Roman P. рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Накопичувач, кишеня для HDD, адаптери, Замовлення №555531

Привітні менеджери, замовлення швидко опрацювали та відправили, купую тут не вперше. Надійний магазин.
fatchenko рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Жёсткий диск 3,5 1ТВ TOSHIBA, Замовлення №166552

Отличный интернет-магазин
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо Вам за відгук! Ми завжди намагаємося забезпечити найкращий сервіс для наших клієнтів. Якщо у вас виникнуть будь-які питання або побажання, будь ласка, звертайтеся. Дякуємо за Ваш вибір та довіру до нашого магазину!
KNOK рекомендує цей магазин
14 березня 2024

Купив: Corsair HX1000i PCIE5 (CP-9020259-EU), GIGABYTE GeForce RTX4 070 Ti SUPER 16384Mb AERO OC, Материнська плата X670E Steel Legend, Процесор Ryzen 9 7900X3D (100-100000909WOF), Вентилятор AF120 RGB Elite White Triple Pack (CO-9050158-WW), Замовлення №№ 546624

Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш відгук та рекомендацію! Ми приносимо вибачення за неприємний досвід з лінією контакт-центру. Ваші коментарі дуже важливі для нас, і ми вдячні за Ваші поради. Ми постійно працюємо над удосконаленням наших послуг та зробимо все можливе, щоб у майбутньому кожен Ваш дзвінок приймав кваліфікований та привітний співробітник. Нам приємно чути, що інші аспекти нашого сервісу Вам сподобалися. Ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку та увагу до замовлення. Дякуємо Вам ще раз, що обрали наш магазин!
Ігор рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Модуль пам\'яті для комп\'ютера DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz Fury Beast Black Kingston Fury (ex.Hyper, Замовлення №555195

Товар отримав за кілька днів після замовлення. Це вже друга покупка в цьому магазині, тож рекомендую!
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо Вам за відгук та за те, що обрали наш магазин вдруге! Ми завжди намагаємося надавати якісний сервіс та оперативно доставляти замовлення наших клієнтів. Ваша рекомендація для нас дуже важлива і цінна. Будемо раді і надалі співпрацювати з Вами, щоб забезпечити приємний досвід покупок в нашому магазині. Щиро дякуємо за Вашу підтримку та довіру!
scribe не рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Хотів купити: Лампочка Philips EcohomeLEDCandle 5W 500lm E14 840B35NDFR (929002968837), Світлодіодна лампа LED Ecohome LED Candle 5W 500Lm E14 840B35NDFR (929002968837)

Замовив 29.02.2024. Подзвонили 01.03.2024, сказали, що товар буде пізніше. Подзвонили 07.03.2024, сказали, що є тільки 1 лампочка (я замовив 10) і попросили вибрати інший товар. Вибравши інший товар на їх сайті, додзвонитись по номеру телефону не вийшло. Оператор сказав "номер не обслуговується". По сьогодні чекаю. Замовлення повністю оплачене.
Відповідь представника «Enko»
Добрий день! Приносимо свої щирі вибачення за незручності, яких Ви зазнали при замовленні товару у нашому магазині. Нам дуже прикро, що ми не змогли виконати Ваше замовлення та доставити потрібний товар. Наявність та ціни на сайті постійно змініються, через великий товарообіг. Також відбулась затримка у наданні відповіді Вам, так як товар повинен був прямувати під замовлення, та інформація з дальнього складу, на жаль, не надається миттєво. Наша лінія 0 800 331-332 працює з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00 та в суботу з 10:00 до 14:00, ми чекаємо Вашого повідомлення по аналогу товару та готові наддати знижку, в якості вибачення. Також хочемо зазначити, що товар Вами не був сплачений, Ваше замовлення було оформлено на накладений платіж.
І справді, тільки що передивився, не оплачував, вибачаюсь. Тоді будь ласка просто скасуйте це замовлення. Дякую.
14 березня 2024 Відповісти
Представник магазину «Enko» відповів на коментар scribe
Добрий день! Замовлення скасовано, але знижка у Вас залишається на будь-яке наступне замовлення. Сподіваємось на співпрацю з Вами!
14 березня 2024 Відповісти
Akseleon рекомендує цей магазин
10 березня 2024

Купив: Xiaomi Portable Zoom Flashlight (FZ101), Ліхтарик ручний Portable Zoom Flashlight (FZ101), Замовлення №553319

Вже не перший раз тут замовляю. як завжди все ок. Відправили навіть раніше, ніж обіцяли.
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо Вам за те, що не вперше обираєте наш магазин! Ми завжди намагаємося відправляти замовлення якнайшвидше, щоб Ви могли швидше отримати свої товари. Ваша довіра дуже важлива для нас, і ми завжди працюємо над тим, щоб забезпечити клієнтів тільки найкращим сервісом. Чекаємо на Ваші майбутні замовлення і завжди раді бачити Вас серед наших клієнтів! Щиро дякуємо за Вашу підтримку!
Kado Samurai рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: SSD накопичувач T7 Shield 1 TB Black (MU-PE1T0S), Зарядна станція GT200Pro, Зовнішній акумулятор (павербанк) WPD-101, Замовлення №553546

Купив відразу 3 товари. - Доставка день в день як продавець обіцяв; - При огляді товару виникли не дорозуміння з мого боку (необачність) і продавець відразу відгукнувся і запропонував замінити товар відправивши такий же, але розібралися і все було чудово, забрав і дуже радий. - Продавець ввічливий і йде на зустріч; - все надійно і якісно. ПС: ще раз вибачаюся за непорозуміння і дякую за ваші послуги. Продовжу у вас купувати.
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку нашого магазину! Ми завжди намагаємося забезпечити наших клієнтів найкращим сервісом та якісними товарами. Раді чути, що Ваше замовлення було виконане швидко і професійно, а наші менеджери змогли ефективно вирішити всі ваші питання та неоднозначності. Ми завжди тут, щоб надати Вам підтримку та допомогу. Не маєте за що вибачатися, ми завжди раді допомогти Вам з будь-якими питаннями або проблемами. Чекаємо на Ваші майбутні замовлення і надалі будемо робити все можливе для приємного враження від співпраці з нами. Дякуємо за Вашу довіру та вибір нашого магазину!
nekombatant рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Кулер до корпусу Noctua NF-A4x10 FLX, Замовлення №552819

Замовлення через сайт та підтвердження дзвінком менеджера. Ціна приваблива. Відправка замовлення в обговорений термін. Упаковка якісна. Товар оригінальний, відповідає опису. Є незручності у відсутності особистого кабінету на сайті, але в цілому магазин не підводить. Рекомендую!
Відповідь представника «Enko»
Дякуємо Вам за відгук та високу оцінку нашого магазину! Ми завжди прагнемо надавати нашим клієнтам найкращий сервіс та якісний товар. Щодо відсутності особистого кабінету на сайті, ми розуміємо Вашу невдоволенність і передамо фідбек відділу розробки для подальших вдосконалень. Якщо у Вас виникнуть будь-які інші питання або пропозиції, будь ласка, зв'яжіться з нами. Вдячні за Вашу підтримку та рекомендації!
Lev_03 рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Пам'ять для ноутбуків 4 GB SO-DIMM DDR3 1600 MHz (DT4G3DSDLD16), Замовлення №552175

Купив товар, трохи прийшла не ця модель по характеристиках. Розумію, людський фактор, але повернення відбулося легко і просто, також оплатили доставки. Дякую.
Відповідь представника «Enko»
Раді почути, що повернення товару пройшло легко і просто, і Ви залишились задоволені обслуговуванням. Наша команда завжди намагається зробити процес покупки та повернення якомога зручним для наших клієнтів. Вдячні за Ваш вибір та співпрацю!
SergVS не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
5 березня 2024

Хотів купити: TEFAL Snack XL SW701110

Шукав подарунок на 8 березня. Згідно інформації на сайті товар в наявності. Замовив товар телефонним дзвінком. Оплатив за 20 хв. згідно реквізитів з SMS. Додатково уточнив строки доставки Новою Поштою. За кілька годин зателефонував менеджер і повідомив, що товару немає в наявності. В сухому залишку - втрачений час та можливість пошуку товару на інших торгових майданчиках. Втрачені незначні кошти за переказ на рахунок ФОП.
Відповідь представника «Enko»
Приносимо свої щирі вибачення за незручності, яких Ви зазнали при замовленні товару у нашому магазині. Нам дуже прикро, що ми не змогли виконати Ваше замовлення та доставити потрібний товар. Наявність та ціни на сайті постійно змініються, через великий товарообіг, але ми завжди намагаємося інформувати клієнтів в найкоротший термін і вживати заходів для того, щоб подібних ситуацій відбувалося якнайменше. Ще раз приносимо вибачення від нашого магазину та сподіваємось Ви дасте нам можливість виправити враження від співпраці з нами. В якості вибачення обіцяємо Вам знижку на наступне замовлення.
Менеджер дуже ввічливо перепросив за помилку, обгрунтувавши це невірною інформацією з бази заних постачальника. Кошти повернули до 17_00 цього ж дня.
8 березня 2024 Відповісти
Надалі бажаю магазину оперативніше реагувати на зміну наявності товару. Гарних продажів.
12 березня 2024 Відповісти
Представник магазину «Enko»
Добрий день! Дякуємо за Ваше розуміння та побажання. Зробимо все можливе, щоб подібних ситуації траплялось якнайменьше.
12 березня 2024 Відповісти