RodionH 93 рекомендує цей магазин
22 серпня 2022

Купив: SUPER CLAMP 1/4 3/8 SMALLRIG 735 + MAGIC ARM 28СМ ACPROF, Замовлення №112246

Потрібні були зажим та magic arm, знайшов в цьому магазині і те і інше, замовив, відправили в той же день, все супер, інформували і на пошту і на телефон, дуже дякую, все прийшло упаковане в додаткову коробку, без пошкоджень, нове, фото додав до опису. Дякую)))
Megachuv рекомендує цей магазин
8 серпня 2022

Купив: Адаптер Baseus L52 3in1 Lightning Male to 3.5mm/Lightning Female Black (78874), Замовлення №110588

Хорошая цена, быстро отправили. Мне всё понравилось. Спасибо.
Я Косандяк рекомендує цей магазин
29 липня 2022

Купив: ОБЪЕКТИВ МАКРО ULANZI 75ММ ДЛЯ СМАРТФОНА, Замовлення №108959

Artur Kizim рекомендує цей магазин
20 липня 2022

Купив: Кронштейн для двух камер / аксессуаров GOPRO SJCAM XIAOMI, Замовлення №108439

Регулярно у ребят заказываю адаптеры и крепления для экшн камер. Оплачиваю по реквизитам, отправляют быстро. Цены самые вкусные))
Руслан Онищенко рекомендує цей магазин
19 липня 2022

Купив: АНАМОРФНЫЙ ОБЪЕКТИВ ДЛЯ СМАРТФОНА ULANZI 1.55XT

Богдан Кивуля рекомендує цей магазин
15 липня 2022

Купив: Светодиодный осветитель 55см RGB Puluz PU460B, Замовлення №107912

Dmytro_R рекомендує цей магазин
11 липня 2022

Купив: ФИЛЬТР НЕЙТРАЛЬНЫЙ ПОЛЯРИЗАЦИОННЫЙ OSMO POCKET 2 / POCKET ND8/PL ND16/PL ND32/PL ND64/PL

Все гарно пройшло. На сайті завжди актуальна інфа по апаратурі і хороші ціни. Знаходив часто товар у них, але замовляв в іншому місці. Але брав і у них, коли ціна була хороша. Проблем не було.
Artem Tregub рекомендує цей магазин
7 липня 2022

Купив: Присоска маленькая для GoPro SJCAM XIAOMI, Замовлення №106714

Дуже сподобалося, що процес покупки пройшов в автоматичному режимі: 1/ придбав - отримав СМС + емейл зі статусом і куди сплатити; 2/ сплатив - отримав СМС + емейл зі статусом "Сплачено"; 3/ відправили - отримав СМС + емейл зі статусом; 4/ отримав - прийшло дублююче СМС + емейл зі статусом. Швидко, оперативно, зручно!
Ihor Ivantsiv рекомендує цей магазин
6 липня 2022

Купив: Мікрофон бездротовий подвійний Synco G2(A2), Замовлення №106818

Обслуговуванняв задоволений, все вчасно, вічливо і якісно! Я задоволений як сервісом так і товаром. Номер замовлення - 106818
andrej061979 Pilipenko рекомендує цей магазин
2 липня 2022

Купив: BASEUS COBBLE QI WXYS-01, Замовлення №106580

Покупал беспроводное зарядное, товар соответствует описанию. Связались и отправили быстро. Магазин рекомендую, всё супер.