Andrej Kalashnik не рекомендує цей магазин
18 липня 2019

Купив: Intex 68307 EXPLORER-K2 KAYAK, Замовлення №1562955972

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, видача товару на складі

Я зробив замовлення12,07,19, хотів зробити подарунок батькові. В результаті тиждень нічого не надсилали, а вже тоді коли я розраховував отримати посилку, мені прийшло повідомлення про скасування замовлення. Я дуже незадоволений магазином intexpool.
Krl рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
5 липня 2019

Купив: Набор 3в1: сачок и щетка с телескопической ручкой для очистки бассейна Intex 29051/53/55, Замовлення №1561128988

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Ilona Mihaylova не рекомендує цей магазин
30 червня 2019

Елена Елена не рекомендує цей магазин
10 червня 2019

Купив: Каркасный бассейн 152х38си, Дитячий басейн Bestway 56283, Замовлення №1559663733

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, видача товару на складі, сервісна підтримка

Гість
В результате переговоров таки сделали возврат бракованного товара, вернули оплату 685 грн. Пересылка в обе стороны за мой счет. 2х68 грн=136 грн. Подобные товары в интернет-магазинах более не приобретаю. Только там, где выдают товарный чек, где можно вернуть брак.
2 липня 2019 Відповісти
Оля1 не рекомендує цей магазин
10 березня 2019

Купив: Матрасы / Intex / Classic Downy Код товара 68759 Надувной матр

Шторы Ламбрекены не рекомендує цей магазин
9 серпня 2018

Купив: Intex Картриджный фильтр-насос 28604 (58604), Замовлення №68549

Не сподобалося: сервісна підтримка

Остался один негатив от сотрудничества с Вашим магазином! Купила фильтр для бассейна,а он вместо циркуляции воды циркулирует воздух,естественно свою функцию очистки воды он не выполняет, я им и видео снимала со всех сторон и переписывалась! Не отправляйте ничего им на осмотр! Они товар не обменивают и не ремонтируют !А лучше с ними не связываться!
Artur Denesiuk не рекомендує цей магазин
9 липня 2018

Купив: Басейн надувний Intex 58484, Замовлення №55458

Заказ пришел быстро, сложностей никаких не было. Но бассейн оказался с трещиной по шву. Воздух пропускает. Продавец отказался менять, хотя не прошло и 14 дней. Предложили выслать рем. набор. Крайне не рекомендую данный магазин.
Vadim Dnepr рекомендує цей магазин
9 липня 2018

Купив: Човен надувний весловий Intex Explorer 300 Set (58332), Замовлення №63112

Приобрел надувную лодку. На фоне отзывов насчет проблем с бассейнами немного переживал, но товар пришел абсолютно качественный. Уже был несколько раз испытан :) Заказ и доставка прошли, как часы. Приятно иметь дело с добросовестным продавцом
3 липня 2018

Купив: надувной бассейн Intex 56441 «Радуга»

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, асортимент

заказал бассейн, второе кольцо спускает, брак
Відповідь представника «Pool.ua»
Доброго дня. Дякуємо за відгук. За ввесь сезон не було жодного негативного звернення щодо продукції під артикулом 56441 від Інтекс. Якщо у Вас виникла неприємна ситуація, Ви є клієнтом нашого магазину, то чому не звернулись до нас за допомогою?
kirill lait не рекомендує цей магазин
25 червня 2018

Купив: Надувной матрас Intex 66770, черный, двуспальный с подголовником, 203 х 183 х 23 см Подробнее: http, Замовлення №56805

Не сподобалося: асортимент, повернення товару, сервісна підтримка