Вячеслав Давыдов рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Змішувач кухонний KOLLER POOL Stream ST0950, Замовлення №803 036 729

Смеситель купил KOLLER POOL Stream ST0950, внешне приехал вроде целый, еще не ставили его,так-как шланги также нужно заменить. Этот заказ был дороже 700 грн, поэтому доставка была бесплатная. А так согласен со всеми другими покупателями, что теперь еще нужно платить за самовывоз из вашего магазина 35 грн, если общая сумма заказа меньше 700 грн. Это несправедливо и очень расстраивает
Відповідь представника «Rozetka.ua»
В'ячеславе, вдячні за приємний відгук та високу оцінку. Ми дуже раді, що Ви рекомендуєте нас іншим користувачам. Стосовно доставки до точки видачі, вона лишається безкоштовною для замовлень із вартістю понад 700 грн. З Повагою, ROZETKA
aleks12 рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Чоловічі дербі Paul Branko 12213 PB 42 Чорні, Замовлення №765290654

Купував на Розетці туфлі, була можливість приміряти перед оплатою, сервісом задоволений
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, вдячні Вам за приємний відгук та високу оцінку. Дуже раді, що рекомендуєте нас іншим користувачам. З Повагою, ROZETKA
ENN рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Праска Braun TexStyle7 TS 735 TP, Замовлення №№ 745 753 234

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, вдячні Вам за приємний відгук та високу оцінку та ще раз перепрошуємо за незручності. Розетка самостійно не займається діагностикою та сервісним обслуговуванням товару, а передає його для діагностики у сервісний центр виробника. Сервісний центр не виявив дефекту та видав відповідний акт. Зі свого боку ми переглянули рішення з урахуванням Вашої позиції. З Повагою, ROZETKA
Bulkarr рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Антифриз FEBI -30 C 1.5 л Зеленый (26580), Замовлення №№ 802 616 157 от 15 февр

За рахунок безкоштовної доставки ціна була найнижча.
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, вдячні Вам за приємний відгук та високу оцінку. З Повагою, ROZETKA
Belka524 не рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Електрочайник RZTK KS 2217 Led, Замовлення №758642506

Чайник пропрацював один рік, а потім почав гріти приблизно на половину та виключається, написав відгук на Розетці, а вони цей відгук видалили та виявилось що я вже не перший це пишу, я вважаю що це просто не допустимо, не рекомендую купувати цей товар !
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, вдячні за зворотний зв'язок та перепрошуємо за незручності. Ваш чайник вийшов з ладу після завершення гарантійного періоду, однак служба підтримки зв'язалася з Вами та запропонувала замінити товар. Дана пропозиція лишається актуальною. На цей час Ваш відгук опубліковано на сайті. Відгук було видалено помилково. Всі відгуки та коментарі на сайті проходять модерацію, однак в першу чергу перевіряються ті, що містять вкладення. Відгуки, що містять лише текст перевіряються автоматично на наявність нецензурної лексики. Детальніше з правилами публікації відгуків можна ознайомитися у нас на сайті, однак ми зацікавлені як у позитивних, так і у негативних відгуках які містять чітку аргументацію та допомагають здійснити вибір: https://rozetka.com.ua/ua/pages/kommentarii_otzivy/ З Повагою, ROZETKA
Головне що хочу донести до людей, це те що розетка видаляє негативні відгуки про свій товар.
7 березня 2024 Відповісти
jovan відповів на коментар Belka524
Це правда, вони модерують, видаляють частково або повністю. Стикався із випадками, коли вони обрізали критичну частину коментаря і відгук з негативного перетворювався на позитивний))
bodzin20 відповів на коментар jovan
Сколько негативных отзывов не оставлял, все опубликовали.
8 березня 2024 Відповісти
Ook не рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Хотів купити: Любой меньше 700 грн

Доставка в МАГАЗИН товаров до 700 грн. платная
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, на даний момент доставка до точок видачі є платною при замовленні на суму до 700 грн. Доставка для замовлень понад 700 грн. лишається безкоштовною. З Повагою, ROZETKA
Теперь и акции благодаря платной доставке не выгодные. В любом другом магазине дешевле
11 березня 2024 Відповісти
Игорь не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці

Купив: Ardesto TFGBH 10B X2 WHITE, Замовлення №1

Відповідь представника «Rozetka.ua»
Ігоре, шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження та приносимо вибачення за завдані незручності. Обмін, або повернення товару у строк до 14 днів можливі лише у тому разі, якщо товар зберіг товарний вигляд та не був у використанні. У разі наявності дефекту - необхідно отримати висновок від авторизованого сервісного центру виробника. Також на сайті зазначено наступну інформацію: Обмін/повернення товарів, які передбачають підключення до водо- газопроводу, можливий за умови, що товар не встановлювався і не втратив товарний вигляд: https://help.rozetka.com.ua/p/74-yak-povernuty-tovar-prodavcya-rozetka/ Працівник магазину не мав приймати товар при першому зверненні без відповідного висновку сервісного центру. Гарантія на даний товар надається безпосередньо виробником. З персоналом магазину проведено роботу для запобігання таким випадкам у майбутньому. На даний момент ми отримали на повернення товар разом із необхідним заключенням. Додатково з Вами зв'язався менеджер. З Повагою, ROZETKA
Номер замовлення 803 581 838
5 березня 2024 Відповісти
bocser88 не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Антисептик saraya

Уважаемые! Доставка в магазин - 35 гривен! Неподобство!
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Так это нормальная цена за доставку. Вы когда новой почтой заказываете, тоже ругаетесь по стоимости доставки?
8 березня 2024 Відповісти
Нет не ругаюсь! Новая почта занимается непосредсвенно доставкой. И выставлять претензию за профильную работу, мягко говоря неправильно. Поскольку контора занимается доставкой. А Розетка что? Мне товар привезла домой? Нет. Я сам отправился в Розетку и купил у них товар. В Розетку же товар доставила их служба доставки, на ихней машине. И стоимость доставки уже включена в стоимость товара, как и НДС. К примеру Вы идете в Сильпо или АТБ, там же ценника за доставку нет! А здесь я почему-то должен заплатить 35 гривен!
9 березня 2024 Відповісти
Согласна, по акциям цены редко ниже , чем в среднем по рынку. А если раньше выбирала потому- что близко и бесплатная доставка, теперь рассматриваю другие магазины
12 березня 2024 Відповісти
jovan не рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: Мультипіч (аерофритюрниця) Tefal Easy Fry Oven & Grill FW501 (FW501815), Замовлення №803 543 950

Нововведення від Розетки: Вартість доставки в магазини Rozetka 35? для покупок до 700?. У багатьох випадках обирав Розетку через безкоштовну доставку до точки видачі. Тепер підстав обирати Розетку стало менше. Для довідки: у мене в історії 64 сторінки замовлень :) P.S. До якості обслуговування питань загалом немає, але я ще прекрасно пам'ятаю, як забрали Преміум і не повернули ;)
Відповідь представника «Rozetka.ua»
Шановний Клієнт, вдячні Вам за відгук та критичний зворотний зв'язок. На даний момент доставка до точок видачі є платною при замовленні на суму до 700 грн. Доставка для замовлень понад 700 грн. лишається безкоштовною. З Повагою, ROZETKA
Олександра7 не рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Хотів купити: Брюки женские Mango Bosco 57032001-05 S Экрю (8445922273811)

Представник магазину «Rozetka.ua»
Олександро, шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження. Всю інформацію вже було надано під час звернень до служби підтримки. Наразі є певні обмеження на оплату замовлення при отриманні товару. Обмеження діє автоматично, вплинути на ситуацію не маємо можливості. Якщо замовлення актуальне - будь ласка, скористайтеся доступними варіантами оплати. З Повагою, ROZETKA
7 березня 2024 Відповісти