Відгуки MotoStuff.com.ua | досвід покупки, відгуки, враження | Hotline.ua

Відгуки покупців про інтернет магазин MotoStuff.com.ua

Оцінка магазину
Оцінка магазину за останні 12 місяців
9.1 з 10
Вибрані 123 відгука: усі відгуки, 12 місяців Приховати підсумкову діаграму за всіма відгуками на магазин

8.6
9.3
9.1

• 24 червня 2022 р.

Порядочная компания! Буду заказывать ещё! Рекомендую

Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»

Дякуємо вам, завжди раді допомогти, звертайтеся! =) З повагою, команда MotoStuff.com.ua

Аксесуари Sj cam8

• 24 червня 2022 р.

Замовляв проектор XGIMI Elfin. Запаковано було дуже добре - оригінальна коробка товару, та додаткова з наповненням для транспортування. Менеджер передзвонив у короткий термін після оформлення замовлення. Також попередив що проектор і додаткові комплектучі, які я замовляв, будут відправлятись з різних складів і прийдуть у різний час. Але усе замовлення прийшло за 4 дні від дня оформлення.
Рекомендую магазин!

Проектор XGIMI Elfin (XL03A)

• 20 червня 2022 р.

стабилизатор

• 17 червня 2022 р.

Замовляв в цьому магазині вже дві гарнітури, собі і дружині. Кошти проплочував одразу на карту. Все чітко і якісно. Рекомендую!

Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»

Велике спасибі за відгук і рекомендацію нашого магазину! Дуже приємно. Обов'язково будемо намагатися, не тільки зберегти високий рівень, але і працювати ще краще! З повагою, команда MotoStuff.com.ua

Мотогарнітура

• 11 червня 2022 р.

Заказом и сервисом остался доволен. Сервисом даже более чем доволен, пошли на уступки на которые могли даже не идти. Так что магазин советую.

Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»

Дякуємо за Ваш відгук. Намагаємося бути саме тим магазином, в якому якісний товар і якісний сервіс! З повагою, команда MotoStuff.com.ua

Медіа-модуль GoPro Media Mod for HERO 10, HERO 9 (ADFMD-001) Детальніше https://motostuff.com.ua/ua/

• 9 червня 2022 р.

Купували з другом мотогарнітури Ky Pro. Менеджер нам встановив ввсе шоломи, налаштуав зв'язок і ми вже їхали додому спілкуючись в дорозі. Дякуємо!

З повагою, команда MotoStuff.com.ua

Freecon KY Pro

• 1 червня 2022 р.

Отличный магазин. Консультант связался оперативно, ответил на волнующие вопросы. Подсказал по доставке и оплате. Сам заказ пришёл быстро, все комплектующие на месте и всё аккуратно упаковано. Забрала на новой почте. Покупкой довольна, всё работает отлично. Очень хороший звук и внешний вид самой гарнитуры. Приятно удивила цена. Рекомендую)

З повагою, команда MotoStuff.com.ua

Fdc ky-pro

• 29 травня 2022 р.

Рекомендую магазин! Сервіс та обслуговування на високому рівні. Замовляв стаб для телефону, все прийшло вчасно у повній відповідності до опису. Дякую Вам!

Стабилизатор Zhiyun Smooth Q3

• 28 травня 2022 р.

Магазин приємно здивував швидкістю обробки і відправлення замовлення!!!!
Спочатку збентежила повна передплата товару, але ризикнувши ні разочку не пожалкувала. Буду замовляти ще

Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»

Намагаємося працювати оперативно для наших покупців. Вдячні за відгук. З повагою, команда MotoStuff.com.ua

Карта пам\'яті мікро сд

• 28 травня 2022 р.

Замовляв гарнітуру в шолом Sena 50 s. Консультанти молодці - дали ґрунтовні відповіді на всі запитання, швидко оформили замовлення і відправили товар! Молодці, приємно мати справу!

Мотогарнітура Sena 50 s