Иван Живаев рекомендує цей магазин
13 грудня 2022

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Borofone BJ24 10000mAh Black (BJ24B), Замовлення №240176

Купляв павербенк, підтвердили замовлення швидко і за годину забрав у пункті самовивозу
Представник магазину «FISHKI.UA»
Доброго дня, Іван ! Вдячні за відгук! Звертайтесь до нас ще)
14 грудня 2022 Відповісти
Jylia рекомендує цей магазин
13 грудня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 64GB White (MWL82), Замовлення №240055

Чудовий магазин! Раджу всім! Гарні знижки та пропозиції! Кваліфіковані,чемні .
Представник магазину «FISHKI.UA»
Доброго дня, Юлія! Безмежно вдячні за відгук і рекомендацію) Будемо чекати на Ваші нові замовлення.
14 грудня 2022 Відповісти
Володимир Сіволов рекомендує цей магазин
12 грудня 2022

Купив: Ліхтарик ручний MH-5800T 6+1, Замовлення №239963

Зауважень немає ні до персоналу магазина, ні до товару. Ліхтарик прийшов вчасно,гарно запакований з зарядженим акумулятором. Рекомендую.
Представник магазину «FISHKI.UA»
Доброго дня, Володимир ! Вдячні за відгук! Нам важлива Ваша рекомендація)
13 грудня 2022 Відповісти
S.N. не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
7 грудня 2022

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S21 FE 5G 8/256GB Lavender (SM-G990BLVG, SM-G990BLVW), Замовлення №239791

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, сервісна підтримка

Телефон отримав в пункті видачі маг. Київстар, побачив, що це китайська підробка, і через 1год. вже не зміг зробити повернення коштів.
Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня, Семене! Дякуємо за відгук та просимо вибачення за дані незручності. У свою чергу, хотіли б Вас запевнити, що товар є повністю оригінальним. На скільки нам відомо – товар Ви повернули на магазин і після того, як його оглянуть наші спеціалісти, Вам буде погоджено повернення коштів.
Пройшов тиждень, тиша, ніхто не дзвонить, нічого не повідомляє!
15 грудня 2022 Відповісти
Кошти повернули, все добре, дякую!
16 грудня 2022 Відповісти
Наталья рекомендує цей магазин
10 листопада 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 6/128GB Graphite Gray, Замовлення №239070

Відповідь представника «FISHKI.UA»
Добридень, Наталя ! Вдячні за відгук! Чекаємо на Ваші нові замовлення !
Лидия Пастухова рекомендує цей магазин
9 листопада 2022

Купив: Портативна батарея Xiomi Mi 3 30000mAh Charge White

Заказ выполнили быстро. Когда оформляла заказ возникли вопросы. Оператор Юля всё рассказала и объяснила. Я довольна покупкой. Спасибо магазину Fishki за качественный пауэр банк и отличное обслуживание)
Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня, Лідія! Вдячні за відгук! Дуже приємно, що Ви залишились задоволені товаром і обслуговуванням і чекаємо на Ваші нові замовлення!
Юрій Боблак рекомендує цей магазин
9 листопада 2022

Купив: Nillkin case samsung a8, Замовлення №750811059

Відповідь представника «FISHKI.UA»
Добридень, Юрій! Вдячні за відгук!
Андрій Сахнацький рекомендує цей магазин
5 листопада 2022

Купив: Павербанки Canyon

Дякую за Вашу роботу. Дуже задоволений сервісом магазину.
Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня! Андрій, щиро вдячні за Ваш відгук!
zdanovych не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
4 листопада 2022

Купив: Powerbank Canyon 20000mAh, Замовлення №238757

Відповідь представника «FISHKI.UA»
Доброго дня! Вибачте, будь ласка, за неприємну ситуацію, вже зв'язались з Вами та запропонували варіанти вирішення!
Ситуація прямо дуже схожа на мою. Тиждень пройшов. Від магазину - тиша
8 листопада 2022 Відповісти
Взагалі мою проблему вирішено "малою кровью", за вийнятком того, що я двічі приїжджав до точки видачі, а там не було світла, на третій раз мені одразу повернули гроші. Але це через те, що платив готівкою, якби картою - стандартна процедура декілька тижнів. Дякую за оперативність, зі мною за відгуком св'язались на наступній день, будемо рахувати, що негатив від роспакованих батарей і однієї непрацюючої урівноважений позитивом від процедури повернення
10 листопада 2022 Відповісти
Мені також вчора зателефонували і пообіцяли повернути кошти у вівторок. Ну я чекаю. Але, я думаю, це все через те, що я написала багато відгуків на різних сайтах. Можливо, якби мовчала, то тягнули б далі. Але, знову ж таки, чекаю вівторка. Ну і при розмові один раз вже й погрожувала поліцією. Саме після цього, на другий день запропонували повернення коштів. Хоча, при розмові, казали, що за павербанк не можна повертати кошти, бо то якась там особлива група товарів. А на другий день, чомусь думку змінили. Тому....Ну, нервів наших нам ніхто не поверне. І головне - часу, що є найголовнішим ресурсом для людини.
11 листопада 2022 Відповісти
Юлія Сович не рекомендує цей магазин
3 листопада 2022

Купив: Портативная батарея Syrox PB125 50000 mAh Black, Замовлення №238595

Через два тижні повернули гроші. Але, нервів було витрачено багато.
15 листопада 2022 Відповісти