Дмитрий Бунецкий рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Кабель для передачі даних SATA III 0.5m Cablexpert (CC-SATAM-DATA90) U0291832, Накопичувач SSD 2.5, Замовлення №20-10309303

Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за позитивну оцінку Brain.
Григорий Бабенко рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: СТРІЧКА КАСОВА TAMA 80MM70M, Замовлення №20-10315902

Відмінний магазин. З майже 25 замовлень лише раз сталось непорозуміння через відсутність товару на складі. Решта замовлень - пунктуально, вічливо, те що треба.
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за вичерпний відгук, високу оцінку й довіру до Брейн. Прагнемо забезпечувати найкращі враження від покупок.
Markus78 не рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Хотів купити: SSD накопичувач Kingston KC3000 2048 GB (SKC3000D/2048G)

Приехал за заказом в магазин на Дмитриевской 56. Для получения заказа, менеджер требует от меня назвать код из смс (первый раз встречаю такое). Конечно же никакого СМС мне не пришло. И он заявляет: без кода из СМС, товар могу выдать только за полную стоимость, без учета бонусов. По итогу: зря потраченное время и деньги на топливо. Магазин в личном черном списке. Обходите этот магазин стороной!
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Вибачте за таку ситуацію. При безпосередній покупці товару в магазині для використання бонусів потрібне підтвердження через вказаний в кабінеті номер телефону. Підтвердження використання бонусів розроблене з метою убезпечення клієнтів від неправомірного списання бонусів сторонніми особами. У будь-якому випадку при виникненні труднощів з отриманням коду це питання можна вирішити. Зазначте, будь ласка, у коментарі номер замовлення, щоб ми з'ясували всі обставини описаного.
чтоб списать бонусы нужен активный телефон который зарегистрирован в личном кабинете. Что от вас просили сверхъестественного. 2Т ссд стоит не копейки Это сколько бонусов не отоварили, чтоб встать в позу по своей же вине и отказаться от ЗАКАЗАННОГО товара?
20 січня 2024 Відповісти
Ivan Beany відповів на коментар Станислав Валяев
Підтримую. Завжди було підтвердження на списання бонусів через СМС і нічого в цьому складного немає. Я вже стільки усього купив за бонуси, що не потерпів би, аби хтось сторонній списав їх без мого відому.
22 січня 2024 Відповісти
Виталий «VL» Николаевич рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Лазерний картридж PowerPlant Картридж Samsung M2020/M2070 (PP-MLT-D111L), Замовлення №10313194

Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за високу оцінку Брейн.
Olena Usenko рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: КОНТЕЙНЕР З ЧОРНИЛОМ EPSON 110 XL BLACK PIG. 6К (C13T03P14A), Замовлення №20-1031395

Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо, що позитивно оцінили наш магазин.
Часто купую чорнила для принтерів у brain. Завжди приємні продавці, підкажуть, нададуть консультацію навіть через Вайбер. До того ж і ціна виявилась на третину дешевша, ніж у іншому магазині. Рекомендую!
10 січня 2024 Відповісти
Олег Моргун рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Купив: Принтер Canon i-SENSYS LBP6030B (8468B006), Замовлення №#20-10305247

дякую.....за гарну роботу. придбав принтер для роботи, попередній принтер від hp який я придбав в іншого продавця в іншому магазині не витримував конкуренції по ціні друку одного листа.
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за позитивний відгук і довіру до Брейн. Працюємо над розширенням асортименту для ще більш цікавих пропозицій нашим покупцям.
serg.zipa рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: Блок живлення для систем відеоспостереження Voltronic JB-0520, Замовлення №10306583

Все чітко. Повне інформаційне супроводження замовлення. Рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо, що високо оцінили наш магазин. Раді будемо бачити вас знову в Брейн.
Дмитрий рекомендує цей магазин

Купив: Модем 4G / 3G + Wi-Fi роутер ZTE MF79U, Замовлення №71-04389050

Всьо чотко
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за високу оцінку Брейн.
Артем Сотніченко рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: Картридж FREE Label SAMSUNG MLT-D111S (для Xpress SL-M2020/ 2070 Series) (FL-MLTD111S), Замовлення №#20-10301007

Не впреше користуюсь послугами цього магазину і точно, що не востаннє. Всі умови виконуються ретельно. Доставка дуже швидка - з моменту замовлення до отримання минуло менше доби.
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо за високу оцінку Brain. Цінуємо час наших покупців і намагаємося якнайшвидше виконувати замовлення.
Ярік Гаркуша рекомендує цей магазин
6 січня 2024

Купив: КАРТА ПАМ\'ЯТІ KINGSTON 256GB MICROSDXC CLASS 10 A2 U3 V30 CANVAS GO PLUS , Замовлення №20-10300358

Brain як завжди топ, якщо щось необхідно терміново, то завжди є в наявності і вже через годину можна забрати товар
Відповідь представника «Brain.Комп'ютери/гаджети»
Дякуємо, що високо оцінили наш магазин. Цінуємо довіру покупців і прагнемо забезпечувати найкращі враження від покупок.