Александр Покровский рекомендує цей магазин
22 травня 2022

Купив: Чохол до DJI OM4 та кільце додаткової безпеки для телефону на DJI OM4, Замовлення №102882

Дуже сподобалась робота магазину! (Замовлення 102882) Я трохи прозволікав зі строками подарунку до ДР. Працівники магазину відправили все дуже швидко і, як результат, я все отримав вчасно! Товар повністю відповідає заявленим характеристикам та якості. Рекомендую!
Відповідь представника «For-extreme.com.ua»
Дякуємо за позитивний відгук та рекомендації! Дуже раді, що ми Вас не підвели :) З повагою, команда For-extreme.com.ua
Roma Nason рекомендує цей магазин
18 травня 2022

Купив: Микрофон BM 800

Отличный магазин
Дякуємо за позитивний відгук! З повагою, команда For-extreme.com.ua
Илья Стеблянко рекомендує цей магазин
15 травня 2022

Купив: Штатив тримач з кріпленням до столу для вертикальної зйомки 102см Ulanzi Vijim LS02

Я не знаю, почему не нашел этот магазин раньше... Огромный выбор, отличные цены, промокоды каждую неделю. Для видео и аудио мейкинга, мастхев, спасибо!!
Відповідь представника «For-extreme.com.ua»
Всегда пожалуйста! Рады, что Вам понравился наш ассортимент и цены :) Оставайтесь с нами С уважением, команда For-extreme.com.ua
Андрій Безуглий рекомендує цей магазин
14 травня 2022

Купив: СТУДИЙНЫЙ USB МИКРОФОН FIFINE T669, Замовлення №Заказ 102354

Все працює!
Чудово :) Дякуємо за Ваш відгук! З повагою, команда For-extreme.com.ua
Sypailova Kateryna рекомендує цей магазин
2 травня 2022

Купив: Кейс Dji om5 startrc, Замовлення №101558

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Швидка доставка, якісний товар, рекомендую!
Дякуємо за відгук та рекомендації! З повагою, команда For-extreme.com.ua
Сергей Назаренко рекомендує цей магазин
1 травня 2022

Купив: ЗАРЯДКА ДВОЙНАЯ USB TYPE-C 20ВТ 3А BASEUS CCXJ-B01, Замовлення №101445

Дякуємо за позитивний відгук! З повагою, команда For-extreme.com.ua
Rodion2622 рекомендує цей магазин
25 квітня 2022

Купив: КАРТА ПАМЯТИ SAMSUNG MICROSDXC 512GB EVO PLUS, Замовлення №98658

Порадовала быстрая доставка и оригинальность заказанного товара
Відповідь представника «For-extreme.com.ua»
Благодарим за Ваш отзыв! Рады, что оправдали Ваши ожидания от товара :) С уважением, команда For-extreme.com.ua
Luhkiy рекомендує цей магазин
23 квітня 2022

Купив: APEXEL APL-0.45X37UV-7G ШИРОКОКУТНИЙ МАКРООБ\'ЄКТИВ З ФІЛЬТРАМИ ДЛЯ ТЕЛЕФОНУ, Замовлення №101155

Дуже дякую за швидку доставку, нормальні ціни. Номер мого замовлення: 101155
Відповідь представника «For-extreme.com.ua»
Завжди будь ласка! Дякуємо за позитивний відгук :) З повагою, команда For-extreme.com.ua
Сергей Евтушок рекомендує цей магазин
16 квітня 2022

Купив: ДВОЙНОЙ СТЕРЕО МИКРОФОН ДЛЯ БЛОГА BOYA BY-M1DM, Замовлення №100505

Все влаштовує! Менеджери приємні, товар відповідає опису, відправлення своєчасне. Дякую за працю.
Відповідь представника «For-extreme.com.ua»
Дякуємо за Ваш відгук! Раді, що Ви задоволені роботою нашого магазину :) З повагою, команда For-extreme.com.ua
Дмитрий Козырев рекомендує цей магазин
28 березня 2022

Купив: Блок для швидкої зарядки baseus

Якісний товар, рекомендую
Відповідь представника «For-extreme.com.ua»
Дякуємо за відгук та рекомендації нашого магазину! Завжди Вам раді :) З повагою, команда For-extreme.com.ua