Юрий Мислюк рекомендує цей магазин
16 травня 2022

Купив: Шини Petlas RunFlat, Замовлення №18259

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Надали гарну консультацію. Якісно і швидко переобули машину. Рекомендую
Відповідь представника «Nakolesah.net.ua»
Дякуємо за замовлення та відгук. Нам приємно що ви залишились задоволені нашим сервісом. На наступні замовлення за вами зафіксована знижка. З повагою, керівник інтернет - магазину "Nakolesah.net.ua".
Мясной Техник рекомендує цей магазин
16 травня 2022

Купив: резина, Замовлення №17889

Допомогли підібрати потрібну резину, оперативно доставили. Дякую
Winning Bet рекомендує цей магазин
26 квітня 2022

Купив: CONTINENTAL PREMIUMCONTACT 6 225/50 R17 94V FR, Замовлення №74126

Замовляв шини на автомобіль, відправили наступного дня після оплати, рекомендую.
Відповідь представника «Nakolesah.net.ua»
Дякуємо за відгук. На наступні замовлення за вами зафіксована знижка. Безпечних доріг.
Юрий Довбенко не рекомендує цей магазин
22 січня 2022

Хотів купити: LASSA GREENWAYS 185/65 R14 86H

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Цена не соответствует заявленной, разница на одном колесе 268 грн.
Руслан Шепель рекомендує цей магазин
17 січня 2022

Купив: Грузовые колёса, Замовлення №16604

Уже давно заказываю резину на сайте "наколёсах", всегда всё проходит отлично, не разу не подводили! Менеджеры всегда посоветубь и подберут то что нужно и что в наличии. Единственное что не понравилось в последнее время, это наличие колёс на сайте! Есть не всё наличие товара, так что при заказе лучше сразу обговаривать с менеджером! Цены одни из самых приемлемых на просторах интернета! Вобщем рекомендую данный магазин!
Відповідь представника «Nakolesah.net.ua»
Виталий Савченко не рекомендує цей магазин
7 січня 2022

Купив: Зимові шини Premiorri Via Maggiore Z Plus (225/65R17 102H), Замовлення №16407

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Iryna Stefanushena не рекомендує цей магазин
21 грудня 2021

Купив: Зимові шини, Замовлення №5994

Дуже не задоволена роботою магазина. Оформила замовлення ще 18.12.2021 через оплату частинами від Монобанка. Кошти списались, а колеса ніяк не відправлять. Постійно то чекайте, то менеджери не працюють. Після такого сервісу, товар ваш не потрібен. Поверніть кошти терміново!
Відповідь представника «Nakolesah.net.ua»
Доброго дня! Перепрошуємо за затримку. Ваши шини вже відвантажені.
Anton Yakimenko рекомендує цей магазин
9 грудня 2021

Купив: Шины Росава Snowgard Van 195/70 R15C 104/102R, Замовлення №15295

Приобрели шины для авто. Остались довольны оперативностью сотрудников поддержки и бухгалтерского отдела. Качество товара - как всегда хорошее
Відповідь представника «Nakolesah.net.ua»
Добрый день! Спасибо за отзыв. На последующие заказы за вами зафиксирована скидка. Безопасных вам дорог.
Андрей Миланич не рекомендує цей магазин
2 грудня 2021

Хотів купити: yokohama-ice-guard-ig75 245/60/18, Замовлення №14815

Відповідь представника «Nakolesah.net.ua»
Доброго дня! Кошти вам були повернуті. Перепрошуємо, затримка з поверненням коштів обумовленна сезонною активністю.
Вячеслав Кузьменко рекомендує цей магазин
26 листопада 2021

Купив: MATADOR MP 93 NORDICCA 225/50 R17 98V XL FR, Замовлення №5365

Рекомендую цей магазин. Відправка на наступний день після оплати. Приємні співробітники, які залюбки відповіли на всі питання. Про гуму багато сказати не можу, ще мало часу на ній їздив. Сподіваюся, що відповідає своїм характеристикам.