mk рекомендує цей магазин
17 жовтня 2023

Купив: Флешка SanDisk 128 GB Ultra Flair Black (SDCZ73-128G-G46), Замовлення №61882

Відповідь представника «MTA.UA»
Дякуємо що залишили відгук! Приємно що Ви так високо оцінюєте наш сервіс. будемо раді новим візитам!
Ростислав8713 рекомендує цей магазин
16 жовтня 2023

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 16 M2 Max 1Tb/32Gb Silver 2023 (MNWE3), Замовлення №956804

Відповідь представника «MTA.UA»
Ростислав, дякуємо Вам за відгук! Приємно, що залишились такі позитивні враження від покупки! До товарів з американською вилкою надаємо перехідник безкоштовно. Товар оригінальний з гарантією від магазину 12 місяців. Наш менеджер до Вас зателефонує для уточнення деталей.
Дарья Склярова не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
16 жовтня 2023

Хотів купити: Електрична зубна щітка SOOCAS Sonic Electric Toothbrush Facial X3U Black Limited Edition

Другая комплектация, хотя тут та же модель! Плохо проконсультировали
Відповідь представника «MTA.UA»
Дарія, дякуємо Вам за відгук. Прикро, що склалось таке враження. Товар в комплектації, яку отримуємо від виробника та він може її змінювати. Наш менеджер до Вас зателефонує.
Дацков Михайло не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
11 жовтня 2023

Купив: ДРОТОВІ НАВУШНИКИ SAMSUNG EO-EG920L WHITE (EO-EG920LWEGRU/EO-EG920BW), Замовлення №964230

Відповідь представника «MTA.UA»
Михайло, дякуємо за відгук! Прикро що Вас склалось таке враження. В наявності оригінальні навушники з гарантією від виробника. Перевіримо чому отримали в такому упакуванні. Ціни на сайті періодично змінюються відносно рекомендованих виробником. Всі відгуки залишені реальними користувачами. Передаємо інформацію на відділ контролю якості для дослідження ситуації. Наш менеджер Вам зателефонує та повідомить результат.
Шкода що я не сфотографував ще яке воно брудне було і як воно прийшло. Це була просто паперове пакування, як для листа по типу і всередині ця коробка, навушники просто складені як небудь і мікро поліетиленовий пакетик з однієї парою насадок. Було дві наліпки, що характеризують товар, спочатку була поклеєна одна з однією інформацією, а поверх наклеєна була взагалі інша! Також звук у навушниках дуже дивний, в правому хороший, а в лівому тихіший набагато! Стільки питань і так мало відповідей...
11 жовтня 2023 Відповісти
Представник магазину «MTA.UA» відповів на коментар Дацков Михайло
Дякуємо за звернення! Зв'язувались з Вами додатково та вже узгодили можливі варіанти вирішення цієї ситуації. Перевіримо чому отримали товар в такому стані проведемо роботу, щоб подібного не повторювалось. Сподіваємось, Ваша думка ще зміниться.
12 жовтня 2023 Відповісти
Андрій Владика рекомендує цей магазин
5 жовтня 2023

Купив: Ноутбук Asus TUF Gaming F15 (FX506HF-HN014) Black, Замовлення №№960073

Купляли в магазині МТА ноутбук. По перше ціна була найдешевшою ніж у інших. Гарантія на 1 рік. Консультація по телефону була конструктивна, розказали всі умови оплати, наявність техніки в магазині та комплектацію. Відправили ноут в той же день. На сайті є кешбек з кожної покупки, тобіто нам з ноута кешбек буде щей мишка. Ноут якісний, брали таку ж модель 2 роки тому. Зараз з такими ж параметрами, але новіше покоління. ОС встановилась без проблем.
Відповідь представника «MTA.UA»
Андрій, дякуємо що знайшли час та залишили відгук! Приємного Вам користування! Будемо чекати на нові візити!
Sonny рекомендує цей магазин
4 жовтня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 128GB Slim Box White (MHDJ3), Замовлення №961894

Рекомендую даний магазин.
Відповідь представника «MTA.UA»
Дякуємо за відгук! Приємно отримати Ваші рекомендації. Чекаємо на нові візити :)
Akanemiko рекомендує цей магазин
29 вересня 2023

Купив: Геймпад Sony DualSense White (9399902), Замовлення №962727

Замовляла Геймпад від Sony, зі мною швидко зв?язались і повідомили про те що відправлення буде на наступний день. Мене все влаштувало, замовлення забирала і перевіряла на новій пошті накладеним платежем. Все добре, товар прийшов неушкоджений, все працює, дуже задоволена, магазин надійний, усім рекомендую!
Відповідь представника «MTA.UA»
Дякуємо що поділились враженнями! Цінуємо Ваші рекомендації. Заходьте частіше!
Siamka Vi рекомендує цей магазин
29 вересня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Dinba Series 65W PD+QC Fast Charging Power Bank 40000mAh RPP-310 2 , Замовлення №№1031971935

Перший раз купую в цьому магазині і дуже задоволена, що знайшла такий. Все чудово - від сервісу до відправики. В замовленні при отримані знайшла карту клієнта, а на телефон прийшов логін і пароль до особистого кабінету і бонуси на наступну покупку. Думаю, картою скористуюсь ще не раз. Дякую за співпрацю. Надіюсь павербанк буде такої ж якості як і ваш магазин!
Відповідь представника «MTA.UA»
Дякуємо за довіру та приємні слова! Приємного Вам користування обновкою. Чекаємо на нові звернення!
Анна Николаевна рекомендує цей магазин
28 вересня 2023

Купив: Смартфон Google Pixel 7a 8/128GB Snow, Замовлення №1

Улюблений магазин!
Відповідь представника «MTA.UA»
Анна, дякуємо Вам за відгук! Приємно, що залишились такі позитивні враження від співпраці! Приємного користування покупкою!
Олексій рекомендує цей магазин
27 вересня 2023

Купив: Жорсткий диск внутрішній SSD Kingston A400 (SA400S37/480G) Black 480GB, Замовлення №957778

Як завжди раджу цей магазин. Усім задоволений: цінами, працівниками, акціями та бонусами. Відправляють швидко, все якісне. Мої найкращі побажання, продовжуйте так і на далі!
Відповідь представника «MTA.UA»
Олексій, дякуємо за відгук! Цінуємо Вашу довіру та рекомендації. Будемо чекати на нові візити!