Відгуки Епіцентр | досвід покупки, відгуки, враження | Hotline.ua

Відгуки покупців про інтернет магазин Епіцентр

Оцінка магазину
Оцінка магазину за останні 12 місяців
6.2 з 10
Вибрані 157 відгуків: усі відгуки, 12 місяців Приховати підсумкову діаграму за всіма відгуками на магазин

6.7
6.2

• 24 червня 2022 р.

В такий важкий час ,коли багатьох товарів немає можливості придбати в звичайних магазинах ,а Епіцентр доставляє ,тим більше за адекватною ціною і з нормальними термінами придатності ,це дуже зручно та актуально в теперішній час .

Відповідь представника «Епіцентр»

Шановна Анна. Щиро дякуємо Вам за вибір нашого магазину. Зі свого боку будемо і надалі працювати над збільшенням асортиментної групи товарів, щоб мати можливість задовольнити всі потреби наших покупців.Очікуємо нових замовлень.

Макарони Divella 500г

• 22 червня 2022 р.

При проверке товара оказалось, что он далеко не новый. В одном из мест крепления лакокрасочное покрытие оказалось повреждённым, какое бывает при черезмерном усилии при затяжке крепежа. В другом месте крепёж вовсе отсутствовал.
С какой целью микроволновка разбирались и как доказать в случае чего сервисному центру, что "ты не олень" - вопросы риторический.

Відповідь представника «Епіцентр»

Шановний Михайло. В продовження телефонної розмови, ще раз щиро перепрошуємо за витрачений час та доставлені незручності. В поточний момент уточнюємо причини виникнення даної ситуації, та хочемо Вас запевнити, що з нашого боку обов'язково буде вжито заходів для уникнення подібних випадків. Будемо вдячні, якщо Ви ще зможете змінити свою думку про роботу нашого магазину та продовжите співпрацювати з нами. Дякуємо за відгук.

Samsung MS23K3614AK/BW

• 20 червня 2022 р.

Сначала я не мог зайти на сайт. Пытаюсь сменить пароль. "Пароль должен содержать символы". Ввожу символ %. % в списке символов есть, но страницу Эпицентра это не устраивает. Выбрал другой символ. Зашел. Положил в корзину товар. Нажал "Купити". Страница зависла. Ждал, ждал. Висит. Перезашел. Положил в корзину товар. "Купити". Страница висит. Почистил куки сайта. Захожу. Пароль не подходит. Звоню на горячую линию. Пытаюсь объяснить. Товара нет и никогда не было. Звоните в магазин. Звоню в розгорнути

Відповідь представника «Епіцентр»

Шановний покупець. Зі сторони магазину хочемо перепросити за доставлені незручності. Нам дійсно шкода, що відбулась дана ситуація і покупка була здійснена в іншому магазині. Для детального розгляду цього випадку, прохання надіслати контактний номер телефону з якого було здійснено дзвінки на нашу гарячу лінію, на електронну адресу info@on.epicentrk.ua. Електронна пошта для Ваших пропозицій, скарг та заяв....
Детальніше на epicentrk.ua

КОД 003155000 Мультиварка-скороварка Redmond RMC-PM381 RMC-PM381

• 17 червня 2022 р.
відвантаження
повернення товару
сервісна підтримка

Товар приехал в паршивой упаковке, без коробки, просто обмотаный липкой пленкой и одним слоем пупырышков. Так как осмотреть покупку и при этом оставить хоть какую-то упаковку было невозможно, а тащить домой белый керамический горшок под дождем я не хотел, то я совершил ошибку и решил не проверять целосность товара. Уже дома расклеил этот пластик и увидел что горшок и поддон побиты.

Написал отзыв на их сайте, получил стандартную отписку "сам виноват, надо было проверять при получении, вот розгорнути

Відповідь представника «Епіцентр»

Шановний Дмитро. В продовження телефонної розмови, хочемо ще раз перепросити за доставлені незручності. Нам дійсно шкода, що виникла дана ситуація, зі свого боку робимо все можливе для налагодження процесів, які допоможуть уникнути подібних випадків. В поточний момент з Вами погоджено повернення коштів за товар та доставку. Хочемо звернути увагу, що ми завжди попереджаємо наших покупців про необхідність огляду товарів під час отримання на цілісність та комплектацію. Дякуємо за відгук, будемо розгорнути

Дякую, мою проблему вирішено

Горщик керамічний Оріана-Запоріжкераміка Квадрат №2 крошка квадратний 5 л білий

• 16 червня 2022 р.

Заказал. Получил подтверждение. Пришел. Проверил/забрал. Все четко.

Відповідь представника «Епіцентр»

Шановний покупець, щиро вдячні Вам за відгук. Нам дуже приємно, що Ви високо оцінили нашу роботу. Будемо раді Вашим новим замовленням.

Розетка с таймером E.NEXT e.control.t11

• 7 червня 2022 р.

Швидка доставка товару.

Відповідь представника «Епіцентр»

Шановний покупець. Дякуємо Вам за вибір нашого магазину та відгук. Будемо раді подальшій співпраці.

Номер замовлення: 16820245
Сковорода для оладків з антипригарним покриттям 24 см Смайли СО-24Р Biol

• 6 червня 2022 р.

От і дійшли руки до коментарію. Не рекомендую даний магазин, замовив ящик недешевого плотного паперу для друку листівок. При отриманні на Новій пошті оглянув посилку ззовні, як робив зазвичай коли замовляв у інших інтернет магазинів, пошкоджень не було, отже зробив висновок що при транспортуванні все було добре. Вже вдома відкрив і був у шоці. Папір зім'ятий у кутах, місцями розірваний та забруднений. Упакування всередині ціле, тобто пошкодження було НЕ при перевезенні. Добре видно, що таким він розгорнути

Відповідь представника «Епіцентр»

Шановний Олег. В продовження телефонної розмови, дозвольте ще раз перепросити за доставлені незручності. Нам дійсно шкода, що виникла дана ситуація, зі свого боку робимо все можливе для налагодження процесів, які допоможуть уникнути подібних випадків.
У разі отримання пошкодженого товару Ви завжди можете залишити звернення у розділі: Гарантія та сервіс Отримання інформації щодо сервісного обслуговування та повернення товару....
Детальніше на розгорнути

Папір Mondi A4 250 г/м Color Copy білий

• 5 червня 2022 р.

На hotline.ua вказано "Доставка: по Ивано-Франковску или самовывоз", а по факту можливо тільки "Доставка в удобный вам пункт «Новой Почты»", самовивіз відсутній.

Відповідь представника «Епіцентр»

Шановний покупець. Дозвольте вибачитись за доставлені незручності. В даному випадку відбувся технічний збій і інформація відображалась не коректно. В поточний момент працюємо над виправленням. Якщо покупка товару для Вас актуальна і Ви бажаєте її отримати у нашому пункті видачі в м. Івано-Франківськ надішліть нам, будь ласка, лист на електронну адресу info@on.epicentrk.ua і ми зробимо переміщення товару. Дякуємо за відгук.

GOODRAM Карта памяти Goodram SDHC 32 ГБ UHS-I (M1A0-0320R12) (5908267930199)

• 3 червня 2022 р.

маленький заказ очень срочно нужен был скотч. все быстро подтвердили. забрала - все понравилось!

Відповідь представника «Епіцентр»

Шановний покупець. Дякуємо за вибір нашого магазину. Нам приємно, що співпраця доставила Вам задоволення. Будемо й надалі працювати над тим, щоб обслуговування було на достойному рівні. Будемо раді Вашим новим замовленням.

скотч упаковочный 48 мм 100 м 40мкн

• 1 червня 2022 р.

Слідкуйте за актуальною інформацією на своєму сайті (наявність продукції) !

І так, коротко: Заказав , мені перезвонили, узгодили , через пів дня знову перезвонили і сказали , що нажаль немає в наявності , але щойно подивився на сторінці цьому товару - там досі стоїть надпись , що він є в наявності.
Слідкуйте за актуалністю інформації на сайті !

Відповідь представника «Епіцентр»

Шановний Віктор. В продовження телефонної розмови ще раз перепрошуємо за доставлені незручності. Товар на сайті в наявності, оскільки він доступний для замовлення з отриманням у відділення перевізника. В поточний момент з Вами погоджено оформлення нового замовлення та змінено спосіб отримання, з урахуванням компенсації вартості доставки. Дякуємо Вам за розуміння та відгук. Будемо раді подальшій співпраці.

Дякую, мою проблему вирішено