

Замовив в магазині одразу кілька товарів, дуже привітне обслуговування, консультат завжи був на зв'язку, та допомагав з усіми питаннями щодо пристроїв. Замовлення прийшло швидко, в ідеальному стані.
Артем93 рекомендує цей магазин
29 серпня 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 825GB God of War Ragnarok Bundle, Замовлення №373241

Приятно удивлен, топ1 цена, а приставка официальная для нашего рынка, так же сделали скидку на камуфляжный джойстик