Дмитрий рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: SSD накопичувач Kingston A400 960 GB (SA400S37/960G), Замовлення №538275

Отличный магазин, покупал уже много раз, качество товара, скорость отправки НП, однозначно рекомендую!!
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш позитивний відгук! Раді чути, що Ви задоволені якістю товарів і швидкістю доставки. Бажаємо Вам приємних покупок і гарного дня!
Гость17 рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Купив: SSD накопичувач GOODRAM CX400 Gen.2 256 GB (SSDPR-CX400-256-G2), Замовлення №531894

Дякую магазину все пройшло без проблем)))
Відповідь представника «Enko»
Раді, що Ви залишилися задоволені. Бажаємо Вам приємних покупок та гарного дня!
Сашка рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Купив: Sd card 128 gb, Замовлення №538432

Все супер, дякую !
Відповідь представника «Enko»
Раді, що Ви залишилися задоволені! Бажаємо Вам приємних вражень від використання придбаного товару та гарного дня!
V1333 рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: Кронштейн Gembird MA-DA2-02 , Замовлення №538322

Кронштейн обіцяли відправити протягом 3-5 робочіх днів після сплати на рахунок, але відправили на наступний день. В чт замовив, в пт відправили, а у нд вже встановив обидва монітора. Магазин відпрацював оперативно, товар новий в повному комплекті, зауважень немає. дякую!
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш відгук! Раді, що ми змогли задовольнити очікування і Ви отримали товар оперативно. Якщо у вас буде ще якесь питання чи якщо вам потрібна будь-яка інша допомога, звертайтеся. Бажаємо Вам приємного використання нового обладнання та гарного дня!
Mike рекомендує цей магазин
6 січня 2024

Купив: USB флеш накопичувач Kingston 64GB DataTraveler Exodia Black/Teal USB 3.2 (DTX/64GB), Замовлення №538647

Все чудово! Вчора замовив - сьогодні отримав. Рекомендую!
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш відгук! Раді, що Ви отримали своє замовлення так швидко і задоволені нашим обслуговуванням. Якщо у вас будуть ще якісь питання чи якщо ми можемо допомогти Вам чимось ще, будь ласка, звертайтеся. Бажаємо Вам приємних вражень від використання нових товарів та гарного дня!
Евгений Бугайчук рекомендує цей магазин
6 січня 2024

Купив: Навушники JBL Quantum TWS Air Black (JBLQTWSAIRBLK), Замовлення №532522

Відповідь представника «Enko»
Добрий день! Дякуємо за Ваш позитивний відгук!
Дмитро рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: Мобільний телефон Realme C31 3/32GB Dark Green EU, Замовлення №537541

Крутий магазин, протягом дня зв'язалися, через два дні передзвонили для повного підтвердження і відправили замовлення та дуже надійно запакували, рекомендую.
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш позитивний відгук! Раді, що Ви задоволені взаємодією з нашим магазином та обслуговуванням. Якщо у вас будуть ще які-небудь питання чи потрібна допомога, звертайтеся. Бажаємо Вам приємних покупок та гарного дня!
andredzub1 рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: Anker SoundCore R50i Black (A3949G11), Навушники TWS Anker SoundCore R50i Black (A3949G11), Замовлення №536971

Відповідь представника «Enko»
Добрий день! Дякуємо за Ваш позитивний відгук!
Andrey G не рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Хотів купити: Навушники TWS JBL Tune 570BT Black (JBLT570BTBLKEU)

Сделал заказ наушников 26.12.2023г. номер 536107. Перезвонил, сказали что вышлют 02.01-03.01, можно оплачивать. Оплатил на следующий день и жду отправки. 03.01 звонит магазин и говорит что не может продать оплаченные наушники (у поставщика их нет), хотя на хотлайне их полно. Вообщем на новый год (покупал на подарок) я прождал девять дней и так и не дождался оплаченных наушников. Как то так. Деньги в течении двух часов вернули.
Відповідь представника «Enko»
Приносимо вибачення за незручності, яких Ви зазнали. Це дійсно неприємна ситуація, і ми розуміємо, як важливо було отримати наушники вчасно, особливо якщо це було призначено на подарунок. Ми розуміємо Ваше розчарування і ще раз приносимо свої щирі вибачення за виниклі непорозуміння. Наявність товару на складі постачальника постійно змінюється, тому такі ситуації трапляються, але зазвичай ми дізнаємось про це швидше, ніж цього разу. Інформація про наявність товару потрапила до нас із затримкою через святкові дні, в які постачальники не працювали. Сподіваємось Ви дасте нам можливість виправити враження від нашого магазину, на будь-яке Ваше наступне замовлення обіцяємо знижку.
Sergey Zaycev рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Процесор AMD Ryzen 9 7900X (100-000000589), Замовлення №481405

Відповідь представника «Enko»
Дякуємо Вам за такий докладний та позитивний відгук! Раді, що Ви поділилися своїм досвідом покупки в нашому магазині. Наша команда завжди намагається надавати високий рівень обслуговування та вирішувати будь-які питання клієнтів. Ми цінуємо Ваш вибір і довіру, і будемо раді бачити Вас та Вашу родину серед наших клієнтів у майбутньому. Якщо у вас виникнуть ще які-небудь питання чи потреба у допомозі, звертайтеся. Бажаємо Вам приємних покупок у майбутньому та гарного дня!