Sergey Khomenko не рекомендує цей магазин
20 жовтня 2021

Хотів купити: Многофункциональный инструмент Dremel 8200 1/35

Сподобалося: відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Нет в наличии товара, который заявлен
Александр Алексеенко рекомендує цей магазин
12 жовтня 2021

Купив: Лазерний далекомір Bosch GLM 120 C (0601072F00)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Очень приятно, когда звонишь и говоришь что тебе надо срочно, и товар привозят в течении часа. Рекомендую.
Yaroslav Savchenko не рекомендує цей магазин
10 червня 2021

Купив: Болгарка Bosch GWS 13-125 CIE + чемодан

Не сподобалося: наявність, замовлення через корзину

Как красиво на сайте начиналось.... Бош центр. Офф. магазин Bosch. Заказл . Перезвонили, на самом деле товара нет. При заказе чуть не оплатил Liqpay. Но Liqpay не работает, потому что "signature_invalid". Как оказалось , о проблеме оплаты знают. " На этот сайте не работает"...
Відповідь представника «БОШ ЦЕНТР»
Доброго дня! Нам прикро, що ми не змогли задовільнити Ваш запит, через те, що вибрана Вами позиція Болгарка Bosch GWS 13-125 CIE + чемодан, тимчасово відсутня на залишках складу нашого магазину. З приводу оплати замовлення через платіжну систему Liqpay, на разі на нашому сайті проводяться технічні роботи з налаштування данної функції. Приносимо вибачення за незручності!!!
Если бы вы ее сняли с "наличия" - был бы другой отзыв. Так и висит "купить".
11 червня 2021 Відповісти
Дана позиція наразі є в наявності, якщо у Вас актуальний запит - звертайтеся!
19 серпня 2021 Відповісти
Да-да, ответили через 2 месяца.. Я тогда же купил на розетке и пришел инструмент с вашего магазина.
19 серпня 2021 Відповісти
Олександрдр не рекомендує цей магазин
8 червня 2021

Хотів купити: Триммер Bosch AFS 23-37

Хотів купити вказаний тример. В наявності не було, запропонували інший, дорожчий. Якість зв'язку була погана, і консультант почав нервово кричати у слухавку замість того, щоб запропонувати передзвонити, наприклад. Такий підхід до обслуговування клієнта мені не підходить, купляти нічого не став.
Відповідь представника «БОШ ЦЕНТР»
Добрий день! Ми ретельно розібралися з даним питанням, з нашої сторони до Вас відразу був здійснений телефонний дзвінок, але з Вами не було зв'язку, додатково набрали Вас на наступний день - але Вам вже було не актуально. Товар є в наявності - ціна відповідає дійсності.
Dmytro Porkhun рекомендує цей магазин
20 квітня 2021

Купив: Шланг+пистолет Bosch AQUATAK110, Замовлення №1006550

Юрий Батюк рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
14 квітня 2021

Хотів купити: Bosch GSR 120-LI, Замовлення №Bosch GSR 120-LI

Не сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення

Покупка пройшла без поблем.
Константин Сидельников рекомендує цей магазин
24 лютого 2021

Купив: Перфоратор Bosch GBH 2-26 DFR

Приобрел в данном магазине перфоратор. Оформление и отправка(получение) произведено довольно быстро. Спасибо магазину за Перфоратор Bosch GBH 2-26 DFR, в том числе и менеджеру Антону!
usachini рекомендує цей магазин
8 січня 2021

Купив: Перфоратор Bosch GBH 2-26 DFR

Дуже сподобалася робота магазину. Замовляв Перфоратор Bosch GBH 2-26 DFR. Відправили товар оперативно і наступного дня я забрав його з Нової Пошти. Доставка була безкоштовною. Перфоратор був добре запакований. Комплектність відповідала заявленому в описі на сайті. Дякую магазину за оперативність. Особлива подяка менеджеру Антону за його якісну роботу і увагу до клієнтів!!!!!!!
Віталік Западинчук рекомендує цей магазин
26 грудня 2020

Купив: Шуроповерт, Замовлення №ТТН 59000621216568

Завжи чемні співробітники, швидке вирішення завдань , найкраща ціна! менеджер Антон
Эль Базилио рекомендує цей магазин
25 грудня 2020

Купив: Перфоратор bosch, УШМ bosch

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Не сподобалося: оформлення замовлення

Спасибо менеджеру Антону за консультацию! Магазин хороший, буду советовать знакомым.