V S рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Іригатор Philips Sonicare Power Flosser 7000 HX3911/40, Замовлення №38861

Зробила замовлення, майже одразу передзвонили, доставка кур’єром по Києву була через день і була безкоштовною, занесли прямо додому. Кур’єр видав видаткову накладну і проставив штампи на гарантії, фіскальний чек надіслали. Ціна відповідала зазаначеній на hotline. Ірригатор привезли новий, без будь якого браку на коробці, сам пристрій поки що не використовували, адже був придбаний на подарунок. Магазин до покупок рекомендую, поки що жодних труднощів не виникло.
mirosh не рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Кухонна мийка Franke Maris MRX 110-50 122.0598.741, Варильна поверхня газова Siemens EN6B6PO92R, Замовлення №61430

Відповідь представника «Vodogreyka»
Добрий день. Приносимо вибачення за причинені незручності. При отримані обов’язково розпакуйте товар. Та пересвідчитесь що товар цілий і не ушкоджений.
передсвідчився що товар був вже відправлений з дефектами, пошкодженнями та не в повній комплектації.
25 березня 2024 Відповісти
Brumar рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: Мийка для кухні гранітна Diamant Smart чорна з сифоном, Замовлення № Замовлення № 802960452

Хочу подякувати персонал і головне менеджера за обробку мого замовлення. Завжди важливо при будь-якому замовлені отримати професійну пораду. Я придбала гранітну чорну мийку з краном, який гармонійно поєднується. Приємний бонус до мого замовлення -це безкоштовна доставка. Дякую. Неодмінно Порекомендую друзям звертатися в цей магазин.
Iryna Podsmashna рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Морозильна скриня Gorenje FH401CW, Замовлення №5383

Я придбала морозильник по безготівковому розрахунку, сподобалось, що згодом, коли звернулась за документами, все надали дуже швидко. Також зручно, що товар за узгодженням при купівлі, чекав на мене майже місяц, пока я вирішувала питання з перевізником Щиро рекомендую та сподіваюсь ще замовляти)
Надія Голюк рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Kenwood Chef KVC3100S, Замовлення №139399681

Дякую магазину Водогрійка за кухонну машину. Швидко, оперативно і якісно! Молодці! Рекомендую!
Виталина Прядка рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Змішувач для кухонної мийки Franke Lina 115.0626.020, Замовлення №70995

Товар був в наявності! відправили на наступний день після замовлення. Все добре. Рекомендую!
Александр Котляров рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: ELECTROLUX KGG64362K, Замовлення №70838

Kirilo_bond рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Занурюваний блендер Braun MultiQuick 7 MQ 7035 WH, Замовлення №69095

Купую вже не перший раз в цьому магазині, завжди все на найвищому рівні. Швидко. Надійно.
Vitalik Ruszhylo не рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Занурюваний блендер Tefal PerfectMix + BL871D31, Замовлення № 38459

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Купил Блендер TEFAL BL871D31. Прийшов, і я побачив вмятину. Написав на почту а вони не ответили. Позвонил и сказали что ни чем не помогут. И просто извинились с насмешкой. Магазин не рекомендую, товар с дефектом, поэтому такая цена. Возврат или компенсацию не дали. Ужасный магазин.
Татьяна Ж рекомендує цей магазин
29 січня 2024