Raptor Raptor рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Купив: Саундбар Samsung HW-Q700B, Замовлення №2300628

После нажатия купить, перезвонили с магазина. Уточнили заказ, доставку и все остальное. Заказал в субботу, забрал в понедельник. Киев- Днепр. Цена соответствовала заявленной.
Aarghjr рекомендує цей магазин
20 листопада 2023

Купив: Зарядна станція BLUETTI PowerOak EB70 Portable Power Station 1000W 716Wh (PB930692), Замовлення №2300618

Все швидко і якісно. Нарікання та скарги відсутні.
Роялькіт - Royalcat рекомендує цей магазин
14 листопада 2023

Купив: Навушники TWS Google Pixel Buds Pro Charcoal (GA03201), Замовлення №2300583

Misha S рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Купив: XO Power Station PSA-700, Замовлення №2300469

Все супер, комунікація швидка, ціна/наявність/оплата/відправка - актуальні. покупав за передоплатою, все пройшло добре. Рекомендую
Pr ado BT рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Купив: Смартфон Google Pixel 7a 8/128GB Sea, Замовлення №06112301

Марія Гринюк рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Купив: Зарядна станція BLUETTI EB3A Portable Power Station (PB930784), Замовлення №2300277

Олег Яценко рекомендує цей магазин
25 жовтня 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA (EFDELTA1300-EU), Замовлення №6565156

Топовий магазин, швидко доставили, день в день привезли, задоволений дуже, також надали додаткову знижку, вдячний Вам за сервіс!!!!
Сергей Русанов рекомендує цей магазин
23 жовтня 2023

Купив: Бензиновий генератор EnerSol EPG-2800S, Замовлення №2300412

Оперативно обробили замовлення, надали консультацію та оформили заказ! Рекомендую
AgentSlash рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Купив: Ноутбук ASUS ROG Flow X13 (GV302XV-MU019, 90NR0DT1-M001E0), Замовлення №09102303

Від магазину тільки приємні враження. Замовив ноутбук, доставили в той-же день. Все запаковано, в плівочках. Все працює. Що менеджер що курьер ввічливо розповіли все що мене цікавило. Коротше рекомендую, з магазином приємно мати справи
Bodya Petsukh рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Купив: Зарядна станція BLUETTI EB55 Portable Power Station 700W 537Wh (PB930340), Замовлення №2300256

Дуже довго шукав зарядну станцію яка б мені підійшла, знайшов у них, дякую за швидку реакцію,працює гарно, саме те що я шукав)