andrey lyashuk рекомендує цей магазин
16 жовтня 2023

Купив: Телевізор Samsung UE50CU7100UXUA, Кавомашина автоматична Philips EP3246/70, Замовлення №191451

Не перший раз купую в цьому магазині. Все подобається. Переміщення товарів зі складу швидке. Топ)
NSE world рекомендує цей магазин
12 жовтня 2023

Купив: Електром'ясорубка Tefal NE109838, Замовлення №187151

Отримав товар за ціною нижче, ніж в інших. Дякую за вчасну доставку. Все чудово!
Ніна Дацюк рекомендує цей магазин
12 жовтня 2023

Купив: Фен Rowenta Karl Lagerfeld CV888LF0 , Фен Rowenta Karl Lagerfeld CV888LF0, Замовлення №88935

Чудовий та якісний товар за помірну ціну! Рекомендую магазин!
Ярослав Херсон рекомендує цей магазин
10 жовтня 2023

Купив: Стиральна машинка Бош WAN28263UA, Замовлення № і41502

Все дуже добре. Ввічливі працівники, все розповіли, все порекомендували, на всі запитання відповіли. Ціна відповідає заявленій. Товар на складі. Замовлення отримали як і домовлялися, працівники допомогли пришвидшити доставку. Дуже задоволені обслуговуванням. А про товар - підключимо, перевіримо, сподіваюсь все буде ПЕРЕМОГА.
Сергій рекомендує цей магазин
5 жовтня 2023

Купив: Пральна машина автоматична LG F2V3GS6W, Замовлення №184432

Обслуговування на висоті, уточнив країну виробника, сказали що Китай, спитав чи є Польської збірки, знайшли за ту саму ціну. Доставили швидко, чеки гарантійку проставили. І все це на 10% дешевше ніж акційна ціна в великих торгівельних мережах.
Игорь рекомендує цей магазин
4 жовтня 2023

Купив: Відпарювач Philips 7000 Series STH7060/80, Замовлення №180119

Цена на товар оказалась ниже чем у других. Заказал, сделал 100% предоплату на карту, на след. день товар отправили. Всё честно, сервисом доволен. Первый раз вижу, что на гарантийном талоне стоят печати продавца. Хоть сайт у магазина топорный и тормозный но цена и сервис порадовали!
Alexander Chervyakov рекомендує цей магазин
4 жовтня 2023

Купив: Philips Series 800 EP0820/00, Кавомашина автоматична Philips Series 800 EP0820/00, Замовлення №179072

Дуже сподобалось все і обслуговування і ціна - побільше б таких магазинів )))
Алексей М рекомендує цей магазин
1 жовтня 2023

Купив: Мобільний телефон Sigma mobile Comfort 50 Outdoor Black-Red, Навушники TWS JBL Tune Beam Black (JBLTBEAMBLK), Навушники TWS JBL Tune Buds Black (JBLTBUDSBLK), Замовлення №I40556

Сделал через этот магазин уже три покупки. Качественный оригинальный товар за адекватные деньги. Оперативно. Без сбоев и проблем.
Антоніна Бабій рекомендує цей магазин
30 вересня 2023

Купив: pocketbook 634, Замовлення №176284

Дійсно заявлена ціна була найнижчою, товар прийшов на 3 день, якість товару гарна
Сергей Сорока рекомендує цей магазин
29 вересня 2023

Купив: Tefal OptiGrill Elite GC750D30, АйТІФРІ, Електрогриль притискний Tefal OptiGrill Elite GC750D30, Замовлення №4555678

Товар забрав у зазначений час в магазині.Гарантія від виробника 2 роки.Магазин рекомендую