Яна Білик рекомендує цей магазин
10 липня 2022

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic Air 2 Fly More Combo (CP.MA.00000169.03), Замовлення №50168

Замовлення виконано якісно, швидко та в обговорені терміни.
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за ваш відгук і рекомендацію! Завжди раді бачити в нашому магазині! Повертайтесь! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Виталий Билоцеркивець рекомендує цей магазин
8 липня 2022

Купив: Мото щитки, Замовлення №50062

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Рекомендую,качество ,бистро обслужили,рекомендую
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за Ваш відгук. Намагаємося бути саме тим магазином, в якому якісний товар і якісний сервіс! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Mykhailo Yevstafiev рекомендує цей магазин
30 червня 2022

Купив: Mavic 3, Замовлення №49936

Все чітко, професійно. Рекомендую даний магазин, не підвів
elektrokraskoraspylitel рекомендує цей магазин
24 червня 2022

Купив: Аксесуари Sj cam8, Замовлення №49610

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Порядочная компания! Буду заказывать ещё! Рекомендую
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо вам, завжди раді допомогти, звертайтеся! =) З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Владимир Новиков рекомендує цей магазин
20 червня 2022

Купив: стабилизатор, Замовлення №49090

Sirko рекомендує цей магазин
17 червня 2022

Купив: Мотогарнітура, Замовлення №49683

Замовляв в цьому магазині вже дві гарнітури, собі і дружині. Кошти проплочував одразу на карту. Все чітко і якісно. Рекомендую!
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Велике спасибі за відгук і рекомендацію нашого магазину! Дуже приємно. Обов'язково будемо намагатися, не тільки зберегти високий рівень, але і працювати ще краще! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
КСергейВ рекомендує цей магазин
11 червня 2022

Купив: Медіа-модуль GoPro Media Mod for HERO 10, HERO 9 (ADFMD-001) Детальніше https://motostuff.com.ua/ua/, Замовлення №49321

Заказом и сервисом остался доволен. Сервисом даже более чем доволен, пошли на уступки на которые могли даже не идти. Так что магазин советую.
Максим Рожин рекомендує цей магазин
9 червня 2022

Купив: Freecon KY Pro

Купували з другом мотогарнітури Ky Pro. Менеджер нам встановив ввсе шоломи, налаштуав зв'язок і ми вже їхали додому спілкуючись в дорозі. Дякуємо!
Диана Клеван рекомендує цей магазин
1 червня 2022

Купив: Fdc ky-pro, Замовлення №49280

Отличный магазин. Консультант связался оперативно, ответил на волнующие вопросы. Подсказал по доставке и оплате. Сам заказ пришёл быстро, все комплектующие на месте и всё аккуратно упаковано. Забрала на новой почте. Покупкой довольна, всё работает отлично. Очень хороший звук и внешний вид самой гарнитуры. Приятно удивила цена. Рекомендую)
Руслан Малиновский рекомендує цей магазин
29 травня 2022

Купив: Стабилизатор Zhiyun Smooth Q3, Замовлення №49264

Рекомендую магазин! Сервіс та обслуговування на високому рівні. Замовляв стаб для телефону, все прийшло вчасно у повній відповідності до опису. Дякую Вам!