astamur9353 рекомендує цей магазин
19 квітня 2023

Купив: Трипод Складаний Ulanzi Sk-03, Замовлення №140246

Топовий магаз! Вперше зіткнувся, але якість сервісу дуже порадувала!! Точно буду ще тут купляти бо товар якісний та оригінальний
Представник магазину «For-extreme.com.ua»
Дякуємо за ваш відгук! Круто, що задоволені нашою роботою :) Завжди вам раді)
20 квітня 2023 Відповісти
Oleksandr Liebiediev рекомендує цей магазин
2 листопада 2022

Купив: гвинт 1/4 з кільцем 32м SmallRig 1795, Замовлення №121867

Замовляв гвинт, прийшов на наступний день, все ок.
Дмитро Рудюк рекомендує цей магазин
28 жовтня 2022

Купив: Адаптер на штатив монопод Gopro SJCAM XIAOMI, Замовлення №120982

Чудовий інтернет-магазин! Замовляю в них з 2019 року і жодних нарікань на сервіс і товар. Асортимент приємно дивує!
Roman Kostiuk рекомендує цей магазин
27 жовтня 2022

Купив: Повербанк 10000 мАч 22.5Вт 2x USB Type-C Lightning фиолетовый Baseus Elf PPJL010005, Замовлення №120960

Все прийшло швидко і немає нарікань
Артем Бондаренко рекомендує цей магазин
23 жовтня 2022

Купив: ПОВЕРБАНК 10000 МАЧ 20ВТ 2X USB TYPE-C БЕЛЫЙ BASEUS BIPOW PPDML-L02, Замовлення №120557

Дуже дякую доброзичливим робітникам даного магазину за допомогу. Завдяки ним я отримав свою посилку вчасно, що було дуже важливо. Дуже чудова служба підтримки. Дякую!
still sshuga рекомендує цей магазин
20 жовтня 2022

Купив: powerbanks, Замовлення №120054

дуже задоволена роботою магазину! все зручно, вчасно, оформила замовлення, оплатила на картку оно і вже наступного дня забрала з поштомату. рекомендую!
Валентина Тинькова рекомендує цей магазин
13 жовтня 2022

Купив: Павербанк Baseus

Пришло все оперативно, товар очень понравился
Михаил Межебовский рекомендує цей магазин
26 вересня 2022

Купив: Концентратор хаб USB Type-C 8в1 картридер зарядка 100Вт Baseus Metal Gleam WKWG000103, Замовлення №117226

Товар відповідає опису на сайті продавця, має фірмове пакування. При першому використанні зауваження з якості товару відсутні.
Lev Merenkov рекомендує цей магазин
5 вересня 2022