Владислав Дорош рекомендує цей магазин
13 вересня 2022

Купив: Oppo enco buds, Замовлення №237246

Все сподобалось, товар відповідає замовленню мінусів поки не знайшов.
Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня, Владислав! Вдячні за відгук! Чекаємо на Ваші нові замовлення!
Vitaliy789 не рекомендує цей магазин
7 вересня 2022

Купив: Xiaomi Redmi Band, Замовлення №237208

Встановив додаток через QR-код в книжечці- керівництві. Цілий вечір намагався під'єднати браслет. Без результату. Пристрій не може створити пару. Розчарований!!!
Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня, Віталій! Дякуємо за звернення. Наш менеджер узгодив з Вами повернення товару.
Відгук про товар та проблеми з ним я написав 7.09.22. Сам браслет відправив " Поштою" вже наступного дня. Сьогодні вже 15.09.22. а відповіді від продавця чи консультанта не отримав досі. Ні листа, ні дзвінка, ні повідомлення. Сірвіс просто ЖАХ! Поміняйте товар на робочий, або поверніть гроші!!!
15 вересня 2022 Відповісти
Денис Ряполов рекомендує цей магазин
3 вересня 2022

Купив: Awei p99, Замовлення №237182

Замовив через сайт, нажаль не можна були обрати самовивіз одразу. Але, через чат з менеджером на сайті (відповіли на протязі двох хвилин) було одразу з'ясовано наявність товару та змінено спосіб доставки. Рекомендую!
Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня, Денис! Щиро дякуємо за відгук) Чекаємо на Ваші нові замовлення!
Борис Рекуненко не рекомендує цей магазин
30 серпня 2022

Купив: чехол до мобільного телефону, Замовлення №742907034

Товар повернутий 12.08.2022, отриманий 15.08.2022однак до цього дня 30.08.2022 кошти не повернуті телефони не відповідають
Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня, Борис! Дякуємо за відгук! Нам дуже прикро, що не змогли максимально пришвидшити процес, але не дивлячись на те, що товар був у неповній комплектації (чохол був без упаковки), узгодили з Вами повернення коштів на рахунок.
Vitaliy Chobotenko рекомендує цей магазин
28 серпня 2022

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A52s 5G 6/128GB Awesome Mint (SM-A528BLGD), Замовлення №237049

Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня! Віталій, щиро дякуємо за відгук)
Valeriy Zelinograd не рекомендує цей магазин
24 серпня 2022

Купив: Xiaomi Mi Wi-Fi Amplifier Pro, Замовлення №236745

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Звонили 4 раза, что отправят сегодня. В итоге товар получен через 2 недели! В накладной указан адаптер-переходник,по факту его не было! Отвратительное отношение к клиенту!
Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня! Дякуємо за відгук. Дуже шкода, що сталася така ситуація з відправкой Вашого замовлення, приносимо вибачення. Наразі комплектуємо відправку перехідника, Ви отримаєте смс. Ще раз приносимо вибачення за ситуацію із замовленням і сподіваємось, що Ви залишитеся нашим клієнтом!
леший не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
19 серпня 2022

Купив: Baseus Tank Gravity Car Mount Holder With Suction Base Tarnish Black

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня! Дякуємо за відгук. Дуже шкода, що сталася така ситуація з відправкой Вашого замовлення. Ми вирішили Ваше питання в телефонному режимі, узгодили деталі відправки товару. Ще раз приносимо вибачення і сподіваємось, що Ви залишитесь нашим клієнтом не дивлячись на непопрозуміння.
Ирина Литвиненко рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
6 серпня 2022

Хотів купити: Смартфон General Mobile GM8 3/32GB Gold

Не сподобалося: оформлення замовлення

Магазин мабуть зараз не пряцює. Ще місяць назад відправляла питання, відповіді на жаль не отримала. Сьогодні спробувала зробити замовлення - неможливо. Телефони не відповідають. Залишила знову питання через чат, поки відповіді не має.
Магазин відзвонився - все таки все гаразд, працює. На всі питання отримала відповіді
7 серпня 2022 Відповісти
mayday_3000 не рекомендує цей магазин
5 серпня 2022

Хотів купити: Смартфон realme Narzo 50A 4/64GB Oxygen Green

Пишу "по горячему". Сегодня 05 августа 2022. Выбрал телефон на hotline.ua, минимальная цена у FISHKI.UA. Перехожу по ссылке в магазин - такого товара в данный момент нет в наличии. Неприятно, поэтому не хочу рекомендовать.
Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня! Дякуємо за відгук! Дійсно, товару на сьогодні немає в наявності, на жаль. Інформація на Хотлайн ще не встигла оновитись. Просимо вибачення за незручності!
Іра Дорошко рекомендує цей магазин
2 серпня 2022

Купив: Чохол

Зателефонували одразу, в понеділок відправили - у вівторок отримала. Гарний чохол. Дякую!
Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня, Ірина ! Вдячні за відгук!