Ден Детров рекомендує цей магазин
24 квітня 2024

Купив: Телевізор 2E 2E-55A06L, Замовлення №2401536

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

До речі в комплекті був відсутній маленький пульт дистанційного керування, дрібниця, але неприємно.
24 квітня 2024 Відповісти
Представник магазину «Aligator» відповів на коментар Ден Детров
Вітаю Ден! З приводу пульта ми завтра з'ясуємо у постачальника чи не змінювалась комплектація в цій поставці, після цього з Вами зв'яжеться наш менеджер та вирішить це питання.
Вчора Відповісти
explosive avocado не рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Навушники TWS Nothing Ear (2) White, Замовлення №08042458

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Наголосив на тому, щоб положили гарантійний талон. Не положили. Бісить таке ставлення до клієнтів, не рекомендую
Женя Полтіна рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-CN), Замовлення №#2401352

Замовив EcoFlow delta 2 китайську версію. Передзвонили впродовж 15 хв. Ввічливо, чітко все розповіли відповіли на всі питання. Пообіцяли відправити в той же день хоча замовлення я зробив десь після 15:00 Товар прийшов. Все запаковане нове + з приємного поклали 2 перехідника та кабель 220В На секунду два перехідника і кабель це приблизно 400 грн Забрав зарядив. Перевірив. Поки все працює. А там життя покаже. Дякую. Рекомендую.
EzLife рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Max, Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB Natural Titanium (MTV53), Замовлення №2401331

Все отлично , буду заказывать еще . Отправили в день заказа (а это была суббота) за что отдельное спасибо
Andrii Mokrytskyi рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Porcelain (GA05205), Замовлення №2401374

Все чітко! Замовив в 1 клік, передзвонили, за пару годин забрав TWS навушнички Google buds Pro саме такого кольору, як хотів! І ще й за найкращою ціною! Успіхів магазину! Рекомендую!
Oleksandr Stetsko рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Ручний пилосос JIMMY WB73, Замовлення №2401269

Швидко зв?язалися. Ціна актуальна. Ввічливість при видачі товару.
Oleksandr Gurlenko рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 8 Pro 12/128GB Obsidian, Замовлення №2401282

drKromus рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Навушники TWS Panasonic RP-HJE125E-K, Замовлення №2401239

Товар в належному стані, відповідає заявленим характеристикам і заявленій ціні. Продавець комунікабельний, адекватний. Магазин рекомендую.
Марина Ткачук рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Телевізор Xiaomi Mi TV A2 43", Замовлення №2401128

Леся Слободян рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Adaman Metal Digital Display Quick Charge Power Bank 65W 20000mAh Black (PPIMDA-D01, PPADM-65S), Замовлення №2401123

Магазин рекомендую.Замовляла онлайн. Товар відповідає опису. Доставка дуже оперативна. Жодної проблеми з магазином не було.
27 березня 2024 Відповісти