name777 рекомендує цей магазин
13 вересня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) ZMI No. 20 Model 25000 mAh 200W Silver (QB826), Замовлення №235415

Відповідь представника «MTA.UA»
Дякуємо що знайшли час та залишили відгук! Раді що покупкою та обслуговуванням Ви задоволені. приємного користування. Будемо раді новим візитам!
Dmytro Kolesov не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
7 вересня 2023

Купив: ЕЛЕКТРОВИКРУТКА XIAOMI MI CORDLESS PRECISION SCREWDRIVER KIT GRAY (BHR5474GL), Замовлення №945944

На сайте фотографии товара для международного рынка. Мне товар пришел для китайского рынка. Упаковка вся в иероглифах. Времени возвращать товар нет. Придется дарить такое.
Відповідь представника «MTA.UA»
Дмитро, дякуємо Вам за коментар. Передаємо інформацію на відділ контролю якості для дослідження ситуації. Наш менеджер Вам зателефонує та повідомить результат.
QUASlMODO рекомендує цей магазин
5 вересня 2023

Купив: Відеокарта Sapphire GPRO X080 10G (32312-03), Замовлення №1050462390

На почте, при распаковке, не хватало пломбы w, пломба d была на месте. Болты не слизаны. Всё заснял, надеюсь проблем с гарантией не будет.
Відповідь представника «MTA.UA»
Дякуємо, що залишили відгук! Раді, що задоволені покупкою. Гарантія для Вас зберігається. Перевіримо інформацію щодо пакування товару та наш менеджер зв'яжеться з Вами сьогодні.
Cucens не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
5 вересня 2023

Хотів купити: Навушники TWS Apple AirPods Pro (MWP22)

Відповідь представника «MTA.UA»
Данило, дякуємо що залишили відгук! Перепрошуємо за незручності. Терміни відправки відрізняються у кожного товару та їх вказуємо при оформленні замовлення. Ні в якому разі не хотіли Вас обманювати та шкодуємо, що склалось таке враження. Як тільки інформація по наявності оновилась Вам зателефонували та повідомили це. Вже проводимо роботу, щоб подібних випадків не виникало. Кошти зараховуються банком та це займає, зазвичай, від 1 до 3 днів. Ваш платіж вже в опрацюванні та має зарахуватись найближчим часом. Наш менеджер Вам зателефонує сьогодні.
Альбіна19 рекомендує цей магазин
31 серпня 2023

Купив: Матрац надувний Intex 64765, Замовлення №1031948051

Вже не вперше купую в цьому магазині. Задоволена обслуговуванням, швидко підібрали потрібний мені товар, доступні ціни. Завжди рекомендую знайомим купувати тут
Відповідь представника «MTA.UA»
Альбіна, дякуємо Вам за відгук! Цінуємо Вашу довіру та рекомендації! Будемо раді новим зверненням від Вас!
GrotTank не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
30 серпня 2023

Купив: Автомобільний відеореєстратор Xiaomi 70mai Dash Cam Pro Plus A500S (1 камера), Замовлення №940385

Товар був Уціниний тобто вітриний на що я погодився, відправили вчасно але є але, товар пирийшов не в повні комплектації, небуло кобеля живлення, після чого звернувся в магазин, там запропунували тільки одне повернути товар що мені непідходило, тому пішов купив окремо кабель живлиння, товар працює але від покупки лишився гіркий осад. чи купляти в цьому магазині чи ні вирішувати вам.
Відповідь представника «MTA.UA»
Дякуємо що залишили відгук! Перепрошуємо за незручності. Перевіримо чому отримали такий комплект та проведемо роботу щоб таких ситуацій не виникало. Вартість кабеля Вам компенсуємо. Наш менеджер Вам зателефонує сьогодні.
Александр рекомендує цей магазин
29 серпня 2023

Купив: Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Starfield Edition (QAU-00108), Замовлення №939776

Заказывал геймпад, отправили в срок, чек и гарантию положить не забыли(в отличие от некоторых других магазинов), запакован геймпад был качественно. Рекомендую магазин.
Відповідь представника «MTA.UA»
Олександр, дякуємо Вам за рекомендацію! Приємного користування обновкою. Чекаємо на нові візити :)
Igor Popovetskiy рекомендує цей магазин
26 серпня 2023

Купив: Офісна настільна лампа UKC 3-в-1 з повербанком та тримачем для телефону (10372), Замовлення №04730471

У цьому магазині покупку можна дійсний вперше за порадою друга. Приємно вражений сервісом, менеджером і самим товаром. Буду замовляти далі тут. Зручно, швидко, якісно.
Відповідь представника «MTA.UA»
Ігор, дякуємо Вам за відгук! Приємно, що залишились такі позитивні враження від покупки! Будемо раді новим зверненням від Вас!
back2war не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
24 серпня 2023

Купив: Геймпад Microsoft Xbox Elite Wireless Controller Series 2 Black (FST-00003), Замовлення №937832

Купив ігровий контроллер Xbox Elite Wireless Controller Series 2 Black і на коробці зірвані пломби!
Відповідь представника «MTA.UA»
Дякуємо за коментар! Прикро, що зіткнулись з подібною ситуацією. Перепрошуємо за незручності. Геймпад відправили новий. Перевіримо чому отримали розпакований. Наш менеджер сьогодні Вам зателефонує!
Кирило рекомендує цей магазин
22 серпня 2023

Купив: Ноутбук Lenovo Legion 5 Pro 16IAH7H (82RF00LXRM), Замовлення №934423

Замовив ноутбук у п'ятницю, через 10 хвилин подзвонив менеджер для уточнення інформації. Вже наступного дня (у суботу) замовлення прибуло до відділення Нової Пошти. Ноутбук і коробка цілі та неушкодженні, усе необхідне на місці. Відеокарта у графiчному тесті видавала чесні 137-140 ВТ. Розмір блоку живлення можна оцінити на фото. Можу рекомендувати цей магазин.
Відповідь представника «MTA.UA»
Кирило, дякуємо що знайшли час та залишили відгук! Раді що Ви задоволені покупкою. Заходьте частіше!