ozidoko рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: Карта пам'яті SanDisk 32 GB microSDHC UHS-I Ultra + SD adapter SDSQUNR-032G-GN3MA, Замовлення №20-10453322

Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за позитивну оцінку Brain.
Вячеслав Станиславович рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Apacer 32GB AH111 Blue RP USB2.0 (AP32GAH111U-1) , USB флеш накопичувач Apacer 64GB AH353 Champagne, Замовлення №#20-10432453

Все отлично,флешки оригинал,покупкой доволен,магазин рекомендую.
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо, що високо оцінили наш магазин. Раді будемо бачити вас знову в Брейн.
Sasha M рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Наклейка на клавіатуру SampleZone прозора, помаранчевий (SZ-N-R), Замовлення №10446299

Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо, що позитивно оцінили наш магазин.
fomindn рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Жорсткий диск 3.5, Замовлення №10415412

Дуже приємні враження після покупки двох дуже дороговартісних жорстких дисків Seagate ємністю по 16Тб. Перевірив по серійним номерам на сайті виробника - диски оригінальні із повною гарантією на 5років. Доставка Новою Поштою безкоштовно. Як і просив, гарно упакували жорсткі диски. Раніше на роботі неодноразово співпрацював з даним магазином і ніколи не було жодних проблем. Магазин рекомендую!
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за позитивний відгук і рекомендації. Цінуємо довіру покупців і прагнемо забезпечувати найкращі враження від покупок.
Kostya Medvedev рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: КУЛЕР ДО КОРПУСУ COOLING BABY 7015 PWM, Замовлення №20-10437268

Товар високої якості. Дуже задоволений. Дякую.
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за вичерпний позитивний відгук про досвід замовлення у нашому магазині. Сподіваємося, покупка буде вас тільки радувати.
Ksandr не рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Хотів купити: Туалети, пелюшки Petkit Смарт туалет для котів з самоочищенням Pura Max Self-Cleaning Cat Litter Box (P9902)

Актуальність наявності товару ніяка. Вчора пробував замовити цей товар, передзвонили сказали, що немає в наявності, а він до тепер на сайті в наявності і його можна замовити.
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Шкода за описане та всі незручності. Ми перевіряємо дані щодо наявності товару у постачальників. Будь ласка, вкажіть у коментарі до відгуку номер замовлення, щоб ми могли з'ясувати всі обставини описаного та вжити потрібні дії.
Номер замовлення 10438939, а товар до тепер на сайті, і я впевнений, якщо замовлю повторно, знову скажуть, що немає в наявності.
26 лютого 2024 Відповісти
Tatyana Romanchenko рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Купив: M МОДУЛЯТОР BASEUS BLUETOOTH AUDIO ADAPTER AUX/USB WITH MIC (CABA01-01) BLACK (CABA01-01), НАУШНИКИ CANYON TWS-5 GREEN (CNS-TWS5GR), Замовлення №20-10430173

Отримали товар навіть раніше заявленого терміну.
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за позитивну оцінку нашого обслуговування. Прагнемо забезпечувати найкращі враження від покупок.
badyasha рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: 10428589, Набор картриджей Canon PG-510 / CL-511 Multi Pack Black+Color, Замовлення №10428589

Всё отлично. Покупкой и обслуживанием доволен
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за високу оцінку нашого обслуговування.
Максим Слободянюк рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Моторне мастило Shell Helix Ultra 5W-40 1 л, Моторне мастило Shell Helix Ultra 5W-40 4 л, Замовлення №20-10425380

Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за позитивну оцінку нашого магазину.
Latko Mihail рекомендує цей магазин

Купив: Машинка для стрижки Aurora AU295 U0885763, Замовлення №20-10424349

Все сподобилось
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за високу оцінку Брейн.