Артем Керімов рекомендує цей магазин
16 березня 2024

Купив: Телевізор Mi TV P1E 43", Замовлення №20-10492026

Трошки затрималася доставка ,але все загалом добре , продавці допомогли перевірити телевізор, загалом рекомендую магазин Брейн )
enesve17 рекомендує цей магазин
16 березня 2024

Купив: Щітка зі скребком Poputchik, Замовлення №20-10495892

вчасно. все Ок. рекомендую магазин
Ростислав Гловацький рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Ремінець до фітнес браслета BeCover Metal для Xiaomi Mi Smart Band 7 Black, Замовлення №20-10485415

Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо, що високо оцінили нашу роботу.
AdamantGarth не рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo ThinkPad E14 G5 (21JR0030RA) U0893559, Замовлення №20-10458645

Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Шкода, що виникли питання до товару. Поверненню підлягає товар, що відповідає стану нового. На жаль, у вашому випадку присутні потертості й подряпина, яку можна зробити неакуратним вставлянням зарядного штекера. Якщо при огляді товару в відділенні перевізника виявлено пошкодження товару /пакування, рекомендуємо складати відповідний акт, що дозволить визначити і вину перевізника, якщо це має місце. Розуміємо ваші емоції й сподіваємося мати можливість виправити враження від співпраці на краще. Вибачте за всі завдані незручності.
Daniya Dariya рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: АКСЕСУАР КУХОННИЙ ARDESTO ПІДСТАВКА ДЛЯ ЗАВАРНИКА ЗІ СВІЧКОЮ 12,5 Х 6,4 СМ (AR1900GBC), Замовлення №20-10480366

Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо, що позитивно оцінили Brain.
Максим Щудло рекомендує цей магазин
9 березня 2024

Купив: Kрона Varta Power Accu 6F22, Замовлення №20-10478017

Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за високу оцінку нашого обслуговування.
Oleks_V рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Адаптер PoE Mikrotik RBGPOE, Конектор RJ45 cat.5e UTP 8P8C * 10 (позолоч. конт.) Cablexpert (LC-8P8C-001/10), Замовлення №#20-10467473

Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за позитивну оцінку нашого магазину.
PanMotion рекомендує цей магазин

Купив: ASUS PROART-RTX4080S-O16G, Замовлення №20-10469746

Швидко, якісно, зручно.
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за позитивний вичерпний відгук.
serik.mazur рекомендує цей магазин

Купив: насадки на швабру, Замовлення №20-10437229

отличный магазин
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо, що високо оцінили нашу роботу.
Ruslan Dovzhenko рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: USB подовжувач, Замовлення №#20-10454066

Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за високу оцінку Брейн.