Андрей Полуосьмак не рекомендує цей магазин
19 жовтня 2022

Купив: MOZA AirCross 3, Замовлення №52433

Не сподобалося: сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Доброго дня, Андрію! Нам шкода, що у Вас склалась така думка, про досвід співпраці. Хочемо прояснити ситуацію: На нашому сайті, дійсно вказана безкоштовна доставка товару, але вказано що це доставка новою поштою. Ви обрали термінову доставку, службою таксі Уклон. При оформленні замовлення, та виборі даної доставки, в нас вказана інформація, що доставку сплачує клієнт, і при отримані товару (скріншот: https://prnt.sc/aqYGeSfRJUS5 ). Через те, що доставка на таксі може бути в різні частини міста, та тариф може змінюватись у компанії уклон, ми не можемо вказати фіксовану вартість доставки, саме тому в нас вказано 0 грн. Доставка службою уклон, в нашому магазині завжди була платною, і ніколи не залежала від вартості товару. Детально вказано на сторінці оплат: https://motostuff.com.ua/ua/dostavka-i-oplata/ Наразі, вказали ще більш помітно на сайті. В особистому кабінеті нашого магазину нарахували Вам додаткові бонуси, щоб ваші покупки були ще приємнішими. Дякуємо за ваш відгук. З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Roman Dombrowski рекомендує цей магазин
17 жовтня 2022

Купив: Dji Mavic 3 fly more combo, Замовлення №52326

Дуже швидко і оперативно. Замовили дрон, рахунок вистави протягом півгодини. Оплатили, в той ж самий день він поїхав і вже потрапив за призначенням. Дуже рекомендую. І буду далі працювати.
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Велике спасибі за відгук і рекомендацію нашого магазину! Дуже приємно. Обов'язково будемо намагатися, не тільки зберегти високий рівень, але і працювати ще краще! Разом до перемоги! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Vyacheslav Beletskyy рекомендує цей магазин
17 жовтня 2022

Купив: Bluetti sp120w, Замовлення №52328

Сделка прошла отлично. Заказ отправили даже раньше обещанного. Рекомендую
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Намагаємося працювати оперативно для наших покупців. Вдячні за відгук. З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Ксения Кулиш рекомендує цей магазин
16 жовтня 2022

Купив: Смартфон Sony Xperia Pro-I 12/512GB Frosted Black, Замовлення №25889

Все було доставлено вчасно, передзвонили майже зразу, відповіли на всі питання. Рекомендую магазин
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за ваш відгук і рекомендацію! Завжди раді бачити в нашому магазині! Повертайтесь! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Marina Shersheniuk рекомендує цей магазин
12 жовтня 2022

Купив: Moza mini mi, Замовлення №52088

Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за Вашу рекомендацію! Намагаємося бути саме тим магазином, в якому якісний товар і якісний сервіс! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Евгений Храпаль рекомендує цей магазин
4 жовтня 2022

Купив: Аксесуары для Mavic 3, Замовлення №51945

Всё понравилось, заказ отгрузили вовремя, консультация менеджера о наличии и примирении аксесуаров была супер. У ребят на ютубе много видео о характеристиках товаров, всё супер.
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Велике спасибі за відгук і рекомендацію нашого магазину! Дуже приємно. Обов'язково будемо намагатися, не тільки зберегти високий рівень, але і працювати ще краще! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Максим Хамидулин рекомендує цей магазин
20 вересня 2022

Купив: Sj6 Legend, Замовлення №51733

Замовляв через інтернет магазин. Після замовлення, мені доволі швидко передзвонили та уточнили деталі замовлення. Наступного дня подарунок для сина на ДР вже був на відділені НП у моєму місті. Камеру ще не тестували, але на перше враження супер. Дуже багато різного кріплення та аксесуарів.
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за високу оцінку! Намагаємося працювати оперативно для наших покупців. Приходьте до нас ще, і ставайте постійним клієнтом! З нас - бонуси) З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Валера Куриленко рекомендує цей магазин
19 вересня 2022

Купив: Экш камера sjcam sj8 pro, Замовлення №51683

После заказа быстро связались, отправили в тот же день после оплаты, на следующий день уже забрал и пользуюсь, все б магазины были такие
Dmytro Klekotsiuk рекомендує цей магазин
18 вересня 2022

Купив: камера sj8 pro actionCAM 2.33, Замовлення №51678

Товар супер , все оформили швидко
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за Ваш відгук. Намагаємося бути саме тим магазином, в якому якісний товар і якісний сервіс! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Dany Sorokin рекомендує цей магазин
8 вересня 2022

Купив: Zhiyun extended handle for crane 2, Замовлення №51467

Классный магазин, несколько назад покупал у них стедикам zhiyun crane 2, а сейчас купил двойную ручку-держатель. На сайте через виртуальный чат со мной быстро связался менеджер и ещё быстрее мы оформили заказ???? После оплаты , ребята из магазина оперативно мне отправили заказ на отделение НП, и на следующий день моя игрушка была в моих руках))