Falkor Bond не рекомендує цей магазин
17 листопада 2023

Хотів купити: Хлібниця Maestro MR-1670S

8.11 зробив замовлення, а через 9 днів отримав відповідь 17.11 що немає в наявності. Замовляв на подарунок. Не рекомендую зв'язуватись з цим магазином. Навіть звернення про стан ігнорили..
KaterynaR. рекомендує цей магазин
15 листопада 2023

Купив: Посудомийна машина вбудована ELECTROLUX EEA912100L, Прально-сушильна машина автоматична Whirlpool FFWDB 1176258 BCV, Замовлення №194135

Ми зробили покупку в інтернет-магазині ITfree, 11 листопада 2023 року, яке включало прально-сушильну машину Whirlpool і вбудовану посудомийну машину Electrolux. Задоволені швидкістю відгуку та високим рівнем обслуговування в ITfree. Якість товарів та сервісу перевершила наші очікування. Рекомендуємо ITfree для надійних покупок і відмінного сервісу.
Valerii Hryhorash рекомендує цей магазин
14 листопада 2023

Купив: Масажер YUNMAI Gun Prime (YMFG-B453), Замовлення №194171

все добре, трохи повільний зворотній зв'язок, але не проблема
Оксана Гуцал рекомендує цей магазин
14 листопада 2023

Купив: Мікрохвильовка Samsung MS23F302TAS, Замовлення №192110

Замовила на сайті, забрала на наступний день на складі. Рекомендую цей магазин.
egor1733 рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Набір каструль і сковорідок Tefal Ingenio Emotion, Замовлення №193829

Дякую, все відмінно. Тримайте марку :)
Viacheslav84 рекомендує цей магазин
11 листопада 2023

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) ZyXEL NBG7510 (NBG7510-EU0101F), Замовлення №193952

Вирішив дати шанс невідомому магазину. Маршрутизатор у них коштував на 500 грн дешевше, ніж у інших. Заказ обробили швидко, менеджер підтвердив наявність, відправили ввечері того ж дня. На наступний день після заказу вже забрав його на новий пошті. Роутер дуже хороший, вся комплектація на місці, документи теж (включаючи гарантійний талон).
Владимир Фомин рекомендує цей магазин
9 листопада 2023

Купив: Акумуляторний пилосос Philips Aqua Plus XC8349/01, Вертикальний+ручний пилосос (2в1) / Миючий пилосос Philips Aqua Plus XC8349/01, Замовлення №193819

все сподобалось. Спілкування з менеджером дуже інформативне. Товар відправили дуже швидко. Все супер. Рекомендую
Сердюков Алексей рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Купив: Стиральная машина LG F4V5VS1WW, Прально-сушильна машина автоматична LG F4V5VS1WW, Замовлення №I43769

Денис Скакун не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
8 листопада 2023

Купив: Блок живлення ASUS TUF-GAMING-1000G, Замовлення №192966

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Замовив у них блок живлення (ASUS TUF-GAMING-1000G), але уточнив чи зможу його замінити в разі виявлення якихось дефектів (наприклад шум від вентилятора) сказали заміні підлягає лише товар який не розпаковували. Довелось відмовитись від замовлення тут і купити в іншому магазині, де я зміг перевірити товар і таки він виявився з недоліком і мені його без проблем пообіцяли замінити. Замовлення робив 26 жовтня і оплатив завдаток 182грн, а гроші мені так і не повернули, хоча обіцяли повернути.
andre151072 рекомендує цей магазин
6 листопада 2023