Дмитро Науменко рекомендує цей магазин
17 лютого 2024

Купив: Флешка Kingston 64 GB DataTraveler Kyson (DTKN/64GB), Замовлення №549279

Одна з найнижчих цін на флешку на ринку. Флешка наче оригінал адже швидкості відповідають заявленим навіть трохи більші, рекомендую до покупки в цьому магазині
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо Вам за відгук та вибір нашого магазину! Ми завжди намагаємося надавати якісні товари за доступними цінами, тому нам дуже приємно, що Ви залишились задоволені покупкою. Якщо у Вас виникнуть будь-які інші потреби або питання, будь ласка, звертайтеся до нас. Ми завжди готові допомогти!
максим бабенко рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: FM-трансмітер Aspiring Wave 8 PD 48W WA.6002, Замовлення №548167

Дякую, гарний магазин, хороші працівники, вчасно прислали, і товар в хорошому стані.
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо Вам за відгук та вибір нашого магазину! Ми завжди намагаємося надати якісний сервіс та оперативно доставити товари нашим клієнтам. Якщо в майбутньому Ви знову звернетеся до нас, ми з радістю допоможемо з покупками.
Ярослав Литовченко (vipTelnet) рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Комплект A4Tech FGS1035Q, Замовлення №542345

Постоянно покупаю именно в этом магазине, Брал тут процы и материнки, и оперативу, и блоки питания, и много еще чаво. Меня лично все полностью устраивает.
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Вашу постійну підтримку! Ми завжди раді бачити задоволених клієнтів, які повертаються до нас знову і знову. Якщо у вас є ще які-небудь питання або потребуєте допомоги з майбутніми покупками, будь ласка, звертайтеся до нас. Ми завжди тут, щоб допомогти!
Skif рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Розумна розетка Xiaomi Mi Smart Plug 2 Wi-Fi (BHR6868EU / ZNCZ302KK) , Замовлення №546172

Дякую магазину. Enko. Все пройшло чудово. Ну, в принципі, як і раніше.
Відповідь представника «Enko»
Раді почути, що Ви задоволені досвідом покупки у нашому магазині! Ми завжди намагаємося надавати якісний сервіс та забезпечувати приємне враження від співпраці. Дякуємо за Ваш зворотній зв'язок!
Day-mne рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Накопичувач SSD M.2 2280 1TB Western Digital (WDS100T3X0E), ССД WD, Замовлення №547738

Цена на сайте всегда равна цене в заказе. Так это круто. Цены минимальные. Магазин один из лучших на Хотлайне.
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш відгук! Ми завжди намагаємося забезпечити нашим клієнтам чесні та прозорі умови, включаючи ціни на товари. Раді, що Ви задоволені нашими цінами та сервісом. Будемо раді бачити Вас знову в нашому магазині!
serhii.kryzskyi рекомендує цей магазин
10 лютого 2024

Купив: ASUS GeForce RTX 4060 8192Mb DUAL OC, Замовлення №547003

Замовив дану відеокарту, товар прийшов вчасно, все нове, в плівках, працює відмінно. Дякую данному магазину. Купляю в них вже не вперше, рекомендую!
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш відгук та вибір нашого магазину! Ми завжди прагнемо забезпечити наших клієнтів якісними товарами та вчасною доставкою. Приємно, що Ви задоволені своєю покупкою. Будемо раді Вашим наступним замовленням!
Viyacheslav рекомендує цей магазин
10 лютого 2024

Купив: Ваги підлогові електронні Xiaomi Mi Body Composition Scale 2, Замовлення №547464

Відповідь представника «Enko»
Добрий день! Дякуємо за Ваш позитивний відгук!
Shved рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Карткова гра Memo Games Між нами: про таємне, Замовлення №545353

Все чудово.
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш позитивний відгук! Чудово, що у Вас все пройшло на відмінно. Будем раді Вашим новим замовленням!
ОлександрАлекс рекомендує цей магазин
6 лютого 2024

Купив: Мультипіч (аерофритюрниця) Liberton LAF-3203, Замовлення №543949

Купив мультипіч Liberton LAF-3201, покупкою задоволений!Рекомендую даного продавця.
Відповідь представника «Enko»
Чудово, що Ви задоволені своєю покупкою! Якщо у вас є ще які-небудь питання або потреби, будем раді допомогти. Бажаємо насолоджуватися Вашою новою мультипіччю!
тарас Печенюк рекомендує цей магазин
4 лютого 2024

Купив: Noctua h2, Замовлення №545548

Спасибі все чудово
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш позитивний відгук! Раді, що Ви задоволені нашим обслуговуванням. Бажаємо Вам приємних покупок у майбутньому!