24 вересня 2015

uniqat не рекомендує цей магазин
8 вересня 2015

Сподобалося: відповідність ціни, видача товару на складі, відвантаження товару

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

7 вересня 2015

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, видача товару на складі, відвантаження товару

Не сподобалося: наявність, асортимент, повернення товару, сервісна підтримка

7 вересня 2015

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

gonchik74 не рекомендує цей магазин
2 вересня 2015

Хотів купити: Замовлення №2711

На момент замовлення товару не було на складі, хоча і декларувався, як наявний. Коли прийшов, то коштував дорожче. Ціна, яка індикується на Хотлайні не є реальною.
21 серпня 2015

Делала заказа с данного интернет-магазина пылесос ROWENTA RO 6679. Консультант-продавец оперативно связался со мной, сверились с заказом: наличие пылесоса и стоимость абсолютно соответствовали заявленным на сайте. Доставка товара прошла оперативно в указанные сроки. Товар был получен успешно, без дефектов, а также упакован в оригинальную упаковку с гарантией. Спасибо магазину за хороший сервис и быструю реакцию.
Nikan75 рекомендує цей магазин
21 серпня 2015

Купил в этом магазине ноутбук ASUS. Цена адекватная, Менеджеры перезвонили и уточнили мелочи быстро. Товар получил быстро и без проблем. Лично меня всё устроило полностью. Вполне нормальный магазин с адекватными ценами.
21 серпня 2015

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі, відвантаження товару, сервісна підтримка

Телевизор отличный!!! Работа персонала магазина хорошая!!! Доставка прошла без проблем!!! Вообщем рекомендую этот интернет магазин!!
27 липня 2015

Купив: Посудомийна машина Bosch SPV43M10EU

Очень четко организована работа с Одессой! Стоимость доставки просто смешная! (60 грн) Всем Одесситам рекомендую, а так же ребятам с Илличевска и Затоки.
21 липня 2015

Хотів купити: Мультиварка Delfa DMC-08, Замовлення №0681249869

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару