Дмитрий Литвинчук не рекомендує цей магазин
2 липня 2020

Хотів купити: Краскопульт электрический Procraft PSE-950

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Відповідь представника «Tehnomiks»
У нас не было такого клиента !
Ivan Lukach рекомендує цей магазин
8 травня 2020

Купив: УШМ Grand и шуруповерт Grand да 12м

Я непрочитавши відгуки відправив зразу повну предоплату ))) Потім як почитав відгук трохи розпереживався. Продавець дійсно взагалі немногословний , говорить тільки так чи ні . Але на подив все відправили чітко , проблем не було ніяких . Гарантійні талони чисті , але я купував дешевий китайський інструмент тому претензій не мав .
FDmitro не рекомендує цей магазин
25 квітня 2020

Купив: Болгарка Ижмаш Industrialline SU-1100Е

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару, сервісна підтримка

100% общение продавца отталкивает , и больше нет ни малейшего желания там что-то заказывать.
24 жовтня 2020 Відповісти
Alexandr Chudinovich не рекомендує цей магазин
24 квітня 2020

Хотів купити: Аккумуляторный шуруповерт Vorskla ПМЗ 18/2 LI, Замовлення №21075

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент

Зробив замовлення на сайті 23.04, до 12-00 наступного дня(24.04) до мене так ніхто не зателефонував, не підтвердив наявність товару та ціни а також статус мого замовлення Почав телефонувати сам, з 5-ї спроби дозвонився, у відповідь почув що моє замовлення буде оброблено на наступний день тобто 25.04. Хочу звернути що замовлення було не одне і на значну суму а з таким відношення до своїх клієнтів радити даний магазин я не можу.
Igor не рекомендує цей магазин
24 лютого 2020

Хотів купити: Дрель Спектр

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

хамство по телефону, не желают продавать
Відповідь представника «Tehnomiks»
У нас не было такого клиента...
fub не рекомендує цей магазин
4 лютого 2020

Хотів купити: Краскопульт электрический Электромаш ПК-180, Замовлення №19988

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

В заказе было указано получении товара на почте наложенным платежом: Приходит письмо электронное оплатите.Перезваниваю,здравствуйте заказывал наложенным платежом...в ответ голос: у вас шо нету денег заплатить на карту? Обходите десятой дорогой никому не посоветую
Відповідь представника «Tehnomiks»
Такого разговора не было...
Почему тогда мой заказ мне не отправлен?
4 лютого 2020 Відповісти
Юлия Голосная не рекомендує цей магазин
16 січня 2020

Купив: Евро ряд Эконом ЭВНА-2,5/230 С2 (сш)

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Заказала обогреватель. Пришол погнутый. При работе воняет. Читайте отзывы, перед покупкой в интернет магазине. Не рекомендую.
mailrenko не рекомендує цей магазин
15 листопада 2019

Купив: Соковыжималка шнековая Мотор Сiч СБЧ-1

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

BooM ZeD audio не рекомендує цей магазин
11 жовтня 2019

Купив: Электрошашлычница Помощница 5

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Нашел этого продавца на hotline, но не прочитав отзывы о продавце сделал заказ. В этом действительно моя вина. Товар приехал с браком! А именно: запасное стекло было разбито. На мою просьбу помочь мне в замене товара мне отказали, утверждая что отправляли и все было в порядке. Товарных чеков магазин не выдаёт, поэтому в защиту прав потребителей вы не обратитесь и не докажите что покупку сделали именно у этого продавца. Не рекомендую Tehnomiks!
Dmitry Schegolev не рекомендує цей магазин
26 вересня 2019

Хотів купити: Масляный обогревать Grunhelm GR-1125

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

Відповідь представника «Tehnomiks»
У нашей компании не было такого клиента !