Василь Удуд рекомендує цей магазин
23 червня 2022

Купив: Аксесуари GoPro

Актуальний прайс, швидка відправка. Рекомендую.
quinnya рекомендує цей магазин
21 червня 2022

Купив: Synco Lav-S6D, Замовлення №105551

Відправили в неділю, що дуже зіграло на руку бо мікрофони були потрібні дуже швидко. Товар запакований якісно, ціна класна.
Александр Осипов рекомендує цей магазин
15 червня 2022

Купив: Держатель телефона с гибкой ножкой для кольцевой лампы 1/4 AC Prof, Замовлення №105111

Быстро нашел и оперативно получил
Kateryna Diachenko рекомендує цей магазин
11 червня 2022

Купив: Держатель для телефона с холодным башмаком Ulanzi ST-07, Замовлення №104774

Якісний товар, актуальний опис на сайті та оперативна доставка. Дякую! Буду звертатися ще :)
Дмитрий Кирилюк рекомендує цей магазин
8 червня 2022

Купив: Зарядний пристрій

Є постійним покупцем в цьому магазині. Працює бездоганно, асортимент великий, ціни інколи знааачно нижче ніж будь де). Радий, що такий магаз є
voevodanik рекомендує цей магазин
3 червня 2022

Купив: зарядка+2 акумулятора, чохол силіконовий, Замовлення №103895

Обслуговування чудове, інфоромація актуальна, магазином задоволений. Рекомендую. При потребі буду звертатись знову.
eugene рекомендує цей магазин
31 травня 2022

Купив: BASEUS MINI S PPXF-A01, Замовлення №103814

Замовлення отримав. товар оригінальний(baseus powerbank 10000) Дуже приємне враження! Дякую. Буду ще звертатись. І Рекомендую!
Дякуємо за Ваш відгук! Завжди раді Вам :) З повагою, команда For-extreme.com.ua
Лисица Геннадий рекомендує цей магазин
29 травня 2022

Купив: Дверца с отверстием для зарядки GOPRO10, Замовлення №103729

Отличный магазин. Квалифицированные культурные продавцы. Большое спасибо.
Відповідь представника «For-extreme.com.ua»
Дякуємо за позитивний відгук! Завжди будь ласка :) З повагою, команда For-extreme.com.ua
Vlad Стрельченко рекомендує цей магазин
27 травня 2022

Купив: Фотофон, Замовлення №103423

Очень доволен. Цена очень хорошая и качество фона отличное. Доставка очень быстрая.
Відповідь представника «For-extreme.com.ua»
Дякуємо за відгук! Раді, що Ви задоволені покупкою :) З повагою, команда For-extreme.com.ua
andriy.bodak рекомендує цей магазин
25 травня 2022

Купив: ПЕТЛИЧНЫЙ МИКРОФОН TYPE-C BOYA BY-M3, Замовлення №20450541799034

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Супер!!! Товар працює. Доставка швидка 1 день.
Раді, що все ок :) Дякуємо за Ваш відгук! З повагою, команда For-extreme.com.ua