Aleks-sv рекомендує цей магазин
2 січня 2024

Купив: МЕДИАПЛЕЕР XIAOMI MI BOX S 4K 2ND GEN NEW (MDZ-28-AA), Замовлення №20-10245803

Досить довго користуюсь послугами Brain і завжди все було добре, навіть у разі ремонту чи повернення товару. Незручність є у тому, що товар не можливо повернути чи віддати на ремонт у магазині у якому його купував а необхідно самому відвезти у сервісний центр. Звісно, що не всі покупці добропорядні і тому можливо саме така процедура.
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за позитивний вичерпний відгук і високу оцінку нашого магазину. Клієнт може повернути товар до магазину для подальшого направлення в сервісний центр і отримання відповідного заключення. Вам могли рекомендувати звернутися до сервісного центру для скорішого вирішення питання, адже з магазину до сервісу товар відправляється не щодня, за графіком. Раді будемо бачити вас знову у Брейн.
Oleksii Slobodianyk рекомендує цей магазин
2 січня 2024

Купив: Док-станція для накопичувачів Maiwo HDD 2.5\'/3.5\' SATA/SSD USB 3.0 (K308P), Замовлення № #20-10284437

Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо, що позитивно оцінили наш магазин.
Евгений Шиманский не рекомендує цей магазин
31 грудня 2023

Купив: Лазерний картридж Canon T06 Black (3526C002), Замовлення №20-10251456

Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Вибачте за незручності. Ми звернемо увагу, щоб в описі товару зазначалася відсутність чіпу, бо зараз це є тільки в назві. Товар робочий, що підтверджено сервісним центром. З вами погодили деталі доставки товару з сервісу. Раді будемо змінити враження від покупок у Брейн на кращі.
Yaroslav Gozak рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: Двигун для дрона Emax ECO II 2807 6S 1300KV (0101096021) U0798972, Замовлення №20-10276599

Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за високу оцінку Брейн.
Alena Sytnik рекомендує цей магазин
28 грудня 2023

Купив: Обігрівач Vinga VOH-011XF1, Замовлення №20-10276820

Забирали самi зi складу. Все вчасно, перевiрили, зручно спакували. Дякую
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за позитивний відгук про досвід покупки в Брейн. Раді будемо бачити вас знову в нашому магазині.
Катя Атлас рекомендує цей магазин
28 грудня 2023

Купив: Пилосос 2в1 (вертикальний + ручний) Deerma Suction Vacuum Cleaner DX700S, Замовлення №2010274862

Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за позитивну оцінку Brain.
Oleh Kerenovych рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Простирадло MirSon Простынь Ocean 4052 200х220 см (2200000674289), Замовлення №20-9549189

Швидка доставка, без жодних проблем
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за позитивний відгук. Намагаємося виконувати замовлення в найкоротший термін.
Сергій рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Купив: Фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 8 Graphite Black (BHR7165GL), Замовлення №10275021

Самовивіз з магазину пройшов швидко і приємно (магазин гарний і охайний). Обслуговуванням теж задоволений.
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за позитивний відгук. Прагнемо забезпечувати накращі враження від покупок.
Oleg Kaznacheiev рекомендує цей магазин
24 грудня 2023

Купив: Armorstandart Glass. CR Xiaomi Pad 6 (ARM66426, Обкладинка-підставка для планшета ArmorStandart Smart Case для Xiaomi Pad 6/6 Pro Black (ARM66425), Замовлення №20-10262854

Чудовий магазин. Швидка доставка, гарні ціни та якісний товар.
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо, що високо оцінили наш магазин. Раді будемо бачити вас знову в Брейн.
Arthur рекомендує цей магазин
23 грудня 2023

Купив: Жорсткий диск Seagate One Touch 6 TB Black (STLC6000400), Замовлення №20-10259890

Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за позитивну оцінку Brain.