Farwater рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Телевізор Hisense 65U8KQ, Замовлення №25122345

Купив телевізор. Все пройшло добре. Привезли у строк, ціна була актуальна. Замовлення доставили курьером БЕЗ без жодних передплат. Курьер виявився добрим. Занесли, поміг зібрати, перевірити, поставити телевізор. Він такий величезний що один я б не зміг.
Григорий Григорьев рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Купив: Thomson 50UA5S13, Замовлення №2301006

Придбав тєлєк, такі гарний. Вперше купую у цьому закладі. На свій страх та ризик проплатив усю суму. Але не підвели. Вдячний. Ну а про сам гаджет читайте обзори.
Данил Шаповал рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Charcoal (GA03201), Замовлення №#2300948

Замовив товар у 8 годин вечора, прийшов вже на наступний день у 2 години, дуже швидке та оперативне відправлення!
Evgen sound and music. clips рекомендує цей магазин
17 грудня 2023

Купив: Замовлення №2040036574

Велике дякую магазину Алігатор, за старлінк з великою скидкою. Для хлопців де нема зовсім ніякого звязку.
Irina Irina рекомендує цей магазин
10 грудня 2023

Купив: Samsung WW80J52EOHW, Пральна машинка автомат, Замовлення №06122391

Швидке оформлення, швидка доставка. Все сподобається.
Oleg Gnatyuk рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Купив: Dream Bot D9 Max, Замовлення №2300829

Не висока ціна. Ввічливий персонал. Доставили як домовлялись.
Павло О. не рекомендує цей магазин
5 грудня 2023

Хотів купити: Оптоволоконний кабель Starlink Rectangular Satellite V2 75Ft

Зробив замовлення в магазині на сайті, але продавець моє замовлення проігнорував. Прогнорував він також мій запит на статус замовлення. Після цього я перевірив наявність товару на сайті і виявив, що ціна на товар зросла.
Ruslan Lishchuk рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: Телевізор ERGO 65GUS8555, Замовлення №2300676

Zizan рекомендує цей магазин
24 листопада 2023

Купив: Телевізор Samsung QE55QN90B, Телевізор Samsung QE55QN90B, Замовлення №2300697

Дійсно, немає яскравого шоуруму, але товар в наявності, за зазначеною ціною. Персонал адекватний і привітний
Юрий Лях рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Бойлер, Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Tesy BelliSlimo Dry (GCR 802724D E31 ECW), Замовлення №2300622

Ціна, та швидкість обслуговування привабливають. Дуже рекомендую Алігатора.