Andrew Vyn не рекомендує цей магазин
31 березня 2023

Хотів купити: Літні шини Continental UltraContact (195/65R15 91H)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Товар на сайті Автотема.ua числиться в наявності, як і інши гума Continental. По факту в наявності гуми цього бренду у них НЕМАЄ, кажуть що потрібна доставка (тиждень часу) та доплатити за пересилку (збільшення ціни на 10%).
Відповідь представника «Autotema.ua Автотовари»
Доброго дня, Андрію! Дякуємо за зворотній зв'язок! Не всі позиції з представлених на сайті, а це більше 20 тис., зберігаються на складі у м. Київ. Доставка/переміщення з інших міст відбувається за допомогою сторонньої транспортної компанії (Делівері або НП). Ви, напевне, звернули увагу, що у нас одна із найнижчих цін на представлений товар серед інтернет-магазинів, а це свідчить про те, що доставку до клієнта у вартість товару не закладено. Шкода, що шин Вашого розміру не виявилося на київському складі та це спонукало Вас залишили низьку оцінку. З повагою, магазин Autotema.
P_P_V_ рекомендує цей магазин
30 березня 2023

Купив: Літні шини Nexen N Fera SU1 (195/65R15 91N), Замовлення №9901952233

Чудовий магазин, шини прийшли вчасно, ціна відповідала заявленій, магазином задоволений!
Євгеній рекомендує цей магазин
25 березня 2023

Купив: HANKOOK Vantra LT RA18 235/65R16C 115/113R, Замовлення №336189289

Все чудово, замовив, оплатив, забрав. Кому важливі документи на покупку (чек), обговорюйте, мені приїхала гума без будь якого чека.
Rostyslav77 рекомендує цей магазин
8 березня 2023

Купив: Літні шини Nexen Roadian HTX RH5 (225/60R17 99V), Замовлення №336162419

Валерій рекомендує цей магазин
6 березня 2023

Купив: Літні шини Fulda EcoControl HP2 (195/65R15 91H), Замовлення №336203487

Брав 2 літніх шини. Ціна на момент замовлення була найнижча на хотлайні. Хоч пишуть що ціна може збільшитись, якщо брати менше 4 шин, у моєму випадку ціна не мінялась. Менеджер ввічливо допоміг із прорахунком вартості доставки. Відправили у той же день. Я магазином задоволений.
Дякуємо за відгук! Раді, що вам все сподобалося!)
Andrei Poluyan не рекомендує цей магазин
20 листопада 2022

Купив: Резина Zakaz #32583129 oformlen , Zimova shina FIREMAX FM806 215/55R18 95T (4od.)., Замовлення №32583129

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Сама низька ціна була в цьому магазині, замовлення прийняли швидко, обіцяли доставити протягом максимум 4 днів, але на дев’ятий замовлення я так і не отримав, телефонував менеджеру та запропонував доставити мені товар зручним мені перевізником, отримав відмову. Більше не буду тут замовляти не дивлячись на саму низьку ціну.
Відповідь представника «Autotema.ua Автотовари»
Дякуємо за зворотній зв'язок та приносимо вибачення за незручності! Не всі з представлених на сайті 17 тисяч позицій, зберігаються на складі в одному місці і замовлений товар може їхати для Вас як із сусіднього міста так і через всю країну. Зараз, коли кожного дня, по кілька разів на день спостерігаються відключення світла, терміни відвантажень складом і доставки замовлень транспортними компаніями можуть збільшится. Вдячні Вам за те, що дочекалися прибуття та забрали товар. Сподіваємося, що вже скоро все буде добре та давно відпрацьовані процеси не будуть давати збоїв та затримок. З повагою, магазин Autotema.
Паша Фурик рекомендує цей магазин
18 листопада 2022

Купив: BRIDGESTONE Blizzak LM005 225/65R17 102H, Замовлення №32584497

Все пройшло гарно. Замовлення виконане магазином вчасно, вся інформація сайту достовірна. Резина свіженька, мякенька, просто супер! На авто ще не ставив, але теж думаю все буде ок. Менеджери привітні та компитентні у всіх питаннях по замовленню. Однозначно раджу магазин. Вам 5
Дякуємо за відгук! Раді, що вам все сподобалося!)
Sergey Vasilevskiy не рекомендує цей магазин
31 жовтня 2022

Хотів купити: Powertrac Snowtour

Відповідь представника «Autotema.ua Автотовари»
Доброго дня, Сергію! Дякуємо за зворотній зв'язок та приносимо вибачення за незручності. Описана Вами ситуація сталася через те, що на момент замовлення обрані шини залишалися у невеликій кількості на віддаленому складі. У період сезонного попиту, із віддаленим складом дещо ускладнена комунікація, а тому на оформлення замовлення йде більше часу. Ми проводимо оптимізацію робочих процесів і докладаємо максимум зусиль аби покращити сервіс і щоб подібних випадків не виникало зовсім. Сподіваємося, що Вам вдалося закрити питання якнайшвидше. З повагою, магазин Autotema.
Serhiy Krasovskyy рекомендує цей магазин
12 жовтня 2022

Купив: Зимова шина CONTINENTAL WinterContact TS860 185/65R15 88T, Замовлення №­32562324

В обіцяний час товар не отримав, доставку перенесли з суботи на середу. Я розумію, що можуть бути якісь проблеми, але в такому випадку треба попереджати клієнта, що щось змінилось. На виказану претензію менеджер повідомив, що можуть повернути гроші. Така відповідь говорить про те, що менеджеру абсолютно пофіг на компанію в якій він працює. Рекомендую, бо другий термін доставки не був протермінований, вибір теж непоганий.
Відповідь представника «Autotema.ua Автотовари»
Доброго дня, Сергію! Дякуємо за зворотній зв'язок та приносимо вибачення за незручності. На нашому сайті представлені більше 20 тис. позицій. Вагома частина з них зберігається на партнерських та віддалених складах. Дійсно мала місце затримка відправки нашими партнерами. Іноді обставини змушують переносити терміни відправки в останній момент, про що зазделегідь не завжди можна знати і, відповідно, попередити замовника. Ми постійно проводимо оптимізацію робочих процесів і докладаємо максимум зусиль аби покращити сервіс і щоб подібних випадків не виникало зовсім. З персоналом також була проведена відповідна робота. Сподіваємося, що наступного разу Ви зможете помітити позитивні зміни. З найкращими побажаннями, Autotema.ua.
Юрий Уразовский рекомендує цей магазин
8 вересня 2022

Купив: 175/65 R14 86T (зимова), Замовлення №32548935

Все добре! Ще не встановлював, але сподіваюсь що все буде ОК! Шини GOODYEAR.