Александр Шкурат рекомендує цей магазин
2 грудня 2019

Купив: Bosch GLM 500 (0 601 072 H00)

Отримав товар настільки швидко, на скільки це було можливо фізично. Консультанти добре орієнтуються в асортименті товару фірм Bosch та Dremel. Надана ними пропозиція щодо вибору моделі дійсно виявилася вигіднішою і ефективнішою ніж та, за якою я до них звернувся, за що дуже вдячний.
yarl.n рекомендує цей магазин
15 листопада 2019

Купив: Краскопульт з компресором Bosch PFS 2000 (0603207300), Замовлення №74172

Удруге користуюсь послугами магазину - враження не змінне - рекомендую, чудовий вибір у своєму сегменті. Дякую.
yarl.n рекомендує цей магазин
15 листопада 2019

Купив: Краскопульт з компресором Bosch PFS 2000 (0603207300), Замовлення №74796

Відмінний сервіс: хороший товару та актуальна інформація про його наявність, чітка та докладна консультація, якісна та швидка організація доставки, у т.ч. і його пакування в дорогу. Рекомендую.
Андрей Самохвалов рекомендує цей магазин
7 листопада 2019

Купив: Bosh быстрозажимной кулачковый патрон Dremel, Камінь шліфувальний Bosch Шлифовальный камень из оксида алюминия 25,4 мм (8215), Замовлення №12464

Очень быстро сработали. От заказа до получения на НП прошел всего один день. Большое спасибо. Рекомендую. Сам в дальнейшем буду приобретать тут
максим деев рекомендує цей магазин
30 жовтня 2019

Купив: Bosch GWX 19-125 S Professional 06017C8002, Перфоратор Bosch GBH 2-28 F (0611267600)

В магазине реально хорошая цена ,товар сответствует описанию ,оформил на оф.сайте Bosch гарантию на три года всё четко .Особое спасибо Василию я его на выходных по телефону немного понапрягал по мелочевке по расходникам всё что на сайте не мог найти в телефоном режиме добавили заказ .Уже присматриваюсь к новым покупкам асортимент большой и главное орегинальный товар .Всем советую
19 вересня 2019

Купив: Дискова пилка Dremel Saw Max DSM20 (F013SM20JE)

Дуже сподобалось. Не знаєш, що писати, коли в магазині все чудово організовано. Швидко передзвонили, проконсультували, на наступний день забрав товар. Коли прийшов забирати, документи вже були роздруковані, тому видача товару зайняла буквально дві хвилини.
Jordgh не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
21 серпня 2019

Купив: Перфоратор Bosch GBH 2-24 D (06112A0000), Замовлення №2019-08-20

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, видача товару на складі

Alexey4000 рекомендує цей магазин
25 липня 2019

Купив: Акумулятор для електроінструменту Bosch 1600A00H3D

Все прошло хорошо, доставка через НП была без предоплаты.
Kondraden рекомендує цей магазин
9 липня 2019

Купив: Набор Dremel 4000 (4000-4/65 EZ)

Работой магазина крайне доволен, менеджеры общались вежливо, удобные варианты оплаты товара, на все вопросы дали исчерпывающие ответы.
Марина рекомендує цей магазин
28 травня 2019

Купив: Тример Bosch ART 23-18 LI W/EEU (06008A5C06), Замовлення №56352

Работа интернет-магазина очень понравилась. В течение дня подтвердили и доставили заказ. Товар качественно упакован, все документы и гарантия предоставлены
Відповідь представника «БОШ ЦЕНТР»
Доброго дня, дякуємо за відгук !