Карина Дмитровская рекомендує цей магазин
26 листопада 2023

Купив: Ноутбук HP 250 G9 (6S774EA), Замовлення № 985168

Ціна чудова в іншому магазині на 5 000 дорожче Чудове наповнення ще й за приємну ціну
Відповідь представника «MTA.UA»
Карино, дякуємо за відгук! Раді, що Вам все сподобалось! Приємного користування!
Олексій рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh White (PPLG-A02, PPLG000102), Замовлення №990497

Ви як промінчик сонця в похмурий день) Що замовив, те й отримав, павербанк працює добре. Нажаль, він не в змозі живити досить потужний Lenovo Legion, а 100-ватних пропозицій великої ємності нема(( Маю на увазі нормальних виробників. Спробую ще через тригер-перехідник на прямокутний роз'єм, але надії мало Ще раз дякую, ви молодці!
Відповідь представника «MTA.UA»
Олексій, вдячні за довіру та приємні слова! В разі питань щодо товару можете звертатись за номером, який вказаний в гарантійному талоні.Чекаємо на нові візити :)
Микола Вахула не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
22 листопада 2023

Хотів купити: Смартфон Oukitel IIIF150 B2 6/256GB Black

телефон прийшов повній комплектації, на жаль на ньому стояв пін код, підтримка не змогла сказати який пінкод розблокування а технічний спеціаліст дав неправильну інструкцію як скинути телефон до заводських налаштувань і обіцяли передзвонити, в результаті ніхто два дні не дхвонив і я вирішив проблему самостійно скинувши налаштування до заводських, НЕ рекомендую
Відповідь представника «MTA.UA»
Микола, дякуємо що залишили відгук! Прикро що зіткнулись з такою ситуацією. Уточніть, будь ласка, номер Вашого замовлення щоб ми мали можливість розібратись та надати Вам зворотний зв'язок.
зі мною звязалися і ми вирішили всі проблеми, дякую за зворотній звязок
23 листопада 2023 Відповісти
Представник магазину «MTA.UA» відповів на коментар Микола Вахула
Дякуємо за можливість вирішення ситуації. Будемо раді новим візитам!
23 листопада 2023 Відповісти
Alexey Loginov рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: USB-хаб Baseus Lite Series 4-in-1 Black (WKQX030401), Замовлення №986826

Рекомендую
Відповідь представника «MTA.UA»
Олексій, дякуємо Вам за відгук! Цінуємо Вашу довіру та рекомендації! Замовляйте ще!
САРГАС рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Купив: Смартфон ASUS ROG Phone 5s 16/256GB Storm White, Замовлення №986097

Відповідь представника «MTA.UA»
Дякуємо Вам за відгук! Приємного користування обновкою :)
Валерій рекомендує цей магазин
14 листопада 2023

Купив: Навушники TWS HUAWEI FreeBuds 5i White, Замовлення №982428

Купував тут вперше. Після реєстрації магазин надав скидку у розмірі 100 грн, якою я вдало скористувався (дійсне при замовлення від 2000 грн). Мені все сподобалось. Оформляв замовлення ввечері, менеджер швидко передзвонила, наступного дня відравили замовлення. Упакували економно, але при цьому - надійно.
Відповідь представника «MTA.UA»
Валерій, дякуємо Вам за відгук! Працюємо оперативно та якісно для наших клієнтів! Будемо раді новим зверненням від Вас!
Frostik Frostovich рекомендує цей магазин
26 жовтня 2023

Купив: ASUS TUF FХ506HF, Замовлення №971530

Відповідь представника «MTA.UA»
Дякуємо за відгук! Вітаємо з вдалою покупкою, Ви зробили гарний вибір! Звертайтесь ще :)
Alec Tarasoff рекомендує цей магазин
23 жовтня 2023

Купив: Apple iPad Pro 11 2022 Wi-Fi 128GB Space Gray (MNXD3), Планшет Apple iPad Pro 11 2022 Wi-Fi 128GB Space Gray (MNXD3), Замовлення №973465

Заказал iPad, товар был в наличии, цена актуальная. Перезвонили подтвердили, на следующей день забрал с НП. С магазином приятно работать.
Відповідь представника «MTA.UA»
Дякуємо Вам за відгук! Приємно, що залишились такі позитивні враження від покупки! Будемо раді новим зверненням від Вас!
Loadvz рекомендує цей магазин
23 жовтня 2023

Купив: Внешний аккумулятор (Power Bank) ZMI No. 20 Model 25000 mAh 210W Backup Battery (QB826G), Зовнішній акумулятор (павербанк) ZMI No. 20 Model 25000 mAh 210W Backup Battery (QB826G), Замовлення №967632

Із замовленнями все OK. Мене страшно дратує нав'язливий сервіс, я сам знаю, що мені треба і можу знайти коли потрібно.
Відповідь представника «MTA.UA»
Дякуємо що залишили відгук! Приємно що оцінили наші переваги. Стосовно повідомлень, прикро що отримали таке враження. Відправляємо актуальні акційні пропозиції. Якщо не бажаєте їх отримувати, можна відписатись самостійно або звернутись до підтримки сайту. Ваш номер видалили з розсилок. Будемо раді новим зверненням!
Ok, дякую що прибрали розсилку. Бо самостійно я якось не знайшов, де це у вас заховано, щоб прибрати.
23 жовтня 2023 Відповісти
Представник магазину «MTA.UA» відповів на коментар Loadvz
Дякуємо за зворотний зв'язок! Будемо раді новим Вашим зверненням!
23 жовтня 2023 Відповісти
Ага "Ваш номер видалили з розсилок", як би не так, вже зранку сьогодні знову спам-реклама. І на вашому сайті немає функції відписки. На десктопній версії вайбер теж немає. "Спасибі" за витрачений через вас час!
24 жовтня 2023 Відповісти
Greyphan рекомендує цей магазин
17 жовтня 2023

Купив: Портативна ігрова приставка Valve Steam Deck 512 GB, Замовлення №№960506

Відповідь представника «MTA.UA»
Дякуємо що поділились враженнями! Приємного користування обновкою. Зауваження щодо упакування врахуємо. Чекаємо на нові візити!