Jada рекомендує цей магазин

Купив: Мобільний кондиціонер WetAir WPAC-M09K, Замовлення №94498

Найнижча ціна, відправили все як домовлялись, менеджери відповідають дуже швидко. Дякую.
Andrii Dobrovolskyi рекомендує цей магазин

Купив: Настільна плита Liberton LIC-1501, Замовлення №94418

Отримав саме те, що замовляв. Ціна актуальна. Відправили в обіцяний термін. Все супер. Дякую! А плита (товар) взагалі перевершила всі очікування. :)
Kirill Yarmola рекомендує цей магазин

Купив: Холодильник з морозильною камерою Samsung RB38T676FSA, Замовлення №94453

Tetyana Verbytska рекомендує цей магазин
20 липня 2023

Купив: Парова праска Tefal , Замовлення №I 33988

Товаром задоволена, обслуговуванням - теж. Швидка доставка.
Вовка Насобков рекомендує цей магазин
19 липня 2023

Купив: Сушка WetAir WFD-K700BSS, Замовлення №94542

Дякую за якісне обслуговування...доставка оперативна...товаром задоволений
Константин Кос рекомендує цей магазин
19 липня 2023

Купив: Прасувальна система Philips All-in-One Ironing Solutions All-in-One 8500 Series AIS8540/80, Замовлення №11111

Замовив, передзвонили, забирав в кінці робочого дня, менеджер Ігор дочекався мене, оглянув і забрав замовлення. Все супер, обслуговування на висоті. Випадково перерахував зайвих 4 тис гривень ))) На наступний день самі все повернули на карту, чудовий магазин. До речі ціна на товар нижче ніж у всіх на 2 тис, гарантію оформили офіційну. Задоволений цілком
Елена Шубина рекомендує цей магазин

Купив: Електром'ясорубка Tefal NE109838, Замовлення №93972

Дякую за якісне обслуговування. Покупкою задоволена. Магазин рекомендую!
AST рекомендує цей магазин
18 липня 2023

Купив: Електрогриль, Електрогриль притискний Tefal Optigrill+ XL GC722D34, Замовлення №I34092

Не в перший раз користуюсь цим інтернет магазином! Дякую, все чудово!
Lissa Sosunova рекомендує цей магазин

Купив: Мультиварка - скороварка Tefal COOK4ME+ CY851130, Замовлення №87376

Дуже задоволена товаром та якостью обслуговування!
Алла Колесникова рекомендує цей магазин
16 липня 2023

Купив: Пилосос безмішковий ROWENTA SILENCE FORCE CYCLONIC RO7260EA, Замовлення №33631

Все сподобалось