Геннадий Сочнев рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Купив: ШіниTriangle PROTRACT TE301 195/65 R15, Замовлення №Замовлення:№21625-4х

Швидко зв'язалися , дали консультацію по шинам, швидко відправили, ціна співпадає з той що заявлена. Магазин рекомендую, думаю, далі буду співпрацювати.
Відповідь представника «Nakolesah.net.ua»
Дякуємо за відгук. На наступні замовлення за вами зафіксована знижка. Безпечних доріг.
Toros Group не рекомендує цей магазин
7 жовтня 2023

Хотів купити: Кидают на предоплату. Не рекомендую.

Заказывал резину Dunlop sp9000. Товар не отправили (вот сегодня уедет), только смска о создании накладной. Дозвонится можно с 5 раза.
Відповідь представника «Nakolesah.net.ua»
Доброго дня, шини вам були відправлені по ттн 20450787468933, затримка по відправці була обумовлена сезонним навантаженням, також при першій розмові з менеджером ви повідомили що чекаєте так як це літня шина і терміновості нема, шини ви не отримали та не відповідали на дзвінки менеджера, після того як на новій пошті почалося платне зберігання ми повернули шини на склад
Alex рекомендує цей магазин
20 вересня 2023

Купив: Всесезонні шини Triangle Tire SeasonX TA01 (185/60R15 88H), Замовлення №21427

Halif Gremlin рекомендує цей магазин
31 травня 2023

Купив: Kumho Ecsta PS71 205/60 R16 92V, Літні шини Kumho Ecsta PS71 (205/60R16 92V), Замовлення №№20826

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність умов оплати, фіскальний чек

На сайті була оплата частинами від монобанку.
knifeReserve 1 не рекомендує цей магазин
29 квітня 2023

Хотів купити: Matador Hectorra 5 (215/50R17 95W), Літні шини Matador Hectorra 5 (215/50R17 95W)

ціна не відповідає заявленій на сайті і у них і на hotline. після замовлення менеджер повідомляє іншу ціну (звісно вищу), хоча товар і є в наявності в моєму місті (за пересил не мають зніматися кошти, тому що самовивіз).
Татьяна Котенко рекомендує цей магазин
30 березня 2023

Купив: Літні шини Uniroyal RainSport 5 (205/55R16 91V), Замовлення №20274

Відповідь представника «Nakolesah.net.ua»
AO не рекомендує цей магазин
28 березня 2023

Хотів купити: Літні шини Bridgestone Dueler H/P 92A (265/50R20 107V)

В дійсності товару немає.
Svitlana Babiak рекомендує цей магазин
25 лютого 2023

Купив: Toyo Proxes CF2 215/60 R16 95H , Замовлення №20031

Рекомендую. Все чітко і швидко
Ярослав Калашник рекомендує цей магазин
10 листопада 2022

Купив: Starmaxx Incurro Winter W870 23, Замовлення №19457

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Ціна трошки була не така а на 200 гривень дорожче чим на хотлайн. А взагалі сервіс сбодобався. Рекомендую магазин. Буду замовляти ще.
Віталій Мелюк рекомендує цей магазин
13 серпня 2022

Купив: Michelin Primacy 4+ 215/60 R16 99V XL, Замовлення №18888

З вечера залишив заявку на сайті, наступного дня набрав менеджер оформили покупку після чого були відправлені шини в першій половині дня все дуже оперативно! Не сподобалося те що покупці комплекта шин не підбирають щоб були всі одної неділі виготовлення.
Відповідь представника «Nakolesah.net.ua»
Дякуємо за замовлення та відгук. Нам приємно що ви залишились задоволені нашим сервісом. На наступні замовлення за вами зафіксована знижка. З повагою, керівник інтернет - магазину "Nakolesah.net.ua".