Di.Do рекомендує цей магазин
5 грудня 2020

Купив: Електропила Bosch AKE 35 S (0600834500)

Антон - ты лучший!) Одно удовольствие, когда менеджер по продажам на своём месте: спокойно объяснил, сравнил, показал. Спасибо!
Ti_ana рекомендує цей магазин
29 листопада 2020

Купив: Перфоратор bosch GBH 2-26 DRE, Замовлення №8239

Особая благодарность менеджеру Антону за консультацию и профессиональное обслуживание. Заказ оформили быстро. Доставили оперативно и без проблем. Комплектность соответствует описанию, перфоратор работает и радует.
Сергей Никитин рекомендує цей магазин
19 листопада 2020

Купив: Перфоратор Bosch GBH 2-26 DRE Professional в чемодане с набором 11 буров, Замовлення №6606

Консультация была содержательной и полезной. Заказ оформили быстро. Доставили оперативно, на следующий день, без проблем. Комплектность соответствует описанию, перфоратор работает. Особая благодарность менеджеру Антону за быстрое и профессиональное обслуживание.
an.ts.ua рекомендує цей магазин
17 листопада 2020

Купив: Набор насадок Bosch X-Line Titanium, 70 шт, Замовлення №18027-2020-11-11

Замовив товар пізно ввечері, подзвонили на наступний день вранці (менеджер Антон), відправили в той же день. Отримав товар швидко, все було упаковано якісно. Оригінальний кейс, все відповідає опису. Дякую.
Eugene K. рекомендує цей магазин
16 жовтня 2020

Купив: Шланг для мінімийки Bosch F016800421

Очень понравилась работа магазина. Вежливые менеджеры. Хорошо консультируют по поводу товара.Очень порадовала возможность оплаты товара наложенным платежом с первой покупкой. Посылка пришла вовремя. Спасибо магазину и всем сотрудникам! Отдельная благодарность менеджеру Антону за труды и внимательность к клиенту.
Mary_ua рекомендує цей магазин
24 липня 2020

Купив: Лазерний делекомір Bosh Professional glm500, Замовлення №SF-0014074

Замовила лазерний далекомір, менеджер Антон оперативно надіслав і товар був у мене через день. Важливо було, щоб цей далекомір виправдав себе на ділянці бо ми займаємось дизайном на ландшафтах і в інтер'єрах. Ну в цілому задоволена. Дякую магазину за оперативність роботи.
Сад у дома рекомендує цей магазин
22 липня 2020

Купив: Аккамуляторные ножницы BoschASB 10,8 Li Set, Замовлення №СФ-0000026

Заказываю не первый раз на этом сайте, очень довольна товаром. Особенно приятно обслуживание. Менеджер Антон ответил на все мои вопросы и в кратчайшие сроки отправил мне заказанный товар.
Vladislav Ilyuchik рекомендує цей магазин
19 липня 2020

Купив: Газонокосилка, Замовлення №ТТН 20450256911961

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару, сервісна підтримка

Быстро вышли на связь, отличная работа. Мой менеджер Антон, огромное спасибо.
Aleksgard не рекомендує цей магазин
18 травня 2020

Хотів купити: Вібраційна шліфмашина Bosch PEX 400 AE (06033A4020)

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Хотел приобрести шлифмашину Bosch PEX 400 AE, перешел по ссылке от hotline на сайт, указано, что товар в наличии. Перезвонил для уточнения, оказалось - товар по спецзаказу, доставка после предоплаты через 1,5 - 2 месяца
Tonia Shtenge не рекомендує цей магазин
9 грудня 2019

Купив: Многофункциональный инструмент Dremel 3000-2/55 M, Замовлення №13197-2019-

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Зробила замовлення, одразу оплатила, адже була така можливість на сайті. Після того ніхто не телефонував. Зателефонувала сама через 2 години. Кажуть, що того, що замовила нема. Коли гроші повернуть - не знають. І що сайт в них - просто прайс (хоча можна оплачувати одразу, прям величезними літерами написано). Категорично не раджу
не платіть зразу не буде проблем, платіть при отриманні!
7 липня 2020 Відповісти
не купуйте нічого і не буде проблем
7 вересня 2020 Відповісти